بررسی رفع فیلتر تلگرام: از شایعه تا واقعیت!

تلگرام رفع فیلتر می شود؟

این روزها بر اساس خبری منتشر شده از سوی شواری عالی فضای مجازی در خصوص تلگرام شبهاتی ایجاد شده است. اما آیا تلگرام رفع فیلتر می شود؟

تلگرام فیلتر تلگرام رفع فیلتر تلگرام

مجله اینترنتی پارسی گو: این روزها بر اساس خبری منتشر شده از سوی شواری عالی فضای مجازی در خصوص تلگرام شبهاتی ایجاد شده است. اما آیا تلگرام رفع فیلتر می شود و خبر رفع فیلتر تلگرام صحت دارد؟ بخوانید تا بدانید. عضو شورای عالی فضای مجازی با اشاره به انتشار خبری مبنی بر رفع فیلتر تلگرام توسط دبیر این شورا، با تاکید بر اینکه جلسه ای دراین زمینه برگزار نشده است، رفع فیلتر تلگرام را تکذیب کرد.

خبر رفع فیلتر تلگرام تکذیب شد

رسول جلیلی عضو شورای عالی فضای مجازی در گفت وگو گو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس ادعای منتسب به دبیر شورای عالی فضای مجازی مبنی بر رفع فیلتر تلگرام تا پایان ماه صفر یعنی دو هفته دیگر که در تعدادی از رسانه‌ها منتشر شده بود را تکذیب کرد و گفت: صحبت نقل شده از آقای فیروزآبادی مبنی بر اینکه همان مرجعی که درباره فیلتر تلگرام تصمیم گرفته همان مرجع نیز باید نسبت به بروزرسانی و نقص این تصمیم اقدام کند، درست است. هرچند که اگر شورای عالی فضای مجازی در این زمینه تصمیمی بگیرد هر یک از قوا عدم تمکین ندارند.

نه در شورا و نه در کمیسیون ها درباره رفع فیلتر تلگرام صحبتی نشده است

وی افزود:‌ در خبر مطرح شده آمده است که آقای فیروزآبادی از رفع فیلتر صحبت کردند این در حالی است که نه در شورا و نه در یکی از کمیسیون‌های اصلی که بنده حضور دارم درباره رفع فیلتر صحبتی نشده است و کلا اجتماع‌ نظری در این زمینه در شورا وجود ندارد و یقیناً تکذیب می‌شود.

گردآوری و تنظیم: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *