ماندانا سوری بازیگر زن کشورمان به بیماری ام اس ms مبتلا شد + عکس

ابتلای ماندانا سوری بازیگر قهوه تلخ به بیماری ام اس + تصاویر

ماندانا سوری دچار بیماری ام اس شده است و وضعیت مناسبی ندارد. یکی از منتقدان سینما می نویسد: برای کمک به ماندانا سوری همین حالا هم دیر است!

ماندانا سوری

مجله اینترنتی پارسی گو:  پوریا ذوالفقاری، منتقد سینما در صفحه شخصی خود از وخامت حال ماندانا سوری، بازیگر سریال «قهوه تلخ» به دلیل ابتلا به ام. اس، خبر داد. متاسفانه بازیگر سریال قهوه تلخ، ماندانا سوری دچار بیماری ام اس شده است و وضعیت مناسبی ندارد. یکی از منتقدان سینما می نویسد: برای کمک به ماندانا سوری همین حالا هم دیر است!

ماندانا سوری در کنار مهران مدیری

ماندانا سوری در کنار مهران مدیری

پوریا ذوالفقاری درباره حال و روز این روز‌های بازیگر «قهوه تلخ» نوشت: «ماندانا سوری احتمالا برای بسیاری یادآور سریال‌های «قهوه تلخ» و «ویلای من» و آیتم‌های طنز است، ولی برای ورودی‌های سال‌های هشتاد و چهار تا هشتاد و شش آموزشگاه سمندریان، او همکلاسی پر شر و شور و پر انرژی و انگیزه است که از همان زمان هم روی آثار مدیری تعصب داشت و با استادانی که طعنه و متلکی نثار طنز‌های تلویزیونی می‌کردند، جدل می‌کرد.

ماندانا سوری به ام اس مبتلا شده است. یادداشت پوریا ذوالفقاری

ماندانا سوری به ام اس مبتلا شده است. یادداشت پوریا ذوالفقاری

ماندانا با سریال‌های طنز به شهرت رسید، ولی درست زمانی که پیشنهاد‌ها به سمتش سرازیر شد و دقیقا در بزنگاهی که هر بازیگر سال‌ها برای رسیدن آن تلاش می‌کند، فهمید که به ام اس مبتلا شده. در فضای پچپچه‌ای سینمای ایران این خبر خیلی زود دهان به دهان و دفتر به دفتر پیچید و نام ماندانا سوری از گزینه‌های ایفای نقش‌ها کنار گذاشته شد. ماندانا ماند و ام اس و فشار فزاینده مالی. همکلاس سابق من و بازیگری که زمانی خنده به لب‌های مان آورد، حالا دارد توان حرکت را از دست می‌دهد و تهیه دارو‌های ام اس برایش روز به روز دشوارتر می‌شود. این را اینجا می‌نویسم که در روز‌های بعد اگر خدای نکرده خبر‌های بدتری رسید، کسی با ادعای بی خبری از وخامت حال او وجدان معذبش را آرام نکند. برای کمک به ماندانا سوری همین حالا هم دیر است.»

تهیه و تنظیم: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *