علیرضا فغانی داور رسمی لیگ استرالیا + عکس

علیرضا فغانی داور رسمی لیگ استرالیا شد

بعد از خروج علیرضا فغانه از کشور و مهاجرتش به استرالیا، حالا از سوی ای اف سی خبر قابل پیش بینی منتشر شده است: علیرضا فغانی داور رسمی لیگ استرالیا شد!

علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال ایران

مجله اینترنتی پارسی گو: بعد از خروج علیرضا فغانه از کشور و مهاجرتش به استرالیا، حالا از سوی ای اف سی خبر قابل پیش بینی منتشر شده است: علیرضا فغانی داور رسمی لیگ استرالیا شد!

با اعلام AFC: علیرضا فغانی رسما داور لیگ استرالیا شد

داور بین‌المللی کشورمان پس از مهاجرت به استرالیا به یکی از داوران لیگ این کشور تبدیل شد. به نوشته ورزش سه تنها چند روز از مهاجرت علیرضا فغانی و خانواده اش به کشور استرالیا می گذرد. داور مشهور و بین المللی ایرانی تصمیم گرفت برای تامین شرایط تحصیلی فرزندانش راهی استرالیا شود.

او قبل از مهاجرت گفته بود که احتمالا مشکلی برای قضاوت در بازی های لیگ استرالیا نخواهد داشت. حالا در اولین روزهای حضور فغانی در این کشور، کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که او به یکی از داوران تمام وقت لیگ فوتبال استرالیا تبدیل شده است.

صفحه رسمی توییتر AFC دقایقی پیش نوشت: علیرضا فغانی یکی از برترین داوران جهان، داور تمام وقت A-League استرالیا در فصل ۲۰-۲۰۱۹ خواهد بود. رقابت های این فصل لیگ استرالیا از روز یازدهم اکتبر سال جاری یعنی حدود ۲۰ روز آینده آغاز می شود.

علیرضا فغانی داور رسمی لیگ استرالیا اعلام خبر از سوی afc

علیرضافغانی داور رسمی لیگ استرالیا اعلام خبر از سوی afc

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *