جنجال سازی احمدوند به ضررش تمام شد!

محسن خلیلی: احمد رضا احمدوند متادون مصرف کرده بود!

مسئله جذب احمد رضا احمدوند در تیم پرسپولیس جنجالی شد. حالا پس حواشی تست دوپینگ این بازیکن، محسن خلیلی اعلام کرد که وی متادون مصرف کرده است!

احمد رضا احمدوند و مدیرعامل پرسپولیس ایرج عرب

مجله اینترنتی پارسی گو: مسئله جذب احمد رضا احمدوند در تیم پرسپولیس جنجالی شد. حالا پس حواشی تست دوپینگ این بازیکن، محسن خلیلی اعلام کرد که وی متادون مصرف کرده است!

طبق نوشته ایلنا تست مخدر بازیکن پرسپولیس مثبت شد! بازیکن جوان پرسپولیس که مدعی شده بود بنا به دلایل غیر فنی قرارداد او را با پرسپولیس ثبت نکردند، امروز استوری جنجالی منتشر کرد.

بازیکن جوان و پرسر و صدای پرسپولیس در نقل و انتقالات که در فصل گذشته به استقلال پیوسته بود، در شرایطی که قراردادش با سرخپوشان به ثبت نرسیده، با انتشار یک استوری جنجالی خبرساز شد.

در شرایطی که امروز یکی از روزنامه‌‎های صبح مدعی شده بود باشگاه پرسپولیس با توجه به مثبت شدن تست دوپینگ یکی از بازیکنانش، عذر او را خواسته و قراردادش را به امضا نرسانده، این بازیکن طی ساعات اخیر با انتشار چند استوری و کنایه و تهدید مدیر تیم، درخواست کرده بود نتایج مربوط به تست مجدد او را منتشر کنند.

در حالی که احمد رضا احمدوند مدعی شده بود با توجه به نتایج تست دوم خود که نشان می‌دهد، تست ابتدایی که با پاسخ عجیبی همراه بوده، غیر معتبر است اما خبرهای عجیبی از باشگاه می‌رسد.

در این ارتباط گفته می‌شود این بازیکن جوان که جزو خریدهای پر سر و صدای پرسپولیس محسوب می‌شود همزمان با دیگر بازیکنان راهی ایفمارک شده و تست‌های پزشکی را پشت سر گذاشته اما نتایج آن نشان داده او از یک ماده مخدر استفاده کرده است.

پزشک باشگاه از این بازیکن می‌خواهد تا برای تست مجدد سریعا اقدام کند اما با توجه به تاخیر چهار روزه او بار دیگر تست را انجام می‌دهد. در تست مجدد اما ماده ای در تست او مشاهده نشد اما پزشکان مدعی شدند این ماده مخدر بعد از سه روز از بدن پاک می‌شود و علت تاخیر در زمان تست دوباره این موضوع بوده است. باشگاه بر این اساس نسبت به عدم ثبت قرارداد او اقدام کرده و با این شرایط او نتوانست در این تیم به کار ادامه دهد.

متادون

افشاگری مدیر پرسپولیس از ماجرای عجیب بازیکن جنجالی! خلیلی: پرسپولیس احمدوند را به خاطر مثبت شدن تست متادون نخواست!

بنا به نوشته ورزش سه سرپرست پرسپولیس به توضیح درباره جنجال بازیکن جوان این تیم پرداخت که امروز شایعه عجیبی را به دنبال خود داشت. احمدرضا احمدوند، بازیکن جوان سابق استقلال که در نقل و انتقالات تابستانی قرار بود به پرسپولیس بپیوندد، در نهایت نتوانست به این خواسته دست یابد و نامش در لیست این باشگاه ثبت نشد.

در شرایطی که طی روزهای اخیر جذب احمد رضا احمدوند با شایعه کنار گذاشته شدن از پرسپولیس همراه بود، همواره در تلاش بود با انتشار استوری‌هایی تهدیدآمیز نسبت به این شایعات واکنش نشان دهد. امروز اما شایعه جنجالی در خصوص یکی از بازیکنان شکل گرفت که بار دیگر با واکنش غیرحرفه‌ای او همراه شد. احمدوند با انتشار چند استوری تهدیدآمیز، از سرپرست تیم خواست تا نسبت به مراحل آزمایش او در تست دوم روشن‌گری کرده، در غیر اینصورت ناگفته‌هایی خواهد داشت!

این تهدید اما باعث شد تا محسن خلیلی نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد. سرپرست تیم پرسپولیس در پاسخ به خبرنگار ورزش سه در شرایطی که نمی‌خواست موضوع را شفاف کند گفت: مجموعه پرسپولیس نمی‌خواست اسرار محرمانه تیم و بازیکنان را در اختیار دیگران قرار دهد اما این بازیکن جوان در واکنش غیرحرفه‌ای طی ساعات اخیر رفتاری از خود به جا گذاشته که برای حفظ کیان و شان باشگاه مجبور هستیم بخشی از این مساله را بازگو کنیم.

وی در ادامه صحبت‌هایش ماجرای مربوط به عدم ثبت قرارداد این بازیکن را اینطور توضیح می‌دهد: در شرایطی که تیم در ترکیه حضور داشت، باشگاه با این بازیکن قرارداد بست. طبق روال در بازگشت تیم از ترکیه، آنها راهی ایفمارک شدند تا تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارند. در اتفاقی عجیب اما بعد از اعلام تست‌ها مشخص شد این بازیکن از ماده غیرقانونی متادون استفاده کرده است. این ماده جزو مواد کاملا غیر قانونی و ممنوعه محسوب می‌شود. با این حال با نظر کادرپزشکی، بار دیگر از او خواسته شد تا صبح روز بعد در تست مجدد حضور یابد اما در اتفاقی عجیب او برخلاف نوبت تعیین شده، چند روز بعد در ایفمارک حاضر شد.

محسن خلیلی در ادامه توضیحات عجیبش گفت: با توجه به اینکه هر ماده‌ای بعد از چند روز با برخی اقدامات اثرش از بدن خارج می‌شود باشگاه برای اینکه منافع خود و هواداران را حفظ کند و همچنین ریسکی را متحمل نشود، از ثبت قرارداد او خودداری کرد. ما طی روزهای اخیر علیرغم شایعاتی که وجود داشت برای حفظ آبروی این بازیکن و آینده‌اش نمی‌خواستیم موضوع را رسانه‌ای کنیم و جزو اسرار محرمانه باشگاه می‌دانستیم اما او با رفتار خود باعث شد تا به توضیح این مساله بپردازیم.

تهیه و تنظیم: مجله اینترنتی پارسی گو

به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *