تجارت منحصر به فرد و کارآفرینی عجیب دختر ۱۱ ساله

کارآفرینی عجیب یک دختر ۱۱ ساله + عکس

کارآفرینی یک موضوع و مسئله سهل و ممتنع است! به این معنا که تعریف و مثال زیادی دارد و در این مطلب کارآفرینی عجیب یک دختر ۱۱ ساله را بررسی می کنیم.

کارآفرین کارآفرینی

مجله اینترنتی پارسی گو: کارآفرینی یک موضوع و مسئله سهل و ممتنع است! به این معنا که تعریف و مثال زیادی دارد، اما شاید بتوان گفت برای هر شخص، باید یک راه ویژه برای کارآفرین شدن یافت. در این مطلب کارآفرینی عجیب یک دختر ۱۱ ساله را بررسی می کنیم.

یک دختر نوجوان ۱۱ ساله به نام مایرا مودی با استفاده از دانش خود در زمینه ایجاد رمز عبور(پسورد) دشوار و در عین حال قابل حفظ کردن، توانسته کسب درآمد کند. او از اوایل این ماه، تجارت آنلاین خود را برای فروش رمز عبور به قیمت هر یک ۲دلار آغاز کرد.

کسب و کار عجیب کارآفرین ۱۱ ساله کارآفرینی کارآفرین

کسب و کار عجیب کارآفرین ۱۱ ساله کارآفرینی کارآفرین

کسب و کار عجیب کارآفرین ۱۱ ساله

به گزارش پرشین وی مایرا در وب سایت خود نوشته: من دانش آموز کلاس ششم در نیویورک سیتی هستم. این اولین تجارت من است (به جز گاه گاهی که لیموناد می فروشم). ولی بسیاردرمورد آن هیجان زده هستم و برای آن احساس مسئولیت می کنم.

او همچنین در مورد عملکرد تاس ها توضیح داد که ده ها سال پیش از سیستم ایجاد رمزعبور استفاده می شد: شما باید پنج بار تاس بیاندازید و هر بار شماره را یادداشت کنید.سپس باید نتیجه این پنج عدد را در دیکشنری تاس جستجو کنید که به ازای اعداد، کلمات کوتاهی را ارائه داده است.

نتیجه ظاهرا از ترکیب این اعداد، پنج تا هشت کلمه به طور کاملا بی معنی به دست می آید، آنچنان این کلمات تصادفی است که حدس آن به شدت دشوار است.

مایرا درادامه صحبت هایش می گوید: شما قطعا خودتان می توانید این کار را انجام دهید. کسب و کار من از این طریق از جایی شروع شد که مادرم حوصله انداختن تاس در چندین مرتبه را نداشت، بنابراین به من برای این کار و ساخت رمز عبور دستمزد داد.

مادر مایرا، خانم جولیا انگوین یکی از روزنامه نگاران محقق و برنده جایزه و همچنین نویسنده کتاب “Dragnet Nation” است. وی به عنوان بخشی از تحقیقش برای کتاب، مایرا را برای ایجاد رمز عبور با سیستم تاس، به کار گماشت و به گزارش پرشین وی این دختر دانش آموز دریافت که دیگران نیز ممکن است از این خدمات استقبال کنند.

کسب و کار عجیب کارآفرین ۱۱ ساله کارآفرین کارآفرینی

کسب و کار عجیب کارآفرین ۱۱ ساله کارآفرین کارآفرینی

تجارت منحصر به فرد دختر ۱۱ ساله

بنابراین او شروع به ساخت رمزعبورهای شش حرفی کرده و در نهایت تصمیم به فروش آنها به قیمت هر یک ۲ دلار گرفت. فروش او روند بسیار کندی داشت ، به همین دلیل او برای فروش بیشتر یک سایت تاسیس کرد تا بتواند از این طریق اطلاع رسانی کند.

او می گوید: من می خواستم شغل من عمومی تر بشود، زیر پول زیادی به دست نمی آوردم. بنابراین فکر کردم ایده خوبی است که یک سایت، مختص به کارم ایجاد کنم.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: پرشین وی

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *