حسرت کی روش از ترک ایران!

کی روش دوست داشت ایران بماند و کارش را تمام کند!

کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی کشورمان، سالها در ایران زحمت کشید و مصاحبه اخیر وی نشان می دهد، کی روش دوست داشت ایران بماند و کارش را تمام کند.

کی روش و پرچم ایران

مجله اینترنتی پارسی گو: کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی کشورمان، سالها در ایران زحمت کشید و مصاحبه اخیر وی نشان می دهد، کی روش دوست داشت ایران بماند و کارش را تمام کند.

حسرتی که کارلوس کی‌روش می‌خورد

انگار مهر تیم‌ملی و ایران هنوز از دل کی‌روش بیرون نرفته و در لابلای حرف‌هایش مدام می‌گوید امیدوار است روزی به ایران بازگردد. کارلوس کی‌روش سرمربی سابق تیم‌ملی هنوز ایران را از یاد نبرده است. او علاقه شدیدی به کشورمان دارد و هنوز با حسرت درباره جدایی‌اش از تیم‌ملی حرف می‌زند.

انگار مهر تیم‌ملی و ایران هنوز از دل کی‌روش بیرون نرفته و در لابلای حرف‌هایش مدام می‌گوید امیدوار است روزی به ایران بازگردد. کی روش با وجود اینکه هزاران هزار کیلومتر از ایران دورتر است و در تیمی مثل کلمبیا و با امکاناتی بسیار بهتر و دستمزد بیشتر کار می کند با حسرت می گوید دوست داشت در تیم ملی می ماند؛ تیمی که برای ساختنش سال‌ها زحمت کشید.

به هر حال کی روش دوست داشت ایران بماند اما حالا در تیم ملی کلمبیا فعالیت می کند و شاید به گفته خودش روزی دوباره به فوتبال ایران برگردد.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: اقتصاد آنلاین

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *