زنده شدن جوان ۲۰ ساله‌ که توسط پزشکان مرده تشخیص داده شده بود!

زنده شدن جوان ۲۰ ساله در مراسم تشییع جنازه‌اش!

زنده شدن جوان ۲۰ ساله‌ که پزشکان یک بیمارستان خصوصی در هندوستان مرگش را تایید کرده بودند در مراسم تشییع جنازه اش ناگهان زنده شد.

زنده شدن جوان ۲۰ ساله‌ پس از مرگ

مجله اینترنتی پارسی گو: زنده شدن جوان ۲۰ ساله که پزشکان یک بیمارستان خصوصی مرگش را تایید کرده بودند ناگهان زنده شد و خبر زنده شدن وی در مراسم تشییع جنازه پای پلیس هندوستان را به ماجرا باز کرد!

جوان ۲۰ ساله هندوستانی که خانواده و بستگانش پس از تایید مرگش در بیمارستان مشغول انجام مراسم تشییع جنازه‌اش بودند ناگهان زنده شد. «محمد فرقان» اهل منطقه «لاکنو» هند پس از آنکه پزشکان یک بیمارستان خصوصی به اشتباه مرگش را اعلام کردند در آستانه زنده به گور شدن بود که نجات یافت. او پس از یک حادثه تصادف در تاریخ ۲۱ ژوئن به یک بیمارستان خصوصی منتقل و بستری شد.

دوشنبه هفته گذشته بود که پزشکان مرگ محمد را تایید کردند و پس از انتقال جنازه با آمبولانس به خانه، خانواده و بستگان این جوان آماده تشییع جنازه او شدند. اما هنگام انجام مقدمات مراسم تشییع جنازه ناگهان برادر بزرگتر محمد متوجه تکان خوردن لب او شد و بلافاصله دوباره این جوان به یک بیمارستان دیگر منتقل گردید.

جوان هندوستانی از زنده به گور شدن جان سالم بدر برد!.

«محمد عرفان»، برادر محمد در این باره گفت: “پس از انتقال جسد برادرم به خانه آماده تشییع جنازه می‌شدیم که من متوجه تکان خوردن لب برادرم شدم. بلافاصله بقیه را خبردار کردم و محمد را به بیمارستان متتقل کردیم. پزشکان پس از معاینه برادرم اعلام کردند او هنوز زنده است. این در حالی بود که خانواده‌ام مبلغ ۱۰۰۰۰ دلار بابت هزینه‌های پزشکی به بیمارستان خصوصی‌ای که پزشکانش مرگ برادرم را اعلام کرده بودند پرداخت نمود.

گفتنی است؛ انتشار گسترده زنده شدن جوان ۲۰ ساله در مراسم تشییع جنازه‌اش در رسانه‌های هندوستان موجب واکنش مسئولان محلی شد و آن‌ها از پلیس این کشور خواستند تحقیقات در این مورد را آغاز کند.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *