علت لرزش های عجیب و بیماری آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان چیست؟

معمای جدید جاسوسی: بیماری آنگلا مرکل چیست؟ + فیلم

لرزش های پیاپی و شدید بدن صدراعظم آلمان سرویس های جاسوسی را به یافتن پاسخ این سوال مشغول کرده است که بیماری آنگلا مرکل چیست؟

لرزش های صدر اعظم آلمان بیماری آنگلا مرکل

مجله اینترنتی پارسی گو: صدر اعظم آلمان آنگلا مرکل اخیرا با یک بیماری ناشناخته روبرو شده است. لرزش های پیاپی و شدید بدن صدراعظم آلمان سرویس های جاسوسی را به یافتن پاسخ این سوال مشغول کرده است که بیماری آنگلا مرکل چیست؟

بدن مرکل روز پنجشنبه گذشته، در دیدار با «فرانک والتر اشتاینمایر» رئیس جمهوری آلمان لرزش محسوسی داشت به طوری که وی مجبور شد برای جلوگیری از لرزش بیشتر دست‌هایش را نگه‌دارد.

به دنبال لرزش‌های غیرطبیعی صدراعظم آلمان در روز‌های گذشته، روزنامه دیلی میل روز دوشنبه نوشت؛ سرویس‌های جاسوسی جهان به شدت به دنبال پرونده پزشکی مرکل برای پی بردن به بیماری وی هستند.

علت لرزش ها و بیماری آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان چیست؟

به گزارش این روزنامه انگلیسی، مرکل ۶۴ ساله که اخیراً در پرواز بلند مدت به اوزاکای ژاپن (حدود ۲۲ ساعت) برای شرکت در نشست گروه ۲۰، آنچنان از حضور چشمگیر و دیدار با دیگر رهبران جهان برخوردار نبود.

دفتر مرکل اولین لرزش جسمی صدر اعظم آلمان را در هفته گذشته به دلیل کمبود آب بدن و دومین لرزه را به دلیل مسائل روانی ناشی از اولین لرزش عنوان کرد.

بدن مرکل روز پنجشنبه گذشته، در دیدار با «فرانک والتر اشتاینمایر» رئیس جمهوری آلمان لرزش محسوسی داشت به طوری که وی مجبور شد برای جلوگیری از لرزش بیشتر دست‌هایش را نگه‌دارد.

روزنامه بیلد آلمان برای اولین بار در همین زمینه نوشت، سرویس‌های جاسوسی جهان از توضیحات دفتر مرکل قانع نشده و به دنبال دسترسی به سوابق پزشکی وی هستند تا علت اصلی را کشف کنند.

آنگلا مرکل

آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان نیز در پاسخ به علت لرزش‌های جسمانی اش گفت؛ من مطمئن هستم که این واکنش‌ها درست همانطور که رخ داده است ناپدید خواهد شد.

مرکل همچنین در پاسخ به خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا وی برای درمان این لرزه‌ها به پزشک مراجعه کرده است گفت؛ من مشکلی برای گزارش دادن به پزشک ندارم.

با افزایش شایعات در روزنامه ها، سخنگوی دولت آلمان گفت؛ مرکل در آینده هیچیک از دیدار‌های خود را لغو نخواهد کرد و وضعیت سلامت وی خوب است.

آنگلا مرکل قدرتمندترین زن جهان خوانده شده و از سال ۲۰۰۵ به عنوان صدراعظم آلمان مشغول به خدمت است. او همچنین رهبر مرکز راست اتحادیه دموکراتیک مسیحی (CDU) از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۸ بوده است.

مرکل همچنین به عنوان رهبر واقعی اتحادیه اروپا قوی‌ترین زن در جهان و توسط بسیاری از مفسران به عنوان رهبر جهان آزاد به طور گسترده‌ای توصیف شده است.

فیلم: لرزش های عجیب و بیماری آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

گردآوری و تنظیم: www.parsigoo.com
منبع: ایرنا به نقل از باشگاه خبرنگاران

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *