در آخرین بازی کوپا آمریکا 2019 لیونل مسی در بازی با شیلی از زمین مسابقه اخراج شد!

شروع و پایان کار لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین با کارت قرمز؟

آرژانتین در برابر شیلی موفق شد به پیروزی ۲ بر ۱ دست یابد. اما اتفاق عجیب، اخراج لیونل مسی در این بازی بود. آیا این اخراج پایان کار لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین است؟

شروع و پایان کار لیونل مسی در تیم ملی با کارت قرمز؟

مجله اینترنتی پارسی گو: آرژانتین در برابر شیلی موفق شد به پیروزی ۲ بر ۱ دست یابد. اما اتفاق عجیب، اخراج لیونل مسی در این بازی بود. آیا این اخراج پایان کار لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین است؟

پایان کار مسی در کوپا آمه‌ریکا با کارت قرمز!

لیونل مسی در دیدار امشب آرژانتین مقابل شیلی در رده بندی کوپا آمه‌ریکا، در دقیقه ۳۷ از بازی اخراج شد. ورزش سه در اینباره نوشت: «روی یک پاس در عمق بود که مسی در تلاش برای رسیدن به توپ، سعی کرد از مدل عبور کند اما مدافع شیلی با قلدری اجازه استفاده از توپ را به مسی نداد و توپ به بیرون رفت. بعد از خروج توپ از زمین، درگیری مسی و مدل ادامه پیدا کرد و آنها چند بار به هم تنه زدند اما پیش از اینکه درگیری بالا بگیرد، بازیکنان دو تیم وارد عمل شدند و سعی کردند آنها را از هم جدا کنند اما در کمال تعجب، داور بلافاصله به هر دو بازیکن کارت قرمز نشان داد و آنها را از زمین اخراج کرد؛ اتفاقی که تعجب هر دو بازیکن را به همراه داشت اما در نهایت مجبور شدند زمین را ترک کنند.»

در خبر این سایت آمده است: «در حالی که بسیاری معتقد بودند این رقابت ها آخرین تورنمنت ملی مسی خواهد بود، اخراج او در این دیدار، پایان کار او در تیم ملی آرژانتین را دراماتیک تر خواهد کرد؛ شاید مانند اتفاقی که برای زین الدین زیدان در فینال جام جهانی ۲۰۰۶ رخ داد و او بعد از ضربه ای که با سر به مارکو ماتراتزی زد، با کارت قرمز از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. نکته جالب اینکه مسی در اولین بازی ملی اش مقابل مجارستان هم اخراج شده بود و حال اخراج او در دیداری که می تواند آخرین بازی او برای آلبی سلسته باشد، تقارن جالبی را رقم زد.»

شروع و پایان تلخ کار مسی در تیم ملی آرژانتین با کارت قرمز

شروع و پایان تلخ کار مسی در تیم ملی آرژانتین با کارت قرمز

البته از سوی دیگر پیام های مسی برای هوادارانش دلگرم کننده است. او در پیامی که پس از بازی منتشر کرده از آینده امیدوار کننده این تیم سخن گفته است. وی همچنین به جوان و یکدست بودن تیم اشاره کرده است و جالب اینکه آنچه کارشناسان نیز از آن سخن می گویند، متحول شدن این تیم است.

آیا این اخراج آخرین حضور لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین بود؟ اگر اینگونه باشد پایان کار لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین بسیار تلخ رقم خورده است. هرچند شواهد نشان می دهد او در جام جهانی و کوپا آمریکای بعدی در آرژانتین و کلمبیا نیز حضور خواهد داشت.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *