پشت پرده استعفا و جابجایی شریعتمداری از وزارت صنعت به وزارت کار!

چرا محمد شریعتمداری از وزارت صنعت به وزارت کار رفت؟

مدت زمانی است که محمد شریعتمداری از وزارت صنعت به وزارت کار جابجا شده است. اما پشت پرده این جابجایی چیست و چرا صورت گرفته است؟

محمد شریعتمداری وزیر کار

مجله اینترنتی پارسی گو: مدت زمانی است که محمد شریعتمداری از وزارت صنعت به وزارت کار جابجا شده است. اما پشت پرده این جابجایی چیست و چرا صورت گرفته است؟ ماجرای استعفای شریعتمداری چیست؟ غلامعلی جعفرزاده به این سوالات پاسخ داده است:

جعفرزاده ایمن‌آبادی مطرح کرد:پشت پرده استعفای شریعتمداری از وزارت صنعت

با وجود تکذیب خبر استعفای محمد شریعتمداری از وزارت صنعت، نماینده مردم رشت در مجلس شائبه استعفای وزیر صنعت به دلیل معرفی وی بعنوان وزیر کار را تلویحاً تایید کرد و گفت: احتمالا به این صورت بوده است و روحانی می‌خواسته وی را به این وزارتخانه جابجا کند که با مخالفت شریعتمداری مواجه شده و وزیر صنعت هم از سمت خود استعفا داده است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت، در واکنش به خبر استعفای شریعتمداری وزیر صنعت و معدن گفت: ظاهرا به آقای شریعتمداری پیشنهاد حضور در یک وزارتخانه دیگر را داده‌اند اما قبول نکرده و خواسته تا در وزارت صمت باقی بماند.

وی ادامه داد: اما به شریعتمداری اعلام شده که دیگر نمی‌خواهند از حضور وی در این وزارتخانه استفاده کنند، لذا وی استعفا داد.

جعفرزاده ایمن آبادی تأکید کرد: روحانی با حضور شریعتمداری در وزارت صنعت و معدن موافق نبوده زیرا در زمان وزارت وی در ثبت خودروها تخلفی ناشی از سهل انگاری انجام شده است و این موضوع به دلیل قصور وزیر بوده است.

نماینده مردم رشت در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شنیده شده که رئیس جمهور می‌خواهد از شریعتمداری را عنوان وزیر کار به مجلس معرفی کند، گفت: احتمالا به این صورت بوده است و روحانی می‌خواسته وی را به این وزارتخانه جابجا کند که با مخالفت شریعتمداری مواجه شده و وزیر صنعت هم از سمت خود استعفا داده است.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: اقتصاد نیوز

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *