تحصن بازیکنان در آرژانتین در اعتراض به داور بازی!

عجیب ترین اعتراض به داوری در آرژانتین + تصاویر

عجیب ترین اعتراض به داوری در آرژانتین انجام شد و بازیکنان تیم سن خورخه برای نشان دادن اعتراض خود به داوری، تحصن کرده و روی زمین نشستند.

عجیب ترین اعتراض به داوری 1

مجله اینترنتی پارسی گو: عجیب ترین اعتراض به داوری در آرژانتین انجام شد و بازیکنان تیم سن خورخه برای نشان دادن اعتراض خود به داوری، تحصن کرده و روی زمین نشستند.

معضل داوری در سال های اخیر در تمام دنیا وجود داشته اما امروز در آرژانتین شاید عجیب ترین اعتراض ممکن به اشتباهات داوری از سوی بازیکنان تیم سن خورخه انجام شد.

تحصن بازیکنان در آرژانتین: عجیب ترین اعتراض ممکن به قضاوت داور

در دیدار پلی آف لیگ دسته دوم آرژانتین اتفاق عجیبی رخ داد و بازیکنان به شکلی متفاوت و منحصر به فرد اعتراض خود را به داوری این دیدار ابراز داشتند. در نیمه اول داور تصمیم به اخراج دو بازیکن تیم سن خورخه دی توسمان گرفت و بازیکنان این تیم در نیمه دوم به مدت ۵ دقیقه روی زمین نشستند تا اینگونه اعتراض خود را به قضاوت این دیدار نشان دهند.

بازیکنان تیم آرژانتینی تیم سن خورخه دی توسمان در نیمه اول تصمیم گرفتند همگی روی زمین نشسته و به بازی کردن ادامه ندهند و داور نیز تنها ۵ دقیقه صبر کرد و بعد از آن حکم به پیروزی تیم رقیب یعنی آلوارادو دل پالاتا داد و بازیکنان این تیم نیز به شروع به برپایی جشن شادی کردند.

البته اعتراضات تیم سن خورخه به همین جا ختم نشد و بعد از بازی مالک باشگاه در مصاحبه ای تند مدعی شد مطمئن است وجود فساد در کمیته برگزاری مسابقات باعث شده چنین داوری برای مسابقه حساس تیمش انتخاب شود و به همین دلیل ممکن است تیم او در فصل بعد مسابقات به نشانه اعتراض به داوری دیگر شرکت نکند.

مالک این باشگاه همچنین مدعی شد طراحی مسابقات و شکل برگزاری وی به نوعی بوده که سن خورخه نتواند به لیگ دسته بالاتر صعود کند و به همین دلیل سن خورخه دیگر قصد شرکت در مسابقات دسته دوم لیگ آرژانتین را ندارد.

تصاویر عجیب ترین اعتراض به داوری در آرژانتین

عجیب ترین اعتراض به داوری 1

عجیب ترین اعتراض به داوری 2

عجیب ترین اعتراض به داوری 3

عجیب ترین اعتراض به داوری 4

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: ورزش سه

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *