نجات عرب و خلیلی با مصاحبه اخیر برانکو!

برانکو چطور عرب و خلیلی را نجات داد؟

به این ترتیب برانکو با مصاحبه اش از رابطه خوب خود با مدیر عامل و سرپرست تیم پرسپولیس خبر داده و عرب و خلیلی را از حواشی اخیر و تجمع هواداران نجات داد!

عرب و خلیلی

مجله اینترنتی پارسی گو: درحالی که چند روزی است گروهی از طرفداران پرسپولیس با تجمع جلوی این باشگاه، خشم‌شان را به سومدیریت در باشگاه نشان می‌دادند، برانکو سعی کرد فشار را از روی آنها بردارد. به این ترتیب برانکو با مصاحبه اش از رابطه خوب خود با مدیر عامل و سرپرست تیم پرسپولیس خبر داده و عرب و خلیلی را نجات داد!

برانکو در مصاحبه اخیر خود گفت آنچه باعث رفتنش از پرسپولیس شده، قطعاً مسائل مالی نبوده است. او گفت: «ارتباط بسیار خوبی را با عرب مدیر تیم و محسن خلیلی به عنوان سرپرست داشتم. من می‌خواستم فضایی جدید را تجربه کنم.»

درحالی که تجمعات مقابل باشگاه پرسپولیس، کار را به دخالت نیروهای پلیس هم کشانده و طوری شده که آسایش همسایگان این باشگاه سلب شود، این جملات برانکو نی تواند اقلاً فشار را از روی عرب بردارد.

اینکه چرا همه انگشت اتهام را به سوی عرب گرفته‌اند البته بی ارتباط با کم کاری هیأت مدیره و او در پرداخت بدهی‌ها نیست اما این وسط درباره دو پیشکسوت پرسپولیسی که چند اینستاگرام و کانال میلیونی دارند هم بحث‌هایی وجود دارد. اینکه آنها چگونه خط دهی می‌کنند تا جو ملتهب شود. آنهایی که دست یکی‌شان در همین دوران از تیم ملی و پرسپولیس به دلیل رفتارهای ناپسند کوتاه شد و جالب‌تر اینکه برانکو در حرف‌هایش هیچ تشکری از او نکرده اما از خلیلی و عرب اسم برده تا اقلاً بیش از حد توهین نشنوند و قربانی بازی دیگران که می‌خواهند از رفتن برانکو برای خود نمدی بسازند، نباشند!

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: مشرق

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *