سریال نیوجرسی با کارگردانی جواد رضویان و سیامک انصاری از شهرویر در شبکه سه!

سریال نیوجرسی با کارگردانی جواد رضویان و سیامک انصاری!

سریال نیوجرسی با کارگردانی جواد رضویان و سیامک انصاری سریالی طنز است که در چهار فصل، هر فصل ۲۵ قسمت از شهریور ماه ساخته می شود.

جواد رضویان و سیامک انصاری

مجله اینترنتی پارسی گو: سریال نیوجرسی با کارگردانی جواد رضویان و سیامک انصاری سریالی طنز است که در چهار فصل، هر فصل ۲۵ قسمت از شهریور ماه ساخته می شود. جواد رضویان در برنامه صبحگاهی شبکه سه از ساخت سریال طنز شبانه خود با نام موقت «نیوجرسی» سخن گفت.

جواد رضویان و سیامک انصاری «نیوجرسی» را می‌سازند

جواد رضویان امروز صبح (چهارشنبه ۲۹ خرداد) در میز سینمایی برنامه «سلام صبح بخیر» حاضر شد و درباره فیلم سینمایی خود «زهرمار» که این روزها در حال اکران است، گفتگو کرد.

وی در بخشی از گفتگوی خود نیز از سریالی که قرار است برای سیمافیلم ساخته شود، صحبت کرد و توضیح داد: از نیمه شهریور ساخت سریالی در چهار فصل را کلید می زنیم.

رضویان درباره جزئیات بیشتر این سریال طنز شبانه بیان کرد: هر فصل از این سریال ۲۵ قسمت خواهد داشت و در حال حاضر با نام موقت «نیوجرسی» شناخته می‌شود.

وی در پایان درباره همکاری با سیامک انصاری در این سریال بیان کرد: این سریال به کارگردانی مشترک من و سیامک انصاری ساخته می‌شود و احتمالاً هر ۲ نیز در این سریال بازی کنیم.

به این ترتیب و با سریال نیوجرسی با کارگردانی جواد رضویان و سیامک انصاری، شاهد بازگشت رضویان به تلوزیون و شبکه با کاری جدید و طنز خواهیم بود.

گردآوری و تنظیم: www.parsigoo.com
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *