واکنش پرویز پرستویی به تولد فرزند رامبد جوان و همسرش در کنادا!

واکنش پرویز پرستویی به ماجرای فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان!

واکنش پرویز پرستویی به ماجرای سفر رامبد جوان و همسرش به کانادا و تولد فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان در خارج از کشور در صفحه رسمی این هنرمند منتشر شد.

پرویز پرستویی

مجله اینترنتی پارسی گو: پرویز پرستویی گفت رامبد جوان جنایت نکرده است! واکنش پرویز پرستویی به ماجرای سفر رامبد جوان و همسرش به کانادا و تولد فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان در خارج از کشور در صفحه رسمی این هنرمند منتشر شد.

پرویزپرستویی، بازیگر سینما و تلویزیون در واکنش به سفر رامبد جوان و نگارجواهریان و انتقادات به این اتفاق در صفحه اینستاگرامش پستی منتشر کرد.

پرویز پرستویی: رامبد جوان جنایت نکرده است

پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون در واکنش به سفر رامبد جوان و نگار جواهریان، که مورد انتقاد بسیاری از مردم قرار گرفته و در فضای مجازی خبرساز شده و با اشاره به تصویری که از این دو بازیگر در خیابان‌های کانادا منتشر شده، با انتشار پستی در صفحه شخصی خود از آنان حمایت کرد. او نوشته است:

«امروز این عکس دست به دست داره تو دنیای مجازی میچرخه و هرکسی هرجور که دلش میخواد تفسیر و قضاوت میکنه از صداوسیمایی که رامبد جوان سالهاست خودش را هزینه کرده گرفته، تا اون دسته مردمی که از صبح تا شب کارشون سرک کشیدن تو زندگی خصوصی آدم هاست .حالا میخواد هنرمند باشه میخواد ورزشکار و…. باشه. چرا تو این شرایط رعایت اون مادر جوانی رو نمی کنید که هر آن ممکنه فارغ بشه ؟ اصلا فکر کنید این زوج منافق، اسرائیلی، هر اسمی که شما دلتون میخواد روش بگذارید. ولی مهم اینه که یه مادری ماه هاست داره با خودش سختی میکشه و سیری رو طی میکنه که ته‌اش فارغ شدن و به دنیا آمدن طفلی است که نه اختلاس کرده، نه اصلاح طلبه، نه اصول گراست. نه آقازاده است و نه… . بلکه یه طفل معصومی است که میخواد چشم بر این جهان باز کنه. تو رو خدا رحم داشته باشید. چرا اینجوری شدیم؟ چرا صبح که از خواب پا میشیم و دنبال متهم و مقصر میگردیم؟ به خدا رامبد و نگار جواهریان دشمن نیستند. آقای صدا و سیما، نگار جواهریان همون کسی است که با بازی در «طلا و مس» برای بازی در نقش یک زن روحانی سیمرغ گرفت و مورد تقدیر قرار گرفت. آقای صداوسیما، شما رامبد جوان رو بارها به خاطر برنامه خندوانه مورد تقدیر قرار دادید. چرا یادتون رفته. حالا یه آدمی دلش خواسته بره بچه اش و در خارج از کشور به دنیا بیاره. چون گفته ایران، ایران، حالا جنایت کرده. تو رو به خدا خودتون رو جای اون مادر پا به ماه بگذارید. از شمای صدا و سیما بعیده که تیتر خبرتون میشه رامبد جوان و همسرش. نمک خوردید حداقل نمکدان رو نشکنید. من با اون دسته از مردمی که حرص دارن و هرچی دلشون میخواد میگن کاری ندارم. شما دیگه چرا؟»

رامبد جوان و نگار جواهریان

البته این چند سوال و ابهام در پست آقای پرستویی وجود دارد:

  • آیا صدا و سیما نمک رامبد جوان را خورده است؟ یا هنرمندان با حضور در صدا و سیما به شهرت رسیده و نان و نمک تلوزیون را خورده اند؟
  • آیا حق انتقاد از نظر آقای پرستویی وجود ندارد؟ و نمی توان حتی یک کلمه نقد کرد؟
  • کدام منافق؟ کدام ضد انقلاب؟ کدام اسرائیلی؟ این حرف ها را از کجا درآوردید و کجای گزارش پخش شده این کلمات وجود داشت؟ تنها نکته مطرح شده در آن برنامه، ایران ایران گفتن رامبد جوان بود. ادعای عشق و علاقه به ایران کجا، و به دنیا آوردن فرزند در کانادا کجا!

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: خبرآنلاین

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *