همه چیز درباره سعید عابدی راننده اسنپ و دختر بد حجاب!

سیر تا پیاز ماجرای برخورد راننده اسنپ با دختر بد حجاب + تصاویر

همین چند روز قبل بود که ماجرای برخورد راننده اسنپ با دختر بد حجاب مسافر خبر ساز شد و در رأس اخبار قرار گرفت. سیر تا پیاز این ماجرا را مطالعه بفرمایید.

برخورد راننده اسنپ با دختر بد حجاب

مجله اینترنتی پارسی گو: همین چند روز قبل بود که ماجرای برخورد راننده اسنپ با دختر بد حجاب مسافر خبر ساز شد و در رأس اخبار قرار گرفت. سیر تا پیاز این ماجرا را در این پست مطالعه بفرمایید.

خلاصه ماجرای دختر بد حجاب و برخورد راننده اسنپ با او

خلاصه ماجرای برخورد راننده اسنپ با دختر بد حجاب از این قرار است که چند روز قبل دختری جوان در صفحه توییتر خود اعلام کرد که یک راننده اسنپ او را به دلیل بدحجابی در بزرگراه پیاده‌ کرده است. این اکانت در کنار این ادعا، عکس و مشحصات کامل راننده اسنپ را در شبکه مجازی خود منتشر کرد تا بقیه نیز او را بشناسند. توییتی که با واکنش زیادی از کاربران این شبکه اجتماعی مواجه شد. تعداد زیادی از کاربران معتقد بودند انتشار عکس راننده اسنپ، نقض حریم شخصی راننده و غیرقانونی است. برخی نیز صحت ماجرا را زیر سوال بردند و منتظر واکنش اسنپ شدند. همه این‌ها در حالی بود که چندی بعد این دختر اعلام کرد که اسنپ با او تماس گرفته و بابت رفتار راننده مذکور از خانم عذرخواهی کرده است.

«سعید عابدی» راننده ۵۴ ساله اسنپ که بازنشسته است و این روزها برای کسب درآمد بیشتر در اسنپ مشغول است درباره این اتفاق گفت: «روز ۱۶ خرداد برای من تقاضایی از سمت این خانم در شهرک قائم تهران آمد که من آن را پذیرفتم. وقتی رسیدم، این خانم همان ابتدا در خیابان بدون روسری بود و من به خودم گفتم طبق روال گذشته وقتی سوار ماشین شد از ایشان تقاضا می‌کنم که به خاطر جریمه نقدی که برای ماشین‌هایی که چنین تخلفی دارند انجام می‌شود، روسری‌اش را سر کند. هنوز ۱۵۰ متر از محل سوار شدن خانم فاصله نگرفته بودیم که من از ایشان تقاضا کردم که روسری خود را سر کنند. اما ایشان با لحن تندی گفتند که شما بهتر است در کار دیگران دخالت نکنید و رانندگی‌تان را بکنید. بعد از شنیدن این جمله من نگه داشتم و گفتم که با این حساب من نمی‌توانم شما را برسانم و دقیقاً همان بلوار قائم و در حالی که تنها ۱۵۰ متر از مبدا فاصله گرفته بودیم، نگه داشتم که خود خانم از ماشین پیاده شدند و من از ایشان نخواستم از ماشین پیاده شوند. حتی گفتم که می‌توانم ایشان را به مبدا برگردانم.»

آقای عابد درباره ادامه برخورد این خانم درباره تقاضای سرکردن روسری اضافه کرد: «بعد از پیاده شدن این خانم به من گفت که من با اسنپ تماس می‌گیرم و شکایت می‌کنم. من هم گفتم که حتماً این کار را بکنید و من هم این کار را انجام می‌دهم. اما بعد از آن با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و به پلیس گفت که یک نفر در بلوار قائم با این شماره پلاک مزاحم من شده است. من هم همان موقع به پلیس زنگ زدم و ماجرا را شرح دادم که پلیس گفت همانجا بمانید تا مامور بیاید. اما خانم بعد از این تماس سوار یکی از ماشین‌های عبوری شد و رفت. من هم نیم‌ساعت منتظر ماندم و وقتی دیدم پلیس نمی‌آید به ناچار رفتم. همان لحظه با پشیبانی اسنپ تماس گرفتم و اپراتور پشتیبانی به من گفت شما کار درستی انجام دادید و طبق قوانین رفتار کردید»

این راننده اسنپ درباره منتشر شدن اسم و مشخصاتش ادامه داد: «تا پیش از انتشار این توییت توسط رفتار این خانم به جز خانواده، هیچ‌کس از اقوام و آشنایان نمی‌دانست که من در اسنپ هستم و الان همه از این موضوع با خبر شدند و تماس‌های متعددی در این باره میان دوست و آشنا داشتم. من در طول این مدت که در اسنپ مشغول بودم حتی درخواست افرادی که در نزدیکی محل سکونت اقوام و دوستانم زندگی می‌کردند را قبول نمی‌کردم اما حالا این خانم با این کار همه را با خبر کرد. البته من شرمنده نیستم. من بازنشسته هستم و مثل خیلی‌های دیگر که در این شرایط اقتصادی نیازمند درآمد بیشتر هستند، در اسنپ مشغول شدم.»

آقای عابد درباره ادعای خانم مسافر مبنی بر معذرت‌خواهی اسنپ نیز پاسخ داد: «من دقیقاً قانون کشورم و حتی قانون اسنپ را به ایشان تذکر دادم اما این خانم حریم شخصی مرا فاش کرده است. اگر این خانم برای تمام شدن ماجرا این حرف را زده که هیچ، اما اگر واقعاً اسنپ از ایشان عذرخواهی کرده باشد که نمی‌دانم باید چه بگویم. اتفاقاً اسنپ باید از حقوق راننده‌اش دفاع کند که یک مسافر حقوق راننده را نقض کرده است.»

این دختر جوان که در توئیتر عنوان کرده راننده اسنپ او را به خاطر نداشتن حجاب وسط بزرگراه از ماشین پیاده کرده از مردم خواسته است تا سوار ماشین این راننده نشوند و حتی مشخصات خودروی این راننده را نیز اعلام کرده است. برخی کاربران واکنش های متفاوتی داشته اند که در زیر می خوانید حتی برخی گفته اند اگر این راننده اخراج شود کمپین حمایت از او را به راه می اندازند:

*من جای اسنپ بودم بخاطر انتشار مشخصات راننده‌م و به خطر انداختنش از این خانم شکایت می‌کردم و بعد بخاطر رعایت نکردن قوانین کشور، از پلیس امنیت اخلاقی میخواستم پیگیرشه!

*چرا جدیدا بعضیا فکر می‌کنند با داشتن یه گوشی می‌تونن اطلاعات خصوصی دیگران رو فاش کنند؟ جلوی این توحش رو کی باید بگیره؟!

*یعنی اسنپ دست بزنه به راننده خودم شخصاً هرکاری از دستم بربیاد برای جریمه سنگین قضایی اسنپ انجام میدم!

*کاش اسنپ جایی داشت میشد راننده سفر رو هم خودت انتخاب کنی اون وقت تمامی سفر هام رو با این راننده میرفتم!

* اولی راننده است و مرده شور نیست براش مهمه کی تو ماشینش میشینه وحاضر نیست بخاطر پول اصولی رو که داره زیرپا بذاره!

طرف دوم فردیه که نه قوانین کشورش و نه قوانین اسنپ رو درمورد پوشش رعایت کرده، و اطلاعات هویتی راننده رو هم بدون اجازه منتشر کرده!

به نظر شما کی باید از کی شکایت کنه؟

حتما بخوانید

سعید عابدی کیست؟ + عکس

دختر جنجال ساز اسنپ

دختر جنجال ساز اسنپ

ماجرای برخورد راننده اسنپ سعید عبادی با دختر بد حجاب و قانون شکن

یکی از رانندگان اسنپ، مسافر خود را به دلیل رعایت نکردن حجاب از ماشینش پیاده کرد. راننده از مسافر خود خواسته بود تا حجاب را رعایت کند که با واکنش منفی مواجه شده بود. پس از چند ساعت مسافر مذکور با انتشار تصاویر و مشخصات راننده در صفحه شخصی خود در توییتر از مسؤولان اسنپ خواست تا این راننده را اخراج کنند.

این توییت با ‌واکنش های موافق و‌ مخالف کاربران مواجه شد. بیشتر کاربران معتقد بودند که راننده اسنپ نباید تاوان رعایت نکردن قانون توسط این خانم را بدهند و تهدید کردند که در صورت اخراج این راننده، اسنپ را تحریم می کنیم. چند ساعت بعد مسافر اسنپ در توئیت جدیدی مدعی شد که مسولان اسنپ در تماس با وی، از او دلجویی کردند.

در همین راستا، اسنپ در اطلاعیه ای به این اتفاقات واکنش نشان داد. در اطلاعیه اسنپ آمده است:

طبق قوانین اسنپ، کاربران متعهد به رعایت قوانین اسلامی، اخلاقی و اجتماعی هستند. همچنین حفظ حریم خصوصی کاربران و عدم انتشار اطلاعات شخصی هر یک از طرفین از دغدغه‌های مهم اسنپ محسوب می‌شود.

در صورت بروز اختلاف بین هر یک از کاربران مسافر و راننده، اسنپ با تمام امکانات خود (از جمله مرکز تماس ۲۴ ساعته، واحد رسیدگی به شکایات و فرآیند میانجی‌گری) نهایت تلاشش را در جهت حفظ رضایت هر دو طرف و رفع اختلافات ایجاد شده به کار می‌گیرد.

بر همین اساس، در این مورد نیز صحبت‌های لازم با هر یک از طرفین انجام شده است. از کاربر راننده بابت انتشار اطلاعات شخصی‌شان دلجویی به عمل آورده‌ایم و ایشان با رضایت شخصی‌شان در ناوگان اسنپ به فعالیت خود ادامه می‌دهند. علاوه بر آن، رعایت اصل مشتری‌مداری اقتضا می‌کرد که پس از ذکر شرایط و قوانین اسنپ، از مسافر نیز به دلیل ناتمام ماندن سفرشان دلجویی شود.

سعید عابدی راننده اسنپ

سعید عابدی راننده اسنپ

راننده: اسنپ باید از حقوق راننده‌اش دفاع کند! توییت منتشر شده نقض حریم شخصى من بود

«سعید عابد» راننده ۵۴ ساله اسنپ که بازنشسته است و این روزها برای کسب درآمد بیشتر در اسنپ مشغول است به خبرنگار خبرگزارى فارس درباره این اتفاق گفت:«روز ۱۶ خرداد برای من تقاضایی از سمت این خانم در شهرک قائم تهران آمد که من آن را پذیرفتم. وقتی رسیدم، این خانم همان ابتدا در خیابان بدون روسری بود و من به خودم گفتم طبق روال گذشته وقتی سوار ماشین شد از ایشان تقاضا می‌کنم که به خاطر جریمه نقدى که برای ماشین‌هایی که چنین تخلفی دارند انجام می‌شود، روسری‌اش را سر کند. هنوز ۱۵۰ متر از محل سوار شدن خانم فاصله نگرفته بودیم که من از ایشان تقاضا کردم که روسری خود را سر کنند. اما ایشان با لحن تندی گفتند که شما بهتر است در کار دیگران دخالت نکنید و رانندگی‌تان را بکنید. بعد از شنیدن این جمله من نگه‌ داشتم و گفتم که با این حساب من نمی‌توانم شما را برسانم و دقیقا همان بلوار قائم و در حالى که تنها ۱۵۰ متر از مبدا فاصله گرفته بودیم، نگه داشتم که خود خانم از ماشین پیاده شدند و من از ایشان نخواستم از ماشین پیاده شوند. حتى گفتم که مى‌توانم ایشان را به مبدا برگردانم.»

آقای عابد درباره ادامه برخورد این خانم درباره تقاضای سرکردن روسری اضافه کرد:«بعد از پیاده شدن این خانم به من گفت که من با اسنپ تماس می‌گیرم و شکایت می‌کنم. من هم گفتم که حتما این کار را بکنید و من هم این کار را انجام می‌دهم. اما بعد از آن با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و به پلیس گفت که یک نفر در بلوار قائم با این شماره پلاک مزاحم من شده است. من هم همان موقع به پلیس زنگ زدم و ماجرا را شرح دادم که پلیس گفت همانجا بمانید تا مامور بیاید. اما خانم بعد از این تماس سوار یکی از ماشین‌های عبوری شد و رفت. من هم نیم‌ساعت منتظر ماندم و وقتی دیدم پلیس نمی‌آید به ناچار رفتم. همان لحظه با پشیبانی اسنپ تماس گرفتم و اپراتور پشتیبانى به من گفت شما کار درستى انجام دادید و طبق قوانین رفتار کردید»

این راننده اسنپ درباره منتشر شدن اسم و مشخصاتش ادامه داد:«تا پیش از انتشار این توییت توسط رفتار این خانم به جز خانواده، هیچ‌کس از اقوام و آشنایان نمی‌دانست که من در اسنپ هستم و الان همه از این موضوع با خبر شدند و تماس‌های متعددی در این باره میان دوست و آشنا داشتم. من در طول این مدت که در اسنپ مشغول بودم حتی درخواست افرادی که در نزدیکی محل سکونت اقوام و دوستانم زندگی می‌کردند را قبول نمی‌کردم اما حالا این خانم با این کار همه را با خبر کرد. البته من شرمنده نیستم. من بازنشسته هستم و مثل خیلی‌های دیگر که در این شرایط اقتصادی نیازمند درآمد بیشتر هستند، در اسنپ مشغول شدم.»

آقای عابد درباره ادعای خانم مسافر مبنی بر معذرت‌خواهی اسنپ نیز پاسخ داد:« من دقیقا قانون کشورم و حتی قانون اسنپ را به ایشان تذکر دادم اما این خانم حریم شخصی مرا فاش کرده‌ است. اگر این خانم برای تمام شدن ماجرا این حرف را زده که هیچ، اما اگر واقعا اسنپ از ایشان عذرخواهى کرده باشد که نمی‌دانم باید چه بگویم. اتفاقا اسنپ باید از حقوق راننده‌اش دفاع کند که یک مسافر حقوق راننده را نقض کرده‌ است.»

ماجرای برخورد راننده اسنپ با دختر بی حجاب از نگاهی دیگر

همین چند روز قبل بود که یکی از رانندگان اسنپ، مسافر خود را به دلیل رعایت نکردن حجاب و عدم توجه به تذکر وی از ماشینش پیاده کرد.

پس از چند ساعت مسافر مذکور با انتشار تصاویر و مشخصات راننده در صفحه شخصی خود در توئیتر از مسؤولان اسنپ خواست تا این راننده را اخراج کنند. چند ساعت بعد مسافر اسنپ در توئیت جدیدی مدعی شد که مسولان اسنپ در تماس با وی، از او دلجویی کردند. که با واکنش شدید مخاطبان شبکه‌های اجتماعی همراه شد.

سپس اسنپ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد از راننده بابت انتشار اطلاعات شخصی‌شان دلجویی به عمل آورده‌ایم. علاوه بر آن، رعایت اصل مشتری‌مداری اقتضا می‌کرد که پس از ذکر شرایط و قوانین اسنپ، از مسافر نیز به دلیل ناتمام ماندن سفرشان دلجویی شود. راننده اسنپ نیز در گفتگویی عنوان کرد: خانم روسری روی سر نداشت. من تذکر دادم و توجه نکرد. اسنپ باید از حقوق راننده‌اش دفاع کند.توییت منتشر شده نقض حریم شخصی من بود.

قانون

واکنش ناجا به کشف حجاب در مسافربرهای شخصی

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: رانندگان آژانس‌ها و سامانه هوشمند حمل‌ونقل باید درخصوص کشف حجاب به مسافران خود تذکر دهند چرا که در غیر این صورت پیامک جرم کشف حجاب برای مالک خودرو ارسال خواهد شد.

سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا، درخصوص عملکرد پلیس در مواجهه با بی‌حجابی در خودرو اظهار داشت: کشف حجاب در خودرو جرم است و پلیس طبق وظیفه قانونی خود با جرم مشهود برخورد می‌کند.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه پیامک جرم کشف حجاب برای مالکان خودروهایی که این جرم در خودروشان به وقوع پیوسته، ارسال می‌شود در پاسخ به این پرسش فارس که رانندگان آژانس‌ها و سامانه هوشمند حمل و نقل عنوان می‌کنند که مسافرانشان کشف حجاب کرده‌اند و چرا باید آنها پاسخگو باشند، گفت: مسئولیت قانونی خودرو با مالک خودرو است. همانطور که اگر مسافر از کمربند ایمنی استفاده نکند مالک خودرو جریمه می‌شود و باید در برابر قانون پاسخگو باشد؛ بنابراین لازم است که راننده‌ها متوجه و متعهد به مسؤولیت قانونی خود بوده و اجازه عمل خلاف قانون از جمله جرم کشف حجاب به مسافرین خود ندهند.

این مقام ارشد نیروی انتظامی در پاسخ به دیگر سوال فارس که مدیران شرکت‌های حمل و نقل هوشمند، رضایت مشتری برایشان مهم است نه عملکرد راننده و اعتراض راننده می‌تواند به اخراج و حتی از دست دادن شغل منجر شود، تصریح کرد: همه اشخاص حقیقی و حقوقی موظف به رعایت قانون بوده و لذا مدیران این مجموعه‌ها باید از راننده خود که به شئونات اخلاقی پایبند هستند حمایت کنند که در همین مورد اخیر اتفاق افتاد.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: باید شرکت‌های حمل و نقل هوشمند در قوانین خود بر رعایت حجاب و شئونات اسلامی تاکید کنند و نیروی انتظامی نیز که ضامن اجرای قانون است از رعایت کنندگان حمایت خواهد کرد و در یک نگاه کلی با اطمینان گفته می‌شود که قانون و متولیان اجرای قانون من‌جمله نیروی انتظامی، حامی و پشتیبان رعایت‌کنندگان قانون در هر دو طیف حقیقی و حقوقی خواهد بود.

گفتنی است سه روز پیش یکی از رانندگان اسنپ به مسافر خود که کشف حجاب کرده بود تذکر داد و این مسافر در توئیتی عملکرد این راننده را با درج عکس و مشخصات راننده منتشر کرد که با واکنش‌های متفاوتی مواجه شد؛ از طرفی مسئولان شرکت اسنپ نیز در اقدامی عجیب هم از راننده خود دلجویی کردند و هم از مسافر بی‌حجاب خود.

سعید عابدی

سعید عابدی راننده اسنپ

واکنش توییتری به ماجرای تذکر راننده اسنپ به دختر هنجارشکن

کاربران فضای مجازی در توییتر در واکنش برخورد راننده اسنپ با دختر بد حجاب و در حمایت از راننده هشتگ اسنپ را داغ کردند.

چند روز پیش یکی از رانندگان قانونمدار اسنپ، به مسافر خانم خود به دلیل کشف حجاب (که موجب جریمه و توقیف خودرو می‌شود) تذکر داد که این موضوع با حاشیه‌ها و واکنش‌هایی همراه بود. پس از چند ساعت آن مسافر با انتشار تصاویر و مشخصات راننده در توئیتر خود از مسئولان اسنپ خواست تا این راننده را اخراج کنند!

بر اساس اظهارات راننده این خودرو، او صرفاً از مسافر خود خواسته بود تا حجاب خود را بر اساس قانون خود اسنپ رعایت کند اما این مسافر با زیرپا گذاشتن قانون هنجارشکنی کرد و حاضر نشد حجاب خود را رعایت کند.

این اقدام راننده در رعایت قوانین با حمایت قاطع کاربران فضای مجازی روبرو شد. اگرچه مسئولان اسنپ از دو طرف این ماجرا یعنی راننده و مسافر دلجویی کردند اما کاربران با هشتگ #اسنپ خواستار تقدیر از این راننده‌ی آمر به معروف و مجری قانون کشور شدند.

بسیاری از کاربران تاکید کردند اگر این اقدام از سوی مسئولان اسنپ صورت نگیرد برنامه اسنپ را از گوشی خود پاک می‌کنند و دیگر از این تاکسی اینترنتی استفاده نمی‌کنند. برخورد راننده اسنپ با دختر بد حجاب در حقیقت موجی از واکنش کاربران را در فضای مجازی به همراه داشت.

در ادامه نمونه‌هایی از پست‌های منتشرشده با هشتگ #اسنپ، #سعید_عابد و #تحریم_اسنپ را می‌توانید بخوانید:

واکنش توییتری به ماجرای تذکر راننده اسنپ به دختر هنجارشکن 1

واکنش توییتری به ماجرای تذکر راننده اسنپ به دختر هنجارشکن ۱

واکنش توییتری به ماجرای تذکر راننده اسنپ به دختر هنجارشکن 2

واکنش توییتری به ماجرای تذکر راننده اسنپ به دختر هنجارشکن ۲

واکنش توییتری به ماجرای تذکر راننده اسنپ به دختر هنجارشکن 3

واکنش توییتری به ماجرای تذکر راننده اسنپ به دختر هنجارشکن ۳

واکنش توییتری به ماجرای تذکر راننده اسنپ به دختر هنجارشکن 4

واکنش توییتری به ماجرای تذکر راننده اسنپ به دختر هنجارشکن ۴

واکنش توییتری به ماجرای تذکر راننده اسنپ به دختر هنجارشکن 5

واکنش توییتری به ماجرای تذکر راننده اسنپ به دختر هنجارشکن ۵

واکنش توییتری به ماجرای تذکر راننده اسنپ به دختر هنجارشکن 6

واکنش توییتری به ماجرای تذکر راننده اسنپ به دختر هنجارشکن ۶

دختر جنجالی درباره راننده اسنپ چه نوشته بود؟

طبق آنچه دختر بد حجاب مسافر اسنپ در توئیت خود نوشته است، از اسنپ با ایشان تماس گرفته و عذرخواهی می کنند! این دختر جنجالی همچنین اعلام کرده که اسنپ قول داده است تا با راننده نیز برخورد کند! انتشار این خبر به قدری عجیب بود که پای راننده اسنپ را به تلوزیون هم باز کرد. راننده ای که به جرم رعایت قانون، و در خواست از مسافرش برای رعایت قانون، با او برخورد می شود! و اسنپی که خود مدعی رعایت قوانین کشور است، به این شکل پایبندی اش را نشان می دهد.

 

عذرخواهی اسنپ از دختر بد حجاب

عذرخواهی اسنپ از دختر بد حجاب

حتما بخوانید

عذرخواهی دختر جنجال ساز اسنپ از راننده و شرکت اسنپ

آخر ماجرای دختر بدحجاب و راننده اسنپ چه بود؟

آخرین پرده از ماجرای جنجالی تذکر به دختر بد حجاب توسط راننده اسنپ، عذرخواهی دختر بد حجاب در حساب توئیتری اش است. او که لابد متوجه شده است که افشای هویت افراد در فضای مجازی بدون رضایت آنها جرم است، و لابد عذاب وجدان گرفته که چطور یک مرد با شرافت را که بدون اینکه افراد خانواده اش اطلاع داشته باشند، در اسنپ مشغول کار بوده را مورد آزار روحی قرار داده است، در نهایت مجبور به عذرخواهی شد.

عذرخواهی دختر جنجال ساز اسنپ

عذرخواهی دختر جنجال ساز اسنپ

واکنش های کاربران به این عذرخواهی البته عجیب است. یک دسته از کاربران عذرخواهی این دختر جنجال ساز را پذیرفته اند. عده ای دیگر، با توهم فشار و اجبار به عذرخواهی، سعی کرده اند ماجرا را وارونه جلوه دهند، و عده ای دیگر نیز منتظر برخورد قانونی با این دختر جنجالی هستند…

در پایان فقط باید به این نکته تأکید کرد که «رعایت» قانون، بر همه شهروندان واجب است و بی قانونی مساوی است با هرج و مرج. کاش مدعیان روشنفکری حداقل این بخش از ماجرا را خوب متوجه می شدند…

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منابع: ۱. تسنیم ۲. فارس ۳. مشرق ۴. باشگاه خبرنگاران جوان ۵. رکنا
تصاویر از سایت ها و مجله های آنلاین خبری

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

یک دیدگاه در “سیر تا پیاز ماجرای برخورد راننده اسنپ با دختر بد حجاب + تصاویر

 1. ایرانی

  همچنان این اتفاق میفته. و اسنپ حق رو به مسافر میده. و کاربر راننده رو حذف و مسدود میکنه!!
  یکی از اشنایان بنده این اتفاق براش افتاده . و کاربری ش رو همین هفته اخیر حذف کردند!!
  این راننده میانسال بعد چند بار به خانم بی حجاب خواهش کرد که روسری ش رو بزاره و اون خانم ممانعت کرد و گفت قبول نداره …نهایتا راننده گفت اگر رعایت نمیکنید بفرمایید پیاده شید..
  بعد پیادهشدن اون خانم. راننده به پشتیبانی هم اطلاع داد. ولی نهایتا اسنپ به اعتراض اون خانم (که چرا این راننده پیاده شون کرد.) ترتیب اثر داد و با کمال تعجب حساب کابری این راننده قایمشهری رو جذف کرد!!!!
  شهریور۱۴۰۱ – مازندران – قایمشهر.
  اسنپ چه میکنه؟ اصلا قوانین ایران اسلامی مون رو قبول داره؟
  مسیولین چه میکنند؟ اون نهادهایی که به اسنپ اجازه فعالیت دادند اینهمه

  برای اسنپ پول مهمه و قدرت پول !!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *