با حکم سید مرتضی میرباقری معاون رییس سازمان صداوسیما سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما شد!

مدیر جدید شبکه پنج سیما کیست؟ + عکس

مدیر جدید شبکه پنج سیما سعید اشناب است که با حکم معاون سیما به این سمت منصوب شده است. سعید اشناب پیش از این مدیر شبکه جام جم بود.

موتور سواری عزت الله ضرغامی و سعید اشناب

مجله اینترنتی پارسی گو: مدیر جدید شبکه پنج سیما سعید اشناب است که با حکم معاون سیما به این سمت منصوب شده است. سعید اشناب پیش از این مدیر شبکه جام جم بود.

سعید اشناب مدیر جدید شبکه پنج سیما سالها در رسانه ملی مشغول به خدمت بوده است و سوابقی چون مدیریت شبکه جام جم، مدیریت شبکه الکوثر، مدیر گروه های اجتماعی و مستند شبکه دو سیما، مدیر گروه برنامه های تلوزیونی شبکه افق، و… را در کارنامه دارد و از جانبازان هشت سال جنگ تحمیلی است.

باحکم معاون سیما: سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما شد

معاون رییس سازمان صداوسیما در امور سیما در حکمی سعید اشناب را به مدیریت شبکه پنج سیما منصوب کرد.

سید مرتضی میرباقری معاون رییس سازمان صداوسیما در امور سیما در حکمی سعید اشناب را به مدیریت شبکه پنج سیما منصوب کرد.

معاون سیما در این حکم تاکید کرده است: عنوان شبکه پنج، شبکه تهران، بیانگر اهمیت استان و شهر تهران به‌عنوان پایتخت کشور عزیزمان در مجموعه مناسبات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و علمی ایران اسلامی است و انتظار می‌رود ضمن بهره‌گیری از همکاران ارزشمند رسانه ملی بویژه آن شبکه و راهنمایی‌ها و کمک‌های نهادهای ذی‌ربط در انجام این ماموریت اهتمام ویژه‌ای داشته باشید.

ترویج گفتمان انقلاب اسلامی، سبک زندگی ایرانی – اسلامی، توجه به مسائل شهروندی، معرفی و شناساندن ظرفیت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی پایتخت و استمرار توجه به اقتصاد مقاومتی و رونق تولید از اهم ماموریت‌های مدیر جدید شبکه پنج سیماست که سید مرتضی میرباقری در حکم انتصاب اشناب بر آن‌ها تاکید کرده است.

میرباقری همچنین در این حکم از مجاهدت‌ها و تلاش‌های ارزشمند دکتر جواد رمضان‌نژاد در طول مدیریت این شبکه صمیمانه قدردانی کرد.

مدیر جدید شبکه پنج سیما

مدیر جدید شبکه پنج سیما

سعید اشناب که از جانبازان هشت سال دفاع مقدس است، سوابق مدیریتی همچون مدیر شبکه جهانی جام‌جم، مدیر شبکه الکوثر، مدیر گروه‌های اجتماعی و مستند شبکه دو سیما، مدیر گروه برنامه‌های تلویزیونی شبکه افق، مدیر اطلاعات و برنامه‌ریزی معاونت برون مرزی، مشاور مدیریت شبکه دو سیما و تأسیس دفاتر شبکه الکوثر در بیروت و نجف اشرف را در کارنامه خود دارد.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: مهر

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *