قتل امام جمعه کازرون با ضربات چاقو

قتل امام جمعه کازرون با چاقو + جزئیات

حجت الاسلام محمد خرسند، با ضربات چاقو و درست پس از بازگشت از مرام احیای شب قدر جلوی درب منزلش به قتل رسید. قتل امام جمعه کازرون با ضربات چاقو بوده است.

قتل با چاقو

مجله اینترنتی پارسی گو: پس از قتل طلبه همدانی با اسلحه، و نیز ماجرای عجیب قتل میترا استاد توسط محمد علی نجفی، این سومین قتل عجیبی است که در کشور به وقوع پیوسته است. امام جمعه کازرون حجت الاسلام محمد خرسند، با ضربات چاقو و درست پس از بازگشت از مرام احیای شب قدر جلوی درب منزلش به قتل رسید.

قتل امام جمعه کازرون با ضربات چاقو

ساعتی قبل امام‌جمعه کازرون درب منزل خود به ضرب چاقو کشته شد. معاون اجتماعی فرمانده ناجا در فارس دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار فارس در شیراز گفت: حجت‌الاسلام محمد خرسند ساعتی پیش توسط فردی درب منزل خود با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد، اما متاسفانه بدلیل عمق جراحت در ناحیه شکم، در بیمارستان کازرون جان به جان آفرین تسلیم کرد.

سرهنگ کاووس محمدی افزود: این اتفاق پس از بازگشت امام‌جمعه کازرون از مراسم احیاء و ساعت ۳ و نیم بامداد ۲۳ رمضان رخ داده است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: ضارب شناسایی‌شده و ماموران در تلاش هستند وی را دستگیر کنند.

حجت الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون

حجت الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون

سحرگاه امام جمعه کازرون به ضرب چاقوی یک مهاجم کشته شد.

حجت الاسلام محمد خرسند، امام جمعه کازرون، حوالی سحرگاه چهارشنبه ۸ خرداد، در مقابل منزل خود توسط فردی به ضرب چاقو مضروب شد. براساس این گزارش، خرسند بعد از انتقال به بیمارستان و براثر عمق جراحت وارده، جان به جان آفرین تسلیم کرد.

این حادثه بعد از بازگشت حجت الاسلام خرسند از آئین احیای شب بیست و سوم ماه رمضان رخ داده است. پلیس از شناسایی ضارب خبر داده اما فرد مورد نظر هنوز دستگیر نشده است.

گزارش ها حاکی است که قاتل امام جمعه کازرون فردی بوده که با لباس تعزیه در مقابل خانه خرسند، منتظر بازگشت او مانده و بعد از اصرار به گرفتن عکس، با چاقو به سینه حجت‌الاسلام خرسند ضربه زده است.

قاتل امام جمعه فقید کازرون، فردی ۴۰ ساله بوده که به شغل عکاسی و فیلمبرداری اشتغال داشته است.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منابع: ۱. فارس ۲. ایسنا

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

یک دیدگاه در “قتل امام جمعه کازرون با چاقو + جزئیات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *