پای ترامادول در میان است!

در بازی با ژاپن بازیکن تیم ملی ترامادول مصرف کرده بود!

علت بازی بد با تیم ملی ژاپن در جام ملت‌های آسیا که زحمات چندین ساله فدراسیون به باد رفت حاصل استفاده یک بازیکن از ترامادول و متادون بود.

ترامادول و متادون

مجله اینترنتی پارسی گو: عجیب است! محمد علیپور علت حذف تیم ملی ایران مقابل ژاپن را مصرف کردن ترامادول و متادون توسط یکی از مدافعان تیم ملی کشورمان عنوان کرده است. کدام بازیکن؟ بازیکنی که در پست دفاعی بازی می کند و به راحتی اجازه می دهد تا سانتر مخوف تیم ملی ژاپن انجام شده و گل اول این تیم زده شود.

افشاگری در مورد شکست غیر منتظره ایران در جام ملت‌ها: پای ترامادول در میان است!

رئیس کمیته نظارت و بازرسی صیانت از لیگ فوتبال در تازه‌ترین اظهارات خود استفاده از ترامادول را عامل حذف ایران از جام ملت‌ها عنوان کرده است.

محمد علیپور رئیس کمیته نظارت و بازرسی صیانت از لیگ فوتبال در تازه‌ترین اظهاراتش در ویدیوی منتشره در اینستاگرام مدعی شده است که بازی با تیم ملی ژاپن در جام ملت‌های آسیا که زحمات چندین ساله فدراسیون به باد رفت حاصل استفاده یک بازیکن از ترامادول و متادون بود.

علیپور: این بازیکن می‌خواهد اقدام کند، اما نمی‌تواند رابطه بین عصب و عضله را برقرار کند چرا که استفاده از این ماده باعث جلوگیری از این اتفاق می‌شود. گل اول سبب شد پنالتی ژاپنی‌ها رقم بخورد و فوتبال ملی ما با اقدام بازیکنی که از این مکتب بیرون آمده است نابود شد.

اظهارات عجیب علیپور در مورد بازی نیمه نهایی بین تیم‌های ایران و ژاپن در جام ملت‌های آسیا چالش جدیدی را برای فوتبال و ورزش ایران رقم خواهد زد.

در تماس با علیپور از وی سوال کردیم که آیا منظورتان بازیکن تیم ملی بود و او گفت: «من منظورم بازیکن تیم ملی نبود» و مصاحبه را به ۵ دقیقه دیگر موکول و سپس گوشی تلفن همراه خود را خاموش کرد.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *