توئیت المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر نسبت به کشته شدن مصطفی طاهری در اصفهان!

واکنش المیرا شریفی مقدم به کشته شدن مصطفی طاهری!

المیرا شریفی مقدم نسبت به این تصادف هولناک واکنش نشان داده و نوشت: فرهاد طاهریان دانشجو و ورزشکار ۲۱ ساله، قربانی عشق سرعت دو بچه پولدار اصفهانی شد.

مجله اینترنتی پارسی گو: المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر، در واکنش به مرگ تلخ جوان ۲۱ ساله در تصادف دختر پورشه‌سوار اصفهانی، مطلبی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

بامداد روز گذشته تصادف مرگباری در اصفهان رخ داد که در آن حین کورس دو خودروی پورشه، یکی از پورشه‌ها با انحراف از مسیر اصلی با یک دستگاه خودروی پراید برخورد کرد و منجر به مرگ راننده آن شد. پس از وقوع این حادثه دلخراش ویدئویی از صحنه حادثه و صحبت‌های دختر پورشه‌سوار در فضای مجازی منتشر شد که با انتقاد‌های بسیاری از سوی کاربران همراه بود.

این مطلب به شما پیشنهاد می شود!

راننده پورشه: کشتیم که کشتیم دیه اش را می دهیم! + تصاویر

راننده پورشه: کشتیم که کشتیم دیه اش را می دهیم! + تصاویر

کشتیم که کشتیم دیه‌اش را می‌دهیم! این جمله تکان‌دهنده و عجیب، پاسخ یکی از پورشه‌سواران کورس شبانه و مرگبار در اصفهان است که منجر به فوت جوانی پرایدسوار شد.

پست المیرا شریفی مقدم پس از کشته شدن مصطفی طاهری

المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر نیز در صفحه توئیتری خود نسبت به این تصادف هولناک واکنش نشان داده و نوشت:

فرهاد طاهریان دانشجو و ورزشکار ۲۱ ساله، قربانی عشق سرعت دو بچه پولدار اصفهانی شد. تصادف رانندگی! ماجرا وقتی تلخ تر می شود که دخترک پولدار نگران قیمت ماشینش است و هیچ حسی نسبت به کشتن یک انسان ندارد! «کشتم، دیه اش رو میدم» اضمحلال اخلاقی، وقاحت یا روان پریشی؟

واکنش المیرا شریفی مقدم به کشته شدن مصطفی طاهری

واکنش المیرا شریفی مقدم به کشته شدن مصطفی طاهری

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: رکنا

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *