علی القاصی مهر دادستان جدید تهران کیست؟

دادستان جدید تهران کیست؟

علی القاصی مهر در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه رسما سمت دادستان عمومی و انقلاب تهران را برعهده گرفت و به عنوان دادستان جدید تهران معرفی شد.

دادستان جدید تهران علی القاصی مهر

مجله اینترنتی پارسی گو: علی القاصی مهر در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه رسما سمت دادستان عمومی و انقلاب تهران را برعهده گرفت و به عنوان دادستان جدید تهران معرفی شد.

 غلامحسین اسماعیلی سخنگوی دستگاه قضا در ۹ اردیبهشت ماه سال جاری در حاشیه نشست مسئولان عالی قضایی از انتصابات جدید در قوه قضائیه خبر داد. در حوزه انتصابات اخیر از سوی ریاست قوه قضائیه ابلاغ‌های جدیدی صادر شده است که بر این اساس علی القاصی مهر به عنوان دادستان عمومی و انقلاب تهران منصوب شد.

علی القاضی دادستان جدید تهران کیست؟

علی القاصی مهر دادستان جدید عمومی و انقلاب تهران سمت‌های مختلفی اعم از دادستانی شیراز، رئیس کل دادگستری استان فارس و… را در کارنامه کاری خود دارد و اخیرا به عنوان دادستان جدید تهران معرفی شده است.

او در آبان ماه سال ۹۰ به عنوان دادستان شیراز منصوب شد. پس از آن در تاریخ ۱۲ شهریور ماه سال ۹۳ به عنوان رئیس کل جدید دادگستری فارس فعالیت خود را دراین سمت ادامه داد و در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه رسما سمت دادستان عمومی و انقلاب تهران را برعهده گرفت.

رسیدگی قاطع به پرونده مفسدان اقتصادی و ارز، پرونده تکفیری‌ها، برخورد جدی با سارقان مسلح بانک‌ها و طلافروشی‌ها و همچنین برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و … در کارنامه کاری دادستان جدید عمومی و انقلاب تهران است.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: میزان

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *