وعده جدید احمدی نژاد توهم یا واقعیت؟

وعده تازه احمدی نژاد هر ایرانی یک میلیون در ماه!

احمدی نژاد در سخنرانی نیمه شعبان خود گفت اگر ارزش اولیه منابعی مانند انرژی را تقسیم کنیم برای هر ایرانی یک میلیون تومان در ماه می رسد!

محمود احمدی نژاد

مجله اینترنتی پارسی گو: محمود احمدی نژاد عصر یکشنبه در مراسم جشن نیمه شعبان در روستای خورهشت از توابع شهرستان تاکستان قزوین سخنرانی کرد. وی در این سخنرانی به طور تلویحی وعده پرداخت یک میلیون تومان در ماه به هر ایرانی را داد و گفت: اگر ارزش اولیه منابعی مانند انرژی را تقسیم کنیم برای هر ایرانی یک میلیون تومان در ماه می رسد و این به غیر از ارزش اولیه معادن و دارایی دریاهاست.

ناگفته نماند پرداخت یارانه نقدی، عوارضی چون تورم، رکود و گرانی در پی خواهد داشت و اگرچه کارشناسان معتقدند به خاطر عملکرد بد محمود احمدی نژاد در سالهای پایانی دولت دهم، وی هرگز تأیید صلاحیت نخواهد شد، اما به هر حال گروهی این سخنان وی را وعده جدید انتخاباتی تلقی کرده اند!

بخشهایی از اظهارات دکتر محمود احمدی نژاد را می خوانید:

برخی در حال شایعه پراکنی در مورد بنده هستند و برخی طیفها که طرفداری نیز ندارند از آنها پیروی می کنند اما باید بدانند مشکل شکست آنها من نیستم بلکه این مردم هستند.بیرونی ها فکر می کنند با تخریب من راه برای سلطه آنها باز می شود و برخی داخلی ها نیزفکر می کنند مردم به آنها اعتماد دارند .

برخی رهبران جوامع در دنیا بدون آزادی دادن می خواهند مردم را به سمت خدا هدایت کنند و این کار شدنی نیست، چراکه انبیاء آمدند تا مردم را به سمت خدا هدایت کنند و مردم هرچقدر بیشتر رشد کنند، بیشتر نیازمند و شیفته امام خواهند بود.

عدل امام سبب می شود علم از انحصار خارج شود و کاری می کند که تک تک انسانها سطح تفکر و زندگیشان ارتقاء یابد.کار دیگری که امام می کند این است که ثروت زمین را خارج و بین مردم تقسیم می کند که در همین ثروت زمین هم مشکلی پیش آمده و به انحصار عده ای درآمده است که جمعیت آنها اقلیت بوده و در حدود سه درصد است.

سهم هر ایرانی یک میلیون در ماه!

حتی اگر بودجه دولت را کنار بگذاریم ، اگر ارزش اولیه منابعی مانند انرژی را تقسیم کنیم برای هر ایرانی یک میلیون تومان در ماه می رسد و این به غیر از ارزش اولیه معادن و دارایی دریاهاست.

اگر در جمهوری اسلامی بخواهیم منتظر امام باشیم باید در راه امام قدم برداریم که به طور حتم امام زمان ثروت را در اختیار مردم قرار داده و ریشه ظلم را می خشکاند.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *