پایان قصه برنامه عادل فردوسی پور به نقل از برادر زاده رئیس صدا و سیما: 90 تمام شد!

پایان قصه برنامه عادل فردوسی پور‌: ۹۰ تمام شد!

حمیدرضا علی عسگری در ویدئویی غیر منتظره در صفحه اینستاگرام خود به نقل از رئیس سازمان صدا و سیما گفت که برنامه ۹۰ عادل فردوسی پور دیگر پخش نخواهد شد.

فردوسی پور و برنامه 90

مجله اینترنتی پارسی گو: حمیدرضا علی عسگری بازیکن سابق پرسپولیس امروز در ویدئویی غیر منتظره در صفحه اینستاگرام خود به نقل از رئیس سازمان صدا و سیما گفت که برنامه ۹۰ عادل فردوسی پور دیگر پخش نخواهد شد.

حمیدرضا علی عسگری که برادر زاده رئیس سازمان صدا و سیما محسوب می شود در این پست ویدئویی اعلام کرد با توجه به صحبت های مردم و درخواست های مکرر آنها در صفحات اجتماعی او بعد از جلسه ای با عادل فردوسی پور با عمویش تماس گرفته اما در پاسخ این خبر را شنیده که برنامه ۹۰ دیگر پخش نخواهد شد.

علی عسگری که این جملات را با لحن غمگینی در ویدئو خود ادا می کرد در نهایت با آرزوی موفقیت برای عادل فردوسی پور و ابراز تاسف برای این موضوع ویدئو خود را به اتمام برده تا ابهامات درباره ۹۰ به پایان برسد.

حمیدرضا علی عسگری پایان نود عادل فردوسی پور را خبر داد

حمیدرضا علی عسگری پایان نود عادل فردوسی پور را خبر داد

اگرچه با تصمیم مدیران ارشد صدا و سیما برنامه ۹۰ بعد از نزدیک به دو دهه پخش در روزهای شنبه و دوشنبه دیگر روی آنتن صدا و سیما نخواهد رفت اما جلسه حمید علی عسگری با عادل نشان می دهد که او همچنان اندک امیدی برای بازگشت ۹۰ متصور بوده و انتظار داشته با رایزنی های مختلف که از سوی افراد دست اندرکار انجام می شود، چراغ این برنامه روشن بشود اما بنا بر آنچه که علی عسگری اعلام کرده، اراده مسئولان بر پایان کار این برنامه هفتگی ورزشی تلویزیونی است.

حتما بخوانید

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود: آیا ممکن است؟

در حال حاضر دو برنامه فوتبال برتر و شب های فوتبالی بار برنامه ۹۰ را به دوش خواهند کشید. برنامه شب های فوتبالی که نزدیک به ۳ سال است از شبکه ورزش پخش می شود در روز مسابقات اقدام به نقد و بررسی فنی و تحلیل داوری های لیگ و پخش مصاحبه های مربیان در سالن کنفرانس و میکسدزون می کند و برنامه فوتبال برتر که در زمان مسابقات مهم پخش می شد، فعلا با جا به جایی های ساعتی به نوعی با آیتم های مشابه ۹۰ روی آنتن می رود.

صد البته برای پخش برنامه فوتبالی راهی جز استفاده از آیتم هایی مثل خلاصه مسابقه و نقد داوری نیست و همین مساله فعلا برای محمد حسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر نیز دردسر ساز شده است. اگر چه او ظاهرا علاقه ای نداشته که این بار را به دوش بکشد.

حتما بخوانید

جانشین عادل فردوسی پور را بهتر بشناسیم!

نکته مهم در این رابطه عدم استفاده از اسم ۹۰ در برنامه محمد حسین میثاقی است که شاید نشان می دهد او تمایلی به حضور در موقعیتی که عادل فردوسی پور در آن قرار داشت و محبوبیت زیادی کسب کرد، ندارد اما آنها حالا لاجرم تا پایان فصل با همین وضعیت پیش می روند و سپس در آغاز فصل تازه فوتبال درباره سر و شکل برنامه های ورزشی شبکه سوم تصمیم گیری خواهد شد.

در حال حاضر موضوع پیرامون برنامه ۹۰ پر حاشیه و پر بحث تبدیل به ترند اول رسانه ای ایران شده است. عادل فردوسی پور در حال حاضر تهیه کننده برنامه فوتبال ۱۲۰ است و هنوز مشخص نیست که آیا صدای او را دوباره روی گزارش های فوتبال شبکه ۳ خواهیم شنید یا دلخوری ها مانع از رخ دادن این اتفاق می شود؟

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: ورزش سه

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *