پاسخ رامبد جوان به اعتراضات به پخش خندوانه

پاسخ رامبد جوان به معترضان پخش خندوانه به خاطر سیل!

پخش برنامه خندوانه در این روزها با اعتراض عده زیادی از مردم مواجه شد و رامبد جوان به این ماجرا واکنش نشان داد.

رامبد جوان خندوانه برنامه خندوانه

مجله اینترنتی پارسی گو: نخستین روزهای سال ۹۸ با حوادثی تلخ و ناگوار برای مردم استان های مختلف کشور همراه شد و خاطرات تلخی را در ذهن مردم ثبت کرد. جاری شدن سیل در چند استان کشور و خسارت های وارده ناشی از آن و داغدار شدن عده ای از هموطنانمان در این اتفاق، روزهای تلخی را رقم زد. بعضی از هموطنان نیز به پخش خندوانه در این ایام که روزهای عزا و التهاب سیل است اعتراض کردند.

رامبد جوان پاسخ اعتراضات به پخش خندوانه را داد

پخش برنامه خندوانه در این روزها با اعتراض عده زیادی از مردم مواجه شد و رامبد جوان به این ماجرا واکنش نشان داد.

رامبد جوان مجری برنامه خندوانه با انتشار پستی درباره پخش برنامه خندوانه در روزهای اخیر توضیح داد:

رامبد جوان با انتشار این عکس نوشت : سلام عزیزانم.

۱- ما واقعا متاسفیم به خاطر اینهمه اتفاق بد و ناگوار و پشت سرهم و اعلام هم دردی می کنیم با عزیزان سیل زده و همچنان یادآوری می کنم که خندوانه قبل از عید ضبط شده، برای همین در برنامه اشاره ای به وقایع تلخ این روزها نمی شه.

۲- امشب در مسابقه روبیکیو یه خطا داشتم و سال ملی شدن صنعت نفت رو ۱۰ سال جابه جا اعلام کردم. عذرخواهی می کنم. اصولا خیلی دقت می کنیم که در هیچ بخشی خطا نداشته باشیم ولی بعضی وقتها خطا پیش میاد. معذرت می خوام.

۳- پخش یا عدم پخش هر برنامه ای یک تصمیم گیری مدیریتیه و هیچوقت در اختیار خود برنامه سازها نیست. که البته ناگفته نماند اتفاقا در شرایط سخت به برنامه های شاد و سرحال نیاز بیشتری هست. عزیزانی که می گن به احترام آسیب دیدگان برنامه شاد نباید پخش بشه به نظرم هنوز ذهن گرفتاری دارن که فکر می کنن شادی و نشاط بی احترامی به غمه. از همه معترضین خواهش می کنم به پاس انسانیت عشق به هموطنانمون به مناطق آسیب دیده برن و از نزدیک این عزیزان غم زده و بلا دیده رو امید بدن و شاد کنن. قطعا صد در دنیا و هزاران در آخرت خوبی و خیر نصیبشون می شه. به جای غر زدن و مدام اعتراض های بی نتیجه کردن یه کار مثبت بکنن.

۴- مسابقه روبیکیو هر روز که می گذره مشکلاتش کمتر می شه ولی به همینقدر هم تعداد شرکت کننده ها بیشتر می شه. حوصله کنین که خیلی زود نقایصش رو کم و کمتر می کنیم.

۵- خیلی مخلصم.خییییییلی.

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان یکی از برنامه های پربیننده شبکه نسیم است که توانست شش فصل موفق را پشت سر بگذارد و ششمین فصل این برنامه پیش از نوروز ۹۸ به پایان رسید.

ویژه برنامه نوروزی خندوانه در طول ایام هفته روی آنتن میرود و بعد از اتمام نوروز وقفه ای طولانی مدت تا آغاز فصل بعدی خندوانه وجود خواهد داشت.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: نمناک

به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *