خداداد عزیزی: بازی با ژاپن فینال جام ملت ها است!

خداداد عزیزی: پیش بینی می کنم ژاپن پیروز شود!

خداداد عزیزی گفت: من هر وقت پیش‌بینی کرده‌ام اشتباه از کار درآمده است به خاطر همین پیش‌بینی می‌کنم ژاپن برنده شود تا در واقعیت تیم ایران به پیروزی برسد!

خداداد عزیزی

مجله اینترنتی پارسی گو: خداداد عزیزی بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: فینال واقعی جام ملت‌ها بین ایران و ژاپن برگزار می‌شود و برنده این مسابقه قهرمان خواهد شد.

خداداد عزیزی در مورد دیدار روز دوشنبه ایران و ژاپن گفت: بازی سختی است ما تا این مرحله بازی سختی نداشتیم وقتی سرگروه شدیم قرعه راحتی تا نیمه نهایی به ما خورد. عمان و چین تیم‌های قدرتمندی نبودند. در مرحله گروهی نیز به جز عراق که بازی درگیرانه‌ای را شاهد بودیم با یمن و ویتنام بازی کردم عمان و چین هم نتوانستد فشار زیادی به تیم ما وارد کنند بنابراین به عقیده من ایران و ژاپن فینال جام ملت‌های آسیا است و برنده این دیدار قهرمان خواهد شد.

فینال آسان با قطر یا امارات!

وی افزود: در فینال با قطر یا امارات بازی خواهیم کرد که مشکلی با هیچ کدام از این تیم‌ها نداریم ما با تیم‌های عربی فقط مقابل عربستان به مشکل می‌خوریم و امارات را راحت‌تر از هر حریفی شکست می‌دهیم. بنابراین اگر ژاپن را ببریم می‌توان گفت که قهرمانی ما مسجل می‌شود.

عزیزی در مورد شیوه بازی ژاپنی‌ها در این جام گفت: خیلی‌ها می‌گویند که ژاپن قشنگ بازی نمی‌کند اما به نظر من این تیم بسیار مرموز و حرفه‌ای فوتبال بازی می‌کند و بازی‌هایش را یک بر صفر، یک بر صفر تا این مرحله برده است. بازی ژاپن و عربستان را من دیدم ۷۰ درصد مالکیت توپ در اختیار عربستان بود اما ژاپن موقعیت خطرناکی به عربستان ندارد و به خوبی از فرصتش استفاده کرد ژاپن تیم مرموزی است تیمی که کاملاً جوان شده است.

وی افزود: ژاپنی‌ها تیم جام جهانی خود را به این مسابقات نیاورده‌اند جوانگرایی کرده‌اند ظاهراً هدف آنها جام جهانی ۲۰۲۲ است. آنها در این مسائل خیلی خوب کار می‌کنند و هر ۷-۸ سال یک بار تیم خود را تغییر می‌دهند و بازیکنان جدیدی رو می‌کنند به نظر من هدف ژاپنی‌ها قهرمانی در جام ملت‌ها نداشته و اگر چنین هدفی داشتند قطعاً با همان تیم جام جهانی به میدان می‌آمدند به هر حال هر دو تیم خوب هستند و ساختار دفاعی ما و ژاپن منظم است و بازی سنگینی پیش‌رو داریم.

هفتمین خان تیم ملی بازی با ژاپن است

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد: هفتمین خوان تیم ملی در بازی با ژاپن است. خوان‌های قبلی را به راحتی پشت‌سر گذاشتیم و اگر ژاپن را ببریم قهرمان می‌شویم. اتفاقات جام ملت‌ها کاملاً به سود ما رقم خورد تیم‌های خوبی مثل عراق، استرالیا و کره جنوبی حذف شدند و از بین تیم‌های خوب فقط ما و ژاپن باقی مانده‌ایم. عربستان هم حذف شد. بنابراین برنده این بازی قهرمان خواهد شد.

عزیزی در مورد اینکه کی‌روش گفته کت قهرمانی برای فوتبال ایران گشاد است، گفت: ما سه بار در آسیا قهرمان شده‌ایم کی‌روش را هم به ایران آوردیم که ایران را قهرمان آسیا کند. چطور قطر با یک مربی ناشناخته به نیمه‌نهایی صعود کرده است. ژاپن با مربی داخلی به نیمه‌نهایی آمده است. کی‌روش مربی کوچکی نیست. او تیم ملی ایران را قهرمان کند نگران سایز کت قهرمانی نباشد. من خیاط خوب زیاد سراغ دارم می‌دهم این کت گشاد را تنگ و اندازه فوتبال ما کنند.

وی افزود: کی‌روش همیشه حرف‌هایی می‌زند که از نظر روانی تأثیرگذار است. حتماً از گفتن این حرف‌ها هدفی داشته است. به نظر من او می‌تواند تیم ملی ایران را قهرمان کند.

پیش بینی می کنم ژاپن پیروز شود!

عزیزی در مورد پیش‌بینی‌اش از دیدار ایران و ژاپن گفت: پیش‌بینی این مسابقه بسیار سخت است. من هم هر وقت پیش‌بینی کرده‌ام اشتباه از کار درآمده است به خاطر همین پیش‌بینی می‌کنم ژاپن برنده شود تا در واقعیت تیم ایران به پیروزی برسد. آنچه مسلم است اینکه این مسابقه گل‌های زیادی نخواهد داشت و با حداقل گل زده به پایان می‌رسد. از قهرمانی تیم ملی تمام مردم ایران خوشحال خواهند شد و ۷۰ تا ۸۰ درصد اهالی فوتبال هم از قهرمانی و موفقیت تیم ملی در آسیا خوشحال می‌شوند. آنهایی هم که این قهرمانی ناراحت‌شان می‌کند مشکل خودشان است.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: فارس

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *