دستگیری جنجال برانگیز امین امیرصادقی کمک خلبان شرکت هواپیمایی سپهران!

امین امیرصادقی کیست و چرا بازداشت شد؟

کمک خلبان هواپیمایی سپهران امین امیرصادقی طی پرده برداری ای که از ناایمن بودن هواپیماهای این شرکت هواپیمایی کرد، بازداشت شد.

امین امیرصادقی خلبان

مجله خبری تحلیلی پارسی گو: کمک خلبان هواپیمایی سپهران امین امیرصادقی طی پرده برداری ای که از ناایمن بودن هواپیماهای این شرکت هواپیمایی کرد، بازداشت شد.

امین امیرصادقی کیست؟

امین امیرصادقی کمک خلبان شرکت هواپیمایی سپهران است. این خلبان که در برنامه ی حالا خورشید با مجری گری رضا رشید پور اظهاراتی را مبنی بر ناایمن بودن و وجود نقص فنی در هواپیماهای سپهران عنوان کرد. وی در این برنامه اعلام کرد که یک هواپیما بدون ترمز شماره ۳ به مدت ۳ هفته و بدون تعمیر در حال پرواز بود.

حتما بخوانید

میرطاهر بدل رهبر انقلاب کیست؟

روابط عمومی شرکت هواپیمایی سپهران در بیانیه‌ای که در همان برنامه خوانده شد امین امیرصادقی را خلبان “تحت آموزش اخراجی” خواند که به دلیل “بغض و کینه” در فضای مجازی اقدام به “نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی” کرده است. در این بیانیه آمده بود که شرکت سپهران از آقای امیرصادقی شکایت رسمی کرده و او “بزودی به دادسرا احضار خواهد شد.”

پس از این مصاحبه ی جنجالی و افشاگری کمک خلبان، شرکت هواپیمایی سپهران طی شکایتی رسیدگی به این پرونده را به پلیس فتا واگذار کرد و پس از رسیدگی ها و تحقیقات اولیه و عدم حضور امین امیر صادقی در دادسرا دستور جلب وی توسط قاضی پرونده صادر شد.

امین امیرصادقی

دستگیری امین امیرصادقی خلبان جنجالی شرکت هواپیمایی سپهران

در این ویدئو که امین امیرصادقی در لایو اینستاگرام خود منتشر کرد، در داخل خودروی خود می‌گوید که کلانتری هفت‌چنار تهران دارد او را “بخاطر جان مردم بازداشت می‌کند.” مامور نیروی انتظامی که در ویدئو دیده نمی‌شود از آقای امیرصادقی می‌خواهد که موبایلش را تحویل دهد و پخش زنده در اینستاگرام را قطع کند. این فیلم جنجال برانگیز چند ثانیه ای به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید بازداشت خلبان هواپیمایی سپهران امین امیر صادقی در ظهر روز گذشته اعلام کرد علی رغم ساعت بازداشت وی، به سرعت پرونده را برای کسب تکلیف به قاضی کشیک دادسرای ناحیه ۳۱ ارجاع داده و در نهایت با دستور قاضی کشیک و با وثیقه کمک خلبان امین امیر صادقی آزاد شد.

حتما بخوانید

آرمین راد کیست؟ + عکس!

روایتی دیگر از دستگیری امین امیرصادقی

امین امیر صادقی که صحبت‌های جنجالی وی درباره یکی از شرکت‌های هواپیمایی کشور جنجال آفرین و روز گذشته دستگیر شده بود، چند ساعت بعد از بازداشت، آزاد شده است. بر اساس این گزارش، این فرد که کارآموز کمک خلبانی بوده و صلاحیتش برای پرواز توسط معلم پروازی‌اش تایید نشده بود، پس از رد صلاحیت خود، موضوعاتی را در صفحه اینستاگرامش مطرح کرد.

موضوعاتی که با به میان آمدن پای یک برنامه تلویزیونی جنجال‌آفرین شد و شکایت شرکت هواپیمایی «سپهران» را به دنبال داشت. به دنبال طرح شکایت این شرکت هواپیمایی از وی، شعبه ۲ دادیاری ناحیه ۳۱، رسیدگی به موضوع را به پلیس فتا واگذار کرد و در نهایت پس از رسیدگی‌ها و تحقیقات اولیه، برای این فرد احضاریه صادر شد ولی با توجه به عدم حضور وی در دادسرا، دستور جلب وی توسط قاضی پرونده صادر شد.

امین امیرصادقی خلبان

امین امیرصادقی خلبان

پس از صدور این حکم، جلب وی به کلانتری ۱۱۱ هفت چنار گزارش شد و نهایتاً ساعت ۱۴ روز گذشته (یکشنبه) این فرد در حالی که سعی در ممانعت از جلب خود توسط ماموران داشت بازداشت شد. این در حالی بود که پخش تصاویر زنده وی در صفحه اینستاگرامش از لحظه بازداشت، بازهم جنجال آفرین شد و این فیلم چند ثانیه‌ای به سرعت در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد.

حتما بخوانید

سعید صالحی کیست؟ + عکس!

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید بازداشت این فرد در ظهر روز گذشته، اعلام کرد که علی‌رغم ساعت بازداشت وی، به سرعت پرونده را برای کسب تکلیف به قاضی کشیک دادسرای ناحیه ۳۱ ارجاع داده و نهایتاً با دستور قاضی کشیک و پس از تودیع وثیقه درنظر گرفته شده، این فرد را آزاد کرده است.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: تهرانیه.

به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *