سهم واقعی دو مجری معروف صدا و سیما از تخلفات یک موسسه مالی! (کاریکاتور)

سهم علیخانی و مدیری از تخلف موسسه ثامن الحجج! (کاریکاتور)

به نظر می رسد متخلفان اصلی موسسه ثامن الحجج با مطرح کردن نام مهران مدیری و احسان علیخانی قصد منحرف کردن افکار عمومی از اتفاقات رخ داده در این موسسه را دارند.

کاریکاتور سهم علیخانی و مدیری از موسسه ثامن الحجج

مجله خبری تحلیلی پارسی گو: بحث بر سر داد و ستد موسسه ثامن الحجج با صدا و سیما و مجریان و برنامه سازان این رسانه هنوز در فضای مجازی داغ است. در حالی که ۱۱ جلسه محاکمه عوامل این موسسه جنجالی برگزار شده است، برخی از نمایندگان فاش کردند که موسسه مذکور پول کلانی را به صدا و سیما تحت عنوان تبلیغات داده است، همزمان با اظهارات نمایندگان، سوالاهای زیادی در خصوص مبالغ هنگفتی که این موسسه به مجریان و برنامه سازان صدا و سیما از جمله احسان علیخانی و مهران مدیری داده است مطرح شده است.

مهران مدیری با یک یادداشت کوتاه در اینباره گفته است که هر چه توضیح بدهد وضعیت بدتر می شود اما در مورد علیخانی تلویزیون برای دفاع از وی وارد عمل شد و او در برنامه حالا خورشید حاضر شده و گفت که مبلغ چند میلیاردی را طبق روال و عرف صدا و سیما و به عنوان اسپانسر از موسسه ثامن الحجج و برای تأمین مخارج برنامه دریافت کرده است.

به نظر می رسد متخلفان اصلی موسسه ثامن الحجج با مطرح کردن نام مهران مدیری و احسان علیخانی قصد منحرف کردن افکار عمومی از اتفاقات رخ داده در این موسسه را دارند. (پارسی گو)

کاریکاتوریست در اثر خود نگاه خود را به پشت صحنه داد و ستدهای موسسه جنجالی برده است و این سوال را پیش کشیده است دو مجری مذکور قربانی این مناسبات پشت پرده شده اند؟

کاریکاتور سهم احسان علیخانی و مهران مدیری از موسسه ثامن الحجج

کاریکاتور سهم علیخانی و مدیری از موسسه ثامن الحجج

کاریکاتور سهم علیخانی و مدیری از موسسه ثامن الحجج

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: شبکه ایران

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *