زندگینامه آرمین راد!

آرمین راد کیست؟ + عکس!

آرمین راد متولد ۶۵ در لرستان هکر و نخبه ایرانی است. آرمین راد مدرک لیسانس شبکه و کامیپوتر زیر شاخه نرم افزار از دانشگاه دارد و از دوران کودکی عاشق کار با کامپیوتر و رایانه بوده است.

آرمین راد هکر کلاه سفید

مجله خبری تحلیلی پارسی گو: آرمین راد هکر نخبه و نابغه هک ایرانی در سال ۱۳۶۵ در بروجرد استان لرستان به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته شبکه و برنامه نویسی و نرم افزار می باشد. از دوران کودکی عاشق کار با کامپیوتر و رایانه بوده است.

بیوگرافی آرمین راد!

آرمین راد هکر نخبه ایرانی می باشد. او متولد ۶۵ در لرستان می باشد. آرمین راد مدرک لیسانس شبکه و کامیپوتر زیر شاخه نرم افزار از دانشگاه دارد و از دوران کودکی عاشق کار با کامپیوتر و رایانه بوده است. علاقه آرمین راد به هک و مسائل مربوط به آن تا حدی بود که او ۲۴/۷ مشغول به انجام و یادگیری آن شد.

وی با تلاش و هوش زیاد توانست به نابغه هک تبدیل شد و که اکنون یکی از چند هکر نخبه ایرانی محسوب شود که تاکنون بیش از ۲ هزار صفحه اینستاگرام را به دلیل توهین به ایران و اسلام از دسترس خارج کرده است.

علاقه راد به این رشته منجر شد تا او به طور جدی تمام وقتش را در این راه بگذارد و با تلاش و هوش زیاد توانست به نابغه هک تبدیل شد و که اکنون یکی از چند هکر نخبه ایرانی محسوب شود که تاکنون بیش از ۲ هزار صفحه اینستاگرام را به دلیل توهین به ایران و اسلام از دسترس خارج کرده است.

کسب درآمد و شغل آرمین راد

درآمد اصلی من از شبکه و برنامه نویسی و از طریق همین تخصصم در امنیت سایت و شبکه مخارج زندگیم میگذرد. من نیاز به هیچ هزینه‌ای ندارم. بار‌ها گفتم به خون پاک سیدشهدا قسم من یک هزار تومانی بابت هزینه‌هایی که انجام دادم از هیچ سازمانی نگرفتم.

من به علت بیماری چشمی تا مرحله کوری پیش رفتم . از امام حسین خواستم که چشمان مرا شفا دهد و بعد از این ماجرا من راهم را عوض کردم قبل از این من خیلی بی تفاوت بودم. یک حاج آقایی دو سال پیش یه من گفت: آرمین تو استعداد فعالیت در فضای مجازی را داری و می‌توانی با کسانی که به امام حسین و شیعیان توهین می‌کنند برخورد کنی. اول از انجام کار امتنا کردم، اما یک خواب سرنوشت من راعوض کرد. یک شب خواب دیدم مردم وخیلی تشنه بودم و هرقدر درخواست آب می‌کردم، به من آبی نمی‌دادند یک نفر گفت: مگر تو در دنیا کمک ما کردی که اینجا به تو آب بدهیم؟ از همان جا عهد بستم و گفتم یا امام حسین من از این لحظه هر استعداد و تخصصی که دارم در راه شما و فضای مجازی استفاده می‌کنم و تاکنون بیش از سه هزار صفحه هتاک به اهل بیت و شیعه و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در اینستاگرام بستم.

حتما بخوانید

گفتگو با آرمین راد: هکری که صفحه مریم رجوی را هک کرد!

هک صفحه مسیح علی نژاد و مریم رجوی توسط آرمین راد

نابغه هک درباره مسیح علینژاد گفت: این افراد میلیون‌ها دلار خرج می‌کنند که مسیح علی نژاد شب شهادت امام صادق کلیپ هتاکانه منتشر کند که من آتش به اختیار عمل کرده و من تمام پیچ‌هایی که این کلیپ را منتشر کردند را زدم. تا جایی که به شرکت اینستاگرام شکایت کرد و پیج من بسته شد که اصلا برام مهم نیست. همچنین پیج مریم رجوی که آن را هم از دسترس خارج کردم.

من پیشنهاد کاری زیادی دارم و خیلی از سازمان ها دوست دارند که من با آنها همکاری کنم اما من می خواهم خودم باشم و برای دلم و کشورم تک و تنها کار کنم و علاقه ای به سازمان یافته شده ندارم. ولی واقعا همان چیزی که اکثر ارگان‌ها می‌خواهند را انجام می‌دهیم.

زندگی نامه آرمین راد از زبان خودش!

من هکر کلاه سفید هستم اگر مردم نقص امنیتی دارا باشند مثل هکر‌های کلاه مشکی به آن‌ها ضربه نمی‌زنم یا اطلاعاتشان را فاش نمی‌کنم. هکر‌های کلاه سفید وظایفی دارند که آن هم کمک به مردم است. من از خارج از کشور و افراد خاصی پیشنهاد داشتم که یکی از این افراد شاهین نجفی بود که از من خواست در آلمان در کنارش باشم. من جواب گفتم انقدر بدبخت نشدم که با تو همکاری کنم.

من برای هک پیج عرب اسپورت شش ماه کار و تلاش کردم تا توانستم این پیج را با یک میلیون دنبال کننده بزنم. علت این کارم هم آتش زدن پرچم مقدس ایران بود که خیلی به غیرتم برخورد . وقتی صفحه را هک کردم با نشان پرچم ایران این پیام را نوشتم: که هیچ وقت برای ایران و ایرانی شاخ نشوید یا علی.

بعد از گذشت چند ماه با هزینه میلیونی و بهترین هکرهای روسی و چینی، نتوانستند صفحه را از دست من خارج کنند.
صفحه سلطنت طلبان را با ۴۰۰ هزار دنبال کننده به مراسم گل مالی مردم لرستان در روز عاشورا توهین کرده بودند که آن را هم زدم. این صفحه امنیت بالایی داشت، اما در ۵ روز هک کردم. بعد از هک، اول زیارت عاشورا را در پیج گذاشتم و سپس در پست بعد گفتم من یک لر هستم. دشمنان این آب و خاک بدانند کشور و انقلاب ما جوان‌هایی دارد هر چند تیپ ما به حزب اللهی‌ها نخورد، اما ما پشت انقلاب و نظام هستیم.

آرزو و مقصد آرمانی آرمین راد

من دوست دارم با سپاه کنم و همچنین دیدار رهبرم که خیلی دوستشون دارم و آرزو دارم از نزدیک زیارت کنم. من خیلی از ایشان درس گرفتم و الگوی من هستند. من ارادت خاصی به امامان و ائمه دارم و همیشه میگویم آرمین راد با حمایت شما بود که این شد. من وقتی هک می‌کنم می‌گویم یا سیدالشهدا یا قمربنی هاشم که خودشان کمکم میکنند.

برخی افراد به من توهین و افترا زدند و پیام داده‌اند و گفتند که با مردم باش! این به چه معناست که با مردم باش؟! این‌ها فکر می‌کنند من پول و هزینه‌ای میگیریم. باز هم بهم تهمت زدند، توهین کردند، ولی من گفتم نظر شما مهم است، عیبی ندارد مرسی که فحش می‌دهید، ولی شما صبر کنید. راه را اشتباه می‌روید می‌بینید مسیح علی نژاد چه طور با شما بازی می‌کند. زنان مملکت ما اینقدر ذلیل هستند که برده یک وطن فروش شوند و بروند برای کمپین‌های او کار کنند؟ کمپین چهارشنبه سفید علی‌نژاد به جایی نرسید، با کمپین برقص و برقصیم مسخره بازی در بیاورد؟ چرا این خانم باید کنار اماکن مذهبی مثل امامزاده و مسجد بگوید این فیلم‌ها را تهیه کنید؟ این‌ها حساب کتاب شده است خرج می‌کنند سر این‌ها سرمایه گذاری می‌کنند.

تصاویر و عکس های آرمین راد

آرمین راد 01

آرمین راد ۰۱

آرمین راد 02

آرمین راد ۰۲

آرمین راد 03

آرمین راد ۰۳

آرمین راد 04

آرمین راد ۰۴

آرمین راد 05

آرمین راد ۰۵

آرمین راد 06

آرمین راد ۰۶

آرمین راد نمونه کار

آرمین راد نمونه کار

هک صفحه مریم رجوی توسط آرمین راد

هک صفحه مریم رجوی توسط آرمین راد

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منابع: ۱. شبونه ۲. سلام دکتر

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *