تضعیف رهبری از تضعیف همه شخصیت ها زیانبارتر است!

پاسخ محسن هاشمی به فائزه هاشمی + جزئیات

در حالیکه فائزه هاشمی رفسنجانی گفته است آیت الله خامنه ای استعفا کند تا شرایط بهبود یابد، محسن هاشمی در پاسخ به خواهرش می گوید: تضعیف رهبری از تضعیف همه شخصیت ها زیانبارتر است و تندروی هیچگاه به نتیجه نمی رسد!

پاسخ محسن هاشمی به فائزه هاشمی

مجله اینترنتی پارسی گو: فائزه هاشمی در یک فایل صوتی گفته است آیت الله خامنه ای استعفا دهد. پاسخ محسن هاشمی به فائزه هاشمی را که می گوید تندروی به نتیجه مثبت نمی رسد بخوانید:

محسن هاشمی: تندروی هیچگاه به نتیجه مثبت نرسیده است/ تضعیف رهبری از تضعیف همه شخصیت ها زیانبارتر است

رییس شورای شهر تهران، با تاکید بر اینکه کشور در شرایط حساسی قرار دارد، هر گونه اقدام در جهت تضعیف رهبری را به زیان کشور دانست. محسن هاشمی گفت تندروی هیچگاه به نتیجه مثبت نرسیده است و تضعیف رهبری از تضعیف همه شخصیت ها زیانبارتر است.

سخنان محسن هاشمی در حالی مطرح می شود که این روزها خواسته عجیب فائزه هاشمی مورد استقبال رسانه های ضد انقلاب قرار گرفته است. فائزه هاشمی در یک فایل صوتی که بی بی سی فارسی آنرا انتشار داده است می گوید: آیت الله خامنه ای استعفا کند و شرایط را تغییر دهد! حالا محسن هاشمی، برادر فائزه هاشمی، به این اظهار نظر نسنجیده فائزه پاسخ داده است.

بی بی سی فارسی. آیت الله خامنه ای استعفا کند

بی بی سی فارسی. آیت الله خامنه ای استعفا کند

پاسخ محسن هاشمی به فائزه هاشمی

به نوشته فارس، محسن هاشمی در آستانه برگزاری مراسم سومین سالگرد رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، به ایرنا پلاس گفت: در شرایطی که ایران در معرض چالش‌ها و بحران‌های هم‌زاد و هم‌افزا قرار دارد، تضعیف رهبری به عنوان محور اداره کشور، برخلاف مصالح ملی است و سیره آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نیز چه در دوران امام خمینی(ره) و چه در دوران رهبری آیت‌الله خامنه‌ای، همواره بر حمایت و تقویت رهبری بوده است.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: اگر قرار است مشکلات کنونی کشور، به طریقه درست و عاقلانه حل شود، باید توانمندی و وجاهت ارکان قانونی کشور را حفظ کنیم و با همان استدلالی که تضعیف رئیس جمهور یا مجلس به زیان ایران است، تضعیف رهبری برای ایران زیان‌بارتر خواهد بود. وی ادامه داد: رادیکالیسم و تندروی هیچ گاه به نتیجه مثبتی نرسیده و برای بهبود شرایط، تنها مسیر پیش روی ما میانه‌روی است و افراطی‌گری در هر دو مسیر، موجب بدتر شدن شرایط کشور می‌شود.

محسن هاشمی در خاتمه گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، همواره بر حفظ عقلانیت و خویشتن داری در هر شرایطی تاکید می‌کرد و ما بحران‌های سخت کشور در دهه نخست انقلاب را بر همین اساس توانستیم پشت سر بگذاریم و امروز نیز نباید عقلانیت را فدای هیجانات و احساسات کنیم، هم معترضان و هم مدافعان باید در شرایطی منطقی و عقلانی گفتگو کنند و از رفتار خشونت‌آمیز یا تحریک‌کننده بپرهیزند. قطعا در فضایی منطقی، نظام راهکارهایی برای عبور از شرایط فعلی خواهد داشت.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *