پیشگویی پیرزن نابینای بلغاری درباره ترامپ: آیا اوباما آخرین رئیس جمهور آمریکاست؟

پیشگویی پیرزن نابینای بلغاری برای ترامپ در سال ۲۰۲۰!

پیشگویی پیرزن نابینای بلغاری که پیشتر ظهور داعش، حملات یازده سپتامبر و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را پیش بینی کرده بود، درباره ترامپ و پوتین در سال ۲۰۲۰ هم پیشگویی کرده است.

پیشگویی پیرزن نابینای بلغاری درباره پوتین و ترامپ

مجله اینترنتی پارسی گو: بابا ونگا که به نوستراداموس بالکان شهرت یافته است، برای سال ۲۰۲۰ در مورد ترامپ و پوتین پیشگویی هایی داشته است. پیشگویی پیرزن نابینای بلغاری درباره اتفاقات سال ۲۰۲۰ و دیگر پیشگویی های وی را در این مطلب مرور می کنیم. با ما همراه باشید:

بابا وانگا ملقب به «نوستراداموس بالکان» که حملات یازده سپتامبر، ظهور داعش و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را پیشگویی کرده بود، پیش از مرگش برای سال ۲۰۲۰ نیز چند پیشگویی مهم انجام داد.

به نوشته باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روزنامه سان، یک پیرزن نابینای بلغاری که گفته می‌شود حملات یازده سپتامبر، ظهور گروه تروریستی داعش و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را به درستی پیش‌بینی کرده بود، از قرار معلوم چند پیشگویی مهم نیز برای سال ۲۰۲۰ انجام داده است!

ظاهرا این زن بلغاری که «بابا وانگا» نام دارد و در سال ۱۹۹۶ در ۸۵ سالگی درگذشت، توانایی‌های فوق‌طبیعی شگفت‌انگیزی در خصوص پیش‌بینی آینده داشته که به او اجازه می‌داده بلایای طبیعی و سایر اتفاقات بزرگ جهان را پیش‌بینی کند.

پیشگویی پیرزن نابینای بلغاری بابا وانگا برای سال ۲۰۲۰

این پیرزن نابینا که به خاطر پیش‌گویی‌های خارق‌العاده‌اش لقب «نوستراداموسِ منطقه بالکان» را از آن خود کرده بود، درباره سال ۲۰۲۰ چندین پیش‌گویی جنجالی داشته که دو مورد از مهترین آن‌ها درباره روسای جمهوری آمریکا و روسیه است. بابا وانگا برای سال ۲۰۲۰ زندگی دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین را همچون سال گذشته در معرض خطر پیش‌بینی کرده است.

او در این باره گفته که جان رئیس‌جمهور روسیه (ولادیمیر پوتین) در سال ۲۰۲۰ به خطر خواهد افتاد و او از سوی فردی در داخل کاخ کرملین مورد سوءقصد قرار خواهد گرفت. البته او به این نکته که آیا این سوءقصد به مرگ رئیس‌جمهور روسیه منجر خواهد شد یا خیر، اشاره‌ای نکرده است.

بابا وانگا برای ترامپ هم پیش‌بینی مشابهی انجام داده است. او در پیشگویی‌های خود گفته است که رئیس‌جمهور آمریکا در سال ۲۰۲۰ دچار تومور مغزی شده و ممکن است به همین خاطر شنوایی یا حتی جان خود را از دست بدهد.

او برای سال ۲۰۱۹ نیز پیشگویی مشابهی برای رئیس‌جمهور آمریکا کرده بود که به حقیقت نپیوست. البته اواخر ماه نوامبر (اوایل آذرماه) شایعاتی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی آمریکا درباره سکته کردن ترامپ مطرح شد که خود او پس از مدتی این شایعات را تکذیب کرد.

نکته جالب آنکه «نوستراداموس» پیشگو و اخترشناس معروف فرانسوی قرن شانزدهم نیز در یکی از بحث‌برانگیزترین پیشگویی‌های خود برای سال ۲۰۲۰ از ترور یا مرگ یکی از مهمترین رهبران جهان در آمریکا خبر داده است!

این پیرزن بلغاری همچنین از احتمال یک حمله شیمیایی در اروپا در سال ۲۰۲۰ خبر داده و پیش‌بینی کرده است که اروپا در این سال به دست “گروه‌های افراط‌گرای مسلمان” خواهد افتاد. بابا وانگا برای سال‌های قبل نیز چنین پیش‌بینی مشابهی انجام داده بود.

بابا وانگا علاوه بر این چندین مورد زلزله و سونامی را نیز در سال ۲۰۲۰ برای قاره آسیا پیش‌بینی کرده که طبق ادعای او قربانیان زیادی خواهد گرفت.

بابا وانگا کیست و از چه زمانی معروف شد؟

بابا وانگا در ۳ اکتبر ۱۹۱۱ در شهر استرومیکا در مقدونیه امروزی متولد شد. آنطورکه گفته شده، او در کودکی پس از گرفتار شدن در یک توفان وحشتناک، به طرز مرموزی بینایی خود را از دست داد و تا پایان عمرش نابینا باقی ماند. البته برخی گفته‌اند او بر اثر این حادثه به طور کامل نابینا نشد و تا حد بسیار کمی می‌توانست محیط اطراف خود را ببیند.

با این حال، برخی مدعی‌اند که بابا وانگا با همین شرایط جسمی، پیش از مرگش آینده جهان را تا سال ۵۰۵۹ میلادی که به اعتقاد او پایان عمر کره زمین خواهد بود، پیش‌بینی کرده است. به همین دلیل، با وجود آنکه بیش از دو دهه از مرگ او می‌گذرد، برخی افراد در جهان در پایان هر سال برای پیش‌بینی اتفاقات سال بعد به پیش‌گویی‌های او مراجعه می‌کنند.

بابا وانگا برای اولین بار زمانی به شهرت جهانی رسید که پیشگویی او درباره غرق شدن زیردریایی روسی کورسک در سال ۲۰۰۰ به حقیقت پیوست. افرادی که به پیش‌گویی‌های این پیرزن نابینا اعتقاد دارند مدعی‌اند با وجود اینکه او پیش‌گویی‌های خودش را بیش از ۲۰ سال پیش (قبل از مرگش) انجام داده، اکنون می‌توان در آن‌ها رگه‌هایی از حقیقت را مشاهده کرد.

به عنوان نمونه، آن‌ها مدعی‌اند بابا وانگا دوازده سال قبل از حملات یازده سپتامبر ۲۰۰۱ یعنی در سال ۱۹۸۹ پیش‌گویی کرده بود که دو پرنده آهنین (هواپیما) به آمریکا حمله خواهند کرد. او حتی پیش‌بینی کرده بود که پس از این حادثه خون افراد بی‌گناه زیادی (اشاره به حمله آمریکا به عراق و افغانستان) “توسط گرگ‌ها” به زمین ریخته خواهد شد.

همچنین در زمانی که این پیرزن بلغاری تبدیل شدن چین به ابرقدرت شماره یک جهان را پیش‌بینی کرد، سهم این کشور از اقتصاد جهان تنها ۴.۱ درصد بود، اما پیش‌بینی‌هایی که اقتصاددانان جهان اخیرا از افزایش رشد اقتصادی این کشور در آینده انجام داده‌اند، در تطابق کامل با پیش‌گویی بابا وانگا است.

او همچنین درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپا پیش‌بینی کرده بود که تا پایان سال ۲۰۱۶ (سالی که همه‌پرسی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در آن انجام شد)، اروپا دیگر به این شکلی که اکنون وجود دارد وجود نخواهد داشت.

بابا وانگا حتی ظهور یک “ارتش افراط‌گرا” و حمله آن به اروپا را پیش‌گویی کرده بود که اکنون برخی معتقدند داعش را می‌توان مصداق این پیش‌بینی او در نظر گرفت. به قدرت رسیدن پوتین در روسیه نیز یکی دیگر از پیش‌گویی‌هایی است که او سال‌ها پیش از این انجام داده بود.

پیشگویی پیرزن نابینای بلغاری درباره آخرین رئیس جمهور آمریکا: باراک اوباما!

از همه جالبتر اینکه برخی مدعی‌اند این پیرزن نابینای بلغاری در زمان حیات خود پیش‌بینی کرده است که شخصی با مشخصات باراک اوباما آخرین رئیس‌جمهور آمریکا خواهد بود و این پیش‌گویی برخی را به این باور رسانده است که دونالد ترامپ ممکن است هرگز ریاست‌جمهوری خود را به پایان نبرد.

بابا وانگا علاوه بر این پیش‌گویی‌ها، پیش از مرگ خود از پایان گرسنگی در جهان تا سال ۲۰۲۸ خبر داده است. او همچنین گفته است که کره زمین تا سال ۲۳۴۱ غیرقابل سکونت خواهد شد.

برخی کارشناسان ادعا کرده‌اند که تاکنون ۶۸ درصد پیش‌گویی‌های این پیرزن بلغاری درست از آب درآمده است؛ هرچند طرفداران او این رقم را ۸۵ درصد اعلام کرده‌اند! استناد طرفداران او به تحقیقی است که دکتر «گئورگی لوزانُف» مدیر سابق موسسه نشانه‌شناسی بلغارستان در این باره انجام داده است.

با این حال چندین مورد از پیشگویی‌های او به وضوح اشتباه از آب درآمده است؛ از جمله اینکه او پیش بینی کرده بود که دو کشور که نام آن‌ها با حرف “ب” شروع می‌شود فینال جام جهانی ۱۹۹۴ را برگزار خواهند کرد، ولی در نهایت این برزیل و ایتالیا بودند که به فینال راه یافتند.

پیشگویی پیرزن نابینای بلغاری درباره تغییر مدار زمین و سفر در زمان

وی چندین پیشگویی جنجالی نیز انجام داده که هنوز زمان زیادی تا اثبات درستی آن‌ها باقی مانده است. تغییر مدار زمین در سال ۲۰۲۳، استفاده آمریکا از یک سلاح جدید برای اعمال تغییرات آب و هوایی در سال ۲۰۶۶ و تحقق رویای بشر در سال ۲۳۰۴ برای “سفر در زمان” از جمله این پیشگویی‌ها هستند.

پیشگویی‌های بابا وانگا درباره حوادث و اتفاقات جهان در حالی هر سال در آستانه سال نو میلادی نقل محافل خبری می‌شود که هیچ نسخه مکتوب و مستندی درباره این پیشگویی‌ها وجود ندارد. روزنامه واشنگتن پست طی تحقیقی در سال ۲۰۱۲ فاش کرد که بسیاری از پیشگویی‌هایی که هر ساله به این پیرزن نابینای بلغاری نسبت داده می‌شود ریشه در شبکه‌های اجتماعی روسی‌زبان دارند.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *