لئوناردو دی‌کاپریو: من مفتخرم که کنار محافظان این جنگل‌ها ایستاده‌ام!

واکنش لئوناردو دی‌کاپریو به تهمت رییس‌جمهور برزیل

رئیس جمهور برزیل مدعی شد دی کاپریو در جنگل های آمازون آتش سوزی عمدی ایجاد کرده است. واکنش لئوناردو دی‌کاپریو به تهمت رییس‌جمهور برزیل را بخوانید.

واکنش لئوناردو دی‌کاپریو به تهمت رییس‌جمهور

مجله اینترنتی پارسی گو: چندی پیش رئیس جمهور برزیل مدعی شد دی کاپریو هزینه کرده است تا در جنگل های آمازون آتش سوزی عمدی ایجاد شود. واکنش لئوناردو دی‌کاپریو به تهمت رییس‌جمهور برزیل را بخوانید:

واکنش لئوناردو دی‌کاپریو به تهمت بزرگ رییس‌جمهور برزیل

لئوناردو دی‌کاپریو به ادعای عجیب رییس‌جمهور برزیل پاسخ داد و اعلام کرد که همچنان به کار خود برای حمایت از حفظ جنگل‌های آمازون ادامه خواهد داد.

به نوشته خبرآنلاین، خبری که دیروز در رسانه‌های جهانی بازتاب بسیاری پیدا کرد، ادعای عجیب رییس‌جمهور برزیل علیه لئوناردو دی‌کاپریو بود. او دی‌کاپریو را بدون ارائه مدرک مسئول آتش‌سوزی در جنگل‌های آمازون دانسته و گفته بود: «لئوناردو دی‌کاپریو انسان بزرگی است، نه؟ پول می‌دهد تا آمازون را آتش بزنند.»

بازیگر «روزی روزگاری در هالیوود» در واکنش متنی در اینستاگرام منتشر کرد و با رد ادعای رییس‌جمهور برزیل بر ادامه فعالیت‌هایش برای حفظ جنگل‌های آمازون تاکید کرد.

لئوناردو دی‌کاپریو در این باره نوشت: «این جنگل‌های بی‌جایگزین در خطرند و من مفتخرم که کنار محافظان این جنگل‌ها ایستاده‌ام. ما در گذشته این سازمان‌ها حمایت نکردیم در حالی که لایق حمایت بودند.»

منبع: سی‌ان‌ان/ ۳۰ نوامبر

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *