از یزد تا گلستان: اینترنت به صورت تدریجی در کل کشور وصل می شود!

اینترنت در این ۱۰ استان وصل شد!

با گذشت چند روز اینترنت در این ۱۰ استان وصل شده است: یزد، سمنان، چهار محال و بختیاری، همدان، اردبیل، زنجان، ایلام، خراسان شمالی، جنوبی، گلستان.

اینترنت در این ۱۰ استان اینترنت کل کشور اینترنت ایران

مجله اینترنتی پارسی گو: پس از افزایش قیمت بنزین و آشوب هایی که در شهرهای مختلف کشور صورت گرفت به تصمیم «شاک» اینترنت جهانی قطع شد. حالا با گذشت چند روز از آن اتفاقات، اینترنت در این ۱۰ استان وصل شده است: یزد، سمنان، چهار محال و بختیاری، همدان، اردبیل، زنجان، ایلام، خراسان شمالی و جنوبی و گلستان.

پیگیری‌های خبرنگار ایرنا نشان می‌دهد که اینترنت خانگی در ۱۰ استان کشور وصل شده است. در حالیکه ساعتی قبل خبر وصل شدن اینترنت در برخی استان‌های کشور در فضای مجازی منتشر شده بود، پیگیری‌های خبرنگار ایرنا نشان می‌دهد که مجوز برقراری ارتباطات اینترنت خانگی در ۱۰ استان کشور پیشتر به اپراتورها ابلاغ شده بود و هم اکنون اینترنت خانگی در ۱۰ استان کشور وصل شده است.

بنا به پیگیری‌ها اینترنت ثابت در استان‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، سمنان، یزد، چهارمحال و بختیاری، همدان، اردبیل، زنجان و ایلام رفع محدودیت شده است.

مقام‌های ایران در روزهای گذشته توضیح داده‌اند که قطع اینترنت به دلایل تهدیدهای امنیتی پس از اعلام سهمیه‌بندی بنزین صورت گرفته و به محض رفع مشکلات امنیتی مجدداً برقرار خواهد شد و حالا اینترنت در این ۱۰ استان وصل شده است.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *