با دستور وزیر ارتباطات: مدت اعتبار بسته‌ها توسط اپراتورها تمدید می شود!

توضیحات وزیر ارتباطات درباره جبران قطعی اینترنت

وزیر ارتباطات درباره ۵ روز قطعی اینترنت و بسته های اینترنتی هدر رفته در این مدت توضیح داد. به گفته وزیر برای جبران قطعی اینترنت تمهیداتی اندیشیده شده است.

بسته های اینترنت تلفن همراه

مجله اینترنتی پارسی گو: وزیر ارتباطات درباره ۵ روز قطعی اینترنت و بسته های اینترنتی هدر رفته در این مدت توضیح داد. به گفته وزیر برای جبران قطعی اینترنت تمهیداتی اندیشیده شده است. آذری جهرمی با تایید برقراری دوباره اینترنت در برخی نقاط کشور گفت: به اپراتور‌ها ابلاغ کرده‌ایم که مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته‌ها اضافه کنند.

توضیحات آذری جهرمی درباره جبران قطعی اینترنت

به نوشته ایسنا وزیر ارتباطات خبر برقراری مجدد ارتباطات اینترنت در برخی نقاط کشور را تایید کرد و افزود: سایر نقاط هم با تصویب ابلاغ شاک متصل خواهند شد. آذری جهرمی درباره خسارات وارده به شرکت‌های استارت‌آپی و امکان جبران آن گفت: برآورد‌های تقریبی در سطح جامعه منعکس شده، اما ما هنوز برآورد دقیقی نداریم. باید جلساتی با اتحادیه کسب و کار‌های نوپا و نظام صنفی رایانه‌ای برگزار کنیم و برآورد‌های دقیق استخراج شود. جبران خسارات شرکت‌ها با مصوبات دولت قابل پیگیری است، اما مهم این است که بتوان نحوه برآورد خسارت را استخراج کرد.

آذری جهرمی در خصوص این که مشترکینی که بسته‌های مدت‌دار مثلا یک هفته‌ای خریداری کرده‌اند و در زمان قطع اینترنت قادر به مصرف بسته خود نشده‌اند، گفت: به اپراتور‌ها ابلاغ کرده‌ایم که مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته‌ها اضافه کنند.

تکلیف بسته‌های اینترنت خریداری شده چه می‌شود؟

او درباره حقوقی که از مشترکین در مدت قطع اینترنت تضییع شده نیز گفت: پیشنهاد‌هایی برای اقدامات جبرانی داریم که هنوز نهایی نشده است و به محض نهایی شدن، اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *