جزئیات دستگیری و بازگرداندن ابربدهکار بانکی و مفسد اقتصادی به کشور: رسول دانیال زاده بازداشت شد!

رسول دانیال زاده سلطان فولاد دستگیر شد + تصاویر و واکنش ها

رسول دانیال زاده ملقب به سلطان فولاد کیست و چطور دستگیر شد؟ ارتباط رسول دانیال زاده ملقب به سلطان فولاد با دیگر مفسدان اقتصادی نظیر طبری و ح.ف چیست؟

رسول دانیال زاده کیست سلطان فولاد کیست دستگیری رسول دانیال زاده دستگیری سلطان فولاد

مجله اینترنتی پارسی گو: رسول دانیال زاده ملقب کیست و چطور دستگیر شد؟ ارتباط رسول دانیال زاده ملقب به سلطان فولاد با دیگر مفسدان اقتصادی نظیر طبری و ح.ف چیست؟ با ما همراه باشید:

جزئیات دستگیری رسول دانیال زاده سلطان فولاد در خارج از کشور

رسول دانیال زاده مشهور به «سلطان فولاد» در خارج از کشور دستگیر و به کشور بازگردانده شد به نوشته فارس اواخر آذر ماه و اوایل دی ماه سال ۹۵ بود که خبر دستگیری یک ابر بدهکار بر سر زبان‌ها افتاد. در ابتدا نام این فرد «ر.د» مطرح شده بود اما با کمی بررسی دقیق تر مشخص شد نام دقیق وی رسول دانیال زاده است.

با گذشت مدت اندکی از زمان رسیدگی به این پرونده مسئولان دستگاه قضایی بازداشت این فرد را تایید کرده و سخنگوی دستگاه قضا نیز عنوان کرد بررسی پرونده وی آغاز شده است. در همین راستا مشخص شد که دانیال زاده در پرونده خود بدهی کلان بانکی را دارد که برخی رقم آن را بیش از ۲۶۰۰ میلیارد تومان برآورد کرده بودند.

پس از آن محسنی اژه‌ای سخنگوی وقت دستگاه قضایی کشور در نشستی خبری و در تاریخ ۴ بهمن همان سال در خصوص دستگیری رسول دانیال‌زاده و اتهاماتش و ادعاهای برخی نمایندگان مجلس مبنی بر ارتباط وی با حسین فریدون گفت: من شخصاً موافق بوده و هستم که برخی متهمین به صورت علنی محاکمه شوند و رسانه‌ها هم اجازه انتشار عکس، اتهامات وی و جزئیات دادگاه باشند.

اژه‌ای افزود: چرا وقتی سارقی که چند سابقه دارد نباید چهره او را نشان دهیم و یا فردی که چند هزار میلیارد تومان بدهی دارد چهره‌اش به جامعه نشان داده نشود ولی ما براساس قانون موظف به انجام این کار نیستیم و خود را تابع قانون می‌دانیم.

اژه‌ای در همین راستا اظهارداشت: شخصی که شما نام بردید دستگیر شده و تحقیقات از وی در مرحله انجام است ضمن اینکه ارتباط وی با حسین فریدون هم کاملاً مشهود است ولی هم‌اکنون نحوه این ارتباط و اقدامات آنها مشخص نیست و باید منتظر نتیجه تحقیقات این پرونده باشیم.

نقاشی رسول دانیال زاده ملقب به سلطان فولاد

نقاشی رسول دانیال زاده ملقب به سلطان فولاد

فرار یکی از متهمان پرونده

پس از بازداشت دانیال زاده و آغاز رسیدگی به پرونده وی و پس از گذشت قریب به ۴ ماه از دستگیری وی و برگزاری جلسات بازپرسی و تحقیق مشخص شده است یکی از متهمان کلان این پرونده قضایی که در چرخه فساد دانیال زاده نقش ایفا می‌کرده به خارج از کشور گریخت.

فرار دانیال زاده به بهانه درمان

در ابتدای مهرماه امسال بود که خبرهایی درخصوص فراری شدن رسول دانیال زاده از کشور گوش به گوش می‌شد. بررسی ها حکایت از آن داشت دانیال زاده که با قید وثیقه از زندان آزاد شده است به بهانه درمان بیماری اش از کشور خارج شده و بعد از گذشت بیش از سه ماه به کشور باز نگشته است. همین امر فرار رسول دانیال زاده را قطعی کرده و باعث شد موضوع فرار وی صحت پیدا کند.

بازداشت دانیال زاده و بازگشت به ایران

حالا پس از گذشت یک ماه از علنی شدن موضوع فرار دانیال زاده اخباری به گوش می‌رسد که این فرد در یکی از کشورها شناسایی شده و پس از دستگیری به ایران بازگردانده شده است.

توضیحات سخنگوی قوه قضائیه از آخرین جزئیات دستگیری و بازگشت دانیال‌زاده ابر بدهکار بانکی را در فیلم زیر مشاهده بفرمایید:

فیلم دستگیری سلطان فولاد در خارج از کشور

فیلم اول: توضیحات سخنگوی قوه قضائیه درباره رسول دانیال زاده و بدهکاری وی:

فیلم دوم: تعقیب و تحت نظر داشتن رسول دانیال زاده در خارج از کشور و دستگیری و بازگرداندن وی به داخل کشور:

واکنش کاربران به دستگیری رسول دانیال زاده ابربدهکار بانکی

به دام انداختن رسول دانیال زاده معروف به سلطان فولاد توسط اطلاعات سپاه، با واکنش مثبت کاربران فضای مجازی همراه شد. به نوشته باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته خبر مهمی در رسانه‌ها منتشر شد که بازتاب مثبتی در میان مردم و رسانه‌ها داشت. بر اساس این خبر رسول دانیال زاده ابر‌بدهکار بانکی معروف به سلطان فولاد که در پرونده حسین فریدون به اتهام پرداخت رشوه محکوم شده و پس از دستگیری اکبر طبری از ایران به آلمان گریخته بود. با تلاش سازمان اطلاعات سپاه ابتدا به دبی و سپس به کشور بازگردانده شد.

در پی انتشار این خبر خوشحال کننده در رسانه‌ها ، کاربران فضای مجازی با داغ کردن هشتگ #دانیال_زاده از زحمات و تلاش‌های مأموران اطلاعات سپاه تقدیر و تشکر کردند و از مسئولان قضایی درخواست کردند، مفسدان اقتصادی و مرتبطان آن‌ها را در کشور به اشد مجازات برسانند. کاربران ضمن انتشار پست‌هایی در صفحات شخصی خود دستگیری این مفسد اقتصادی را اتفاقی مهم و اثر گذار دانستند.

رسول دانیال زاده مدیر عامل کارخانه فولاد گیلان و فولاد کاویان است، او به دلیل عدم پرداخت بدهی‌های خود تحت تعقیب بود و مدتی را هم به همین دلیل در بازداشت به سر می‌برد. از جمله مهم‌ترین تکنیک‌های او می‌توان به ایجاد کارخانه‌ای کوچک به عنوان ویترین فعالیت‌ها برای اخذ تسهیلات نجومی و همچنین پرداخت رشوه به مدیران شعب بانکی برای همراهی در ارائه تسهیلات اشاره کرد. دانیال زاده بخش عمده تسهیلات بانکی را صرف برج سازی در داخل و خارج کشور کرد که از جمله آن برج‌های فوق سلطنتی در کامرانیه تهران است.

در ادامه نمونه‌هایی از پست‌های کاربران را مشاهده می‌کنید:

واکنش کاربران به دستگیری سلطان فولاد توسط سپاه

واکنش کاربران به دستگیری سلطان فولاد توسط سپاه

واکنش به دستگیری رسول دانیال زاده سوژه گاندو 2 و 3 فراهم شد

واکنش به دستگیری رسول دانیال زاده سوژه گاندو ۲ و ۳ فراهم شد

واکنش طنز به زندگی لاکچری رسول دانیال زاده

واکنش طنز به زندگی لاکچری رسول دانیال زاده

اندک اندک جمع دزدان می رسند رسول دانیال زاده بدکار بانکی و سلطان فولاد

اندک اندک جمع دزدان می رسند رسول دانیال زاده بدکار بانکی و سلطان فولاد

طبری در قوه قضائیه فریدون در دولت و رسول دانیال زاده در کارآفرینی مفسدان بزرگ

طبری در قوه قضائیه فریدون در دولت و رسول دانیال زاده در کارآفرینی مفسدان بزرگ

اصلاح طلبان می گفتند اگر راست می گویید مفسدان اقتصادی را دستگیر کنید بفرمایید اینهم سلطان فولاد

اصلاح طلبان می گفتند اگر راست می گویید مفسدان اقتصادی را دستگیر کنید بفرمایید اینهم سلطان فولاد

رابطه بی بی سی فارسی با جریان منحرف و ضد انقلاب. دستگیری رسول دانیال زاده و افشاگری های زاکانی

رابطه بی بی سی فارسی با جریان منحرف و ضد انقلاب. دستگیری رسول دانیال زاده و افشاگری های زاکانی

مقدمان ظهور با دستگیری تمام متهمان اقتصادی سیاسی و فرهنگی

مقدمان ظهور با دستگیری تمام متهمان اقتصادی سیاسی و فرهنگی

رسول دانیال زاده ملقب به سلطان فولاد کیست؟

رسول دانیال زاده نمین اهل اردبیل، سلطان فولاد ایران و مالک برج های لوکس روما رزیدنس و فلورا کامرانیه تهران و یکی از ابر بدهکاران نظام بانکی کشور است که توانسته تسهیلات کم بهره فراوان را از شعب بانک ملت و ملی داخل و خارج از کشور به چنگ آورده و با پرداخت رشوه به مدیران بانکی به خصوص حسین فریدون (برادر رئیس جمهور)، ثروت هنگفتی کسب کند. او دو پسر به نام امید رضا و اسرافیل و دو دختر به نام آرزو و آزاده دارد که همگی، عضو هیات مدیره شرکت های اقماری دانیال زاده به نام: شرکت صنایع لوله گالوانیزه روی پوشان قزوین، شرکت کارخانجات نورد و لوله سمنان، شرکت لوله گالوانیزه ماهان سمنان، شرکت مجتمع فولاد گیلان، شرکت فولاد کاویان هستند.

رسول دنیال زاده نمین، پدر عروس حسن روحانی نیست و هیچ ارتباط سببی یا نسبی با کامبیز مهدی زاده فرساد، داماد رئیس جمهور نداشته و همکاری سید محمد هادی رضوی (داماد محکومی وزیر تعاون) نیست. آقای دانیال زاده با همکاری شماری از پزشکان و مهندسان تجهیزات پزشکی، ۲ شرکت به نام طب و توسعه تپش و توسعه طب قلب تاسیس کرده و در زمینه صنعت سلامت کشور که از صنایع پر سود ایران عصر ۱۴۰۰ به شمار می رود، فعالیت دارد. خبرها از متواری شدن او از کشور در ماه های اخیر گزارش می دهد که گویا وی مسیر خاوری را در پیش گرفته است.

رسول دانیال زاده (سلطان فولاد ایران)، مثل: عباس ایروانی (سلطان قطعه سازی خودرو)، سید معین بارانی بهبهانی (سلطان پورشه و نساجی)، باقری درمنی (سلطان قیر و املاک)، مدلل ها (سلطان شکر)، وحید مظلومین (سلطان ارز و سکه)، اسداله عسگراولادی (سلطان خشکبار)، خاندان گرامی (سلطان واردات خودرو)، محسن احمدیان (سلطان پتروشیمی)، یک فعال کسب و کار در ایران بوده که راه و روش کاسبی را به خوبی می دانست و حوزه فعالیتش، منحصر به یک بخش خاص در اقتصاد نبود. همان طور که در اسناد این گفتار مشاهده می کنید، او در صنعت فولاد، در صنعت ساختمان سازی و صنعت واردات تجهیزات پزشکی و صنعت سلامت (با شرکت های توسعه طب قلب و طب و توسعه تپش)، فعالیت داشت.

رسول دانیال زاده نمین اهل اردبیل ملقب به سلطان فولاد

رسول دانیال زاده نمین اهل اردبیل ملقب به سلطان فولاد

این گزارش شما را با یکی از سلاطین ایران آشنا می‌کند. رسول دانیال زاده ، سلطان فولاد ایران، یکی از بزرگ ترین بدهکاران به شبکه بانکی کشور است که نامش در کنار مدلل ها و حسین هدایتی و بهروز ریخته گران و گروه جهانبانی به عنوان ابربدهکاران بانک سرمایه در سال ۱۳۹۷ اعلام شد.

گفته شده که قصر فرمانیه رسول دانیال زاده ، از طریق تسهیلات کم بهره از بانک ملی و بانک ملت ساخته شده و شعبه دوبی بانک ملت نیز در اعطای تسهیلات به وی فعال بود. رسول دانیال زاده، از دوستان حسین فریدون (برادر رئیس جمهور) است. نامش همواره در کنار نام برادر حسن روحانی دیده می شود. حسین فریدون، به جرم دریافت رشوه ۳۱۰ میلیارد ریالی و اتهامات اقتصادی، اوایل مهر ۹۸ به ۵ سال زندان و رد مال محکوم شد. در سال ۱۳۹۵، نام دانیال زاده در کنار نام حسین فریدون قرار گرفت. دانیال زاده و مالامیری، با سفارش حسین فریدون، از بانک ملت شعبه دوبی، ۴۰۰ میلیون درهم با کارمزد صفر درصد وام گرفته و آن را در بانک ملت شعبه جهان کودک تهران، سپرده گذاری کرده و سود ۲۲ درصد گرفتند.

سخنگوی قوه قضاییه، در بهمن سال ۹۵، درباره دستگیری رسول دانیال زاده نمین گفته بود که او از بدهکاران بزرگ بانکی است و با حسین فریدون ارتباط داشت. دختر حسین فریدون در لندن و کانادا زندگی می کند و رسول دانیال زاده، یکی از مرتبطان فریدون با خارج ا زکشور بود.

رسول دانیال زاده که چندین شرکت با هیات مدیره ای همسرش و پسرش و دخترانش را اداره می کند، در پوشش تامین مواد اولیه سه کارخانه فولاد سازی خودش (فولاد گیلان، نورد و لوله سمنان و مجتمع فولاد کاویان) با LC هایی که افتتاح می کرد، ضمن جدب سهمیه ارزی، زمینه خروج ارز از کشور با صورت معامله با شرکت های صوری را نیز فراهم می کرد.

رسول دانیال زاده نمین به منظور فرار مالیاتی و پرداخت بدهی های بانکی و استهمال چند باره بدهی، به شبکه بانکی کشور رشوه می داد. تسهیلاتی که وی با رانت گرفته بود، تبدیل به املاک و مستغلات زیادی در داخل و خارج از کشور مثل شرکت گلد فیرو در امارات و شرکت ال سی اس در هامبورگ آلمان شد.

ساختمان روما رزیدنس و فلورا و مریم در کامرانیه و فرمانیه متعلق به سلطان فولاد است

ساختمان روما رزیدنس و فلورا و مریم در کامرانیه و فرمانیه متعلق به سلطان فولاد است

او یکی از مجلل ترین ساختمان های ایران را به نام روما رزیدنس و و فلورا و مریم در کامرانیه و فرمانیه در اختیار دارد که صدها میلیارد تومان قیمت بازاری دارد و هم ردیف ساختمان های مجلل در باستی هیلز لواسانات است.

رسانه ها از بدهی چند هزار میلیارد تومانی دانیال زاده به شبکه بانکی کشور خبر می دهد. او میلیارد ها تومان تسهیلات از شبکه بانکی دریافت کرده و به جای تولید، صرف ساختمان سازی لوکس در مناطق مرفه شمال شهر تهران شده است. رابطه دانیال زاده و حسین فریدون، به ساختمانی در محدوده کریم خان تهران مرتبط می شد که گویا برای ستاد انتخاباتی روحانی، در نظر گرفته شده بود.

رسول دانیال زاده، سلطان فولاد ایران، یکی از بزرگ ترین بدهکاران به شبکه بانکی کشور است. گفته شده که رسول دانیال زاده نمین ، در خرید ملکی در سعد آباد برای همسر حسین فریدون نیز همکاری داشته است. گویا بر برگزاری مراسم تشییع مادر حسین فریدون نیز مبلغی از سوی دانیال زاده به حساب همسر خواهر حسین فریدون واریز می شود.

رسول دانیال زاده از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۷ در ده ها شرکت تجاری، تولیدی، وارداتی و صادراتی فعالیت داشته و تلاش کرده تا حوزه کسب و کار خود را از فولاد به تجارت های مختلف در حوزه ساختمان سازی و واردات گسترش دهد و حبطه فعالیت هایش، صرفا در کامرانیه و الهیه و فرمانیه تهران و ساخت برج های لاکچری در محدوده شهرداری منطقه ۱، محدود نبود و در استان گیلان و سمنان و قزوین، شرکت ها و مجمتع های تولیدی و صادراتی داشت که در این گفتار اقتصاد شهروند، شما را با شماری از فعالیت های تجاری رسول دانیال زاده آشنا می کنیم.

در این بررسی ها، شما با شرکت ها، همکاران، سرمایه های ثبت شده و آدرس برخی از شرکت های رسول دانیال زاده اشنا می شوید. طبق روزنامه رسمی به شماره ۱۷۰۶۰ مورخ سی و یکم شهریور ماه سال هشتاد و دو، شرکت صنایع لوله گالوانیزه روی پوشان قزوین (سهامی خاص) به شماره ثبت ۳۶۷۱ که از دهه هفتاد هجری شمسی فعالیت داشت، رسول دانیال زاده نمین و مسعود رزار و پری ایمانی را به عنوان عضو هیات مدیره اعلام کرد. شرکت صنایع لوله گالوانیزه روی پوشان قزوین، از جمله شرکت های اقماری سلطان فولاد ایران محسوب می شود که بیش از ۲۰ سال در حوزه تولید ورق های گالوانیزه فعالیت دارد.

رسول دانیال زاده در شرکت صنایع لوله گالوانیزه روی پوشان قزوین، ریاست هیات مدیره را بر عهده داشت. طبق روزنامه رسمی به شماره ۱۷۷۴۸ مورخ ششم بهمن ماه سال هشتاد و چهار، رسول دانیال زاده نمین به همراه مسعود رزاز و پری ایمانی در هیات مدیره ابقا شده و علی عیزاده گیاشی را به عنوان بازرس اصلی شرکت انتخاب کردند.

دومین شرکتی از مجموعه شرکت های اقماری این میلیاردر فراری کشور در این گزارش اقتصادشهروند اشاره می شود، شرکت کارخانجات نورد و لوله سمنان است. شرکتی سهامی خاص به شماره ثبت ۹۱۷۳۱ که طبق روزنامه ر سمی به شماره ۱۷۲۰۰ مورخ بیست و پنجم اسفند ماه سال هشتاد و دو، رسوال دانیال زاده نمین به سمت مدیرعاملی آن اعلام می شود و همراه او، محسن هاشمی و علی اصغر گنجیان هستند که به ترتیب، ریاست هیات مدیره و نایب رئیسی هیات مدیره را عهده دار می شوند.

رسول دانیال زاده کیست سلطان فولاد کیست دستگیری رسول دانیال زاده دستگیری سلطان فولاد

رسول دانیال زاده کیست سلطان فولاد کیست دستگیری رسول دانیال زاده دستگیری سلطان فولاد

اطلاعات چاپ شده در روزنامه رسمی نشان می دهد که رسول دانیال زاده، خویشاوندان خود را نیز وارد فعالیت های کسب و کارش کرده است. طبق روزنامه رسمی به شماره ۱۷۶۱۲ مورخ بیست و چهارم مرداد ماه سال هشتاد و چهار، شرکت کارخانجات نورد لوله سمنان، علی اصغر گنجیان (رئیس هیات مدیره) رسول دانیال زاده نمین (نایب رئیس هیات مدیره)، اسرافیل دانیال زاده نمین (مدیرعامل) را معرفی کرده است.

دو سال بعد، ترکیب هیات مدیره تغییر می کند. طبق روزنامه رسمی به شماره ۱۸۳۶۳ مورخ بیست و دوم اسفند ماه سال هشتاد و شش، رسول دانیال زاده نمین به سمت نایب رئیس هیات مدیره منصوب و امید رضا دانیال زاده ، مدیرعامل می شود.

سومین شرکتی که از مجموعه فعالیت های این سوپرمیلیاردرهای فراری تهرانی ها در این گفتار اقتصاد شهروند ارائه می شود، شرکت لوله گالوانیزه ماهان سمنان (سهامی خاص) به شماره ثبت ۱۶۷۶۴۰ است. در این شرکت، اسرافیل و امید رضا، عضو هیات مدیره هستند. طبق روزنامه رسمی به شماره ۱۷۵۵۴ مورخ هفدهم خرداد ماه سال هشتاد و چهار، شرکت لوله گاوانیزه ماهان سمنان، پسر آقای سلطان فولاد را به عنوان مدیرعامل معرفی کرد.

طبق روزنامه رسمی به شماره ثبت ۱۷۶۲۱ مورخ سوم شهریور ماه سال هشتاد و چهار، رسوال دانیال زاده نمین ، به عنوان مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد گیان، خواستار ثبت برند FGC می شود که در عکس بالا مشاهده می کنید. این برند به ایشان تعلق دارد. در زمانی که آگهی تقاضای ثبت علامت تجاری فوق از طریق اداره مالکیت صنعتی تهران اعلام شد، محل زندگی سلطان فولاد، خیابان پاسداران، کوهستان نهم شماره ۳۳ اعلام شد.

رسول دانیال زاده ، در استان گیلان، در شرکت مجتمع فولاد این استان فعالیت داشت. این شرکت، سهامی خاص بوده و به شماره ثبت ۱۶۷۶۴۰ و شناسه ملی ۱۰۱۰۲۱۰۱۶۶۵ ثبت شده است. طبق روزنامه رسمی به شماره ۱۹۷۱۴ مورخ شانزدهم آبان ماه سال نود و یک، دختر و پسران رسول دانیال زاده،‌عضو هیات مدیره می شوند:

آرزو دانیال زاده (عضو هیات مدیره) آزاده دانیال زاده (عضو هیات مدیره) رسول دانیال زاده نمین (رئیس هیات مدیره و مدیرعامل) مرضیه محسنی (نایب رئیس هیات مدیره) ۲ دختر آقای دانیال زاده به همراه خانمی که احتمالا همسر وی محسوب می شود، اعضاء هیات مدیره این شرکت را تشکیل می دادند.

طبق روزنامه رسمی به شماره ۲۰۳۵۰ مورخ بیست و پنجم دی ماه سال نود و سه، شرکت مجتمع فولاد گیلان، رسوال دانیال زاده نمین را به عنوان رئیس هیات مدیره، مرضیه محسنی را به عنوان نایب ریس هیات مدیره و آرزو و آزاده را به عنوان اعضای هیات مدیره ابقا کرد. بهروز عبادی خورده بلاغ که از دوستان خاندان دانیال زاده است، به عنوان بارزس علی البدل این شرکت معرفی می شود.

طبق روزنامه رسمی به شماره ۲۰۶۲۰ مورخ بیست و نهم آذر ماه سال نود و چهار، همین ترکیب هیات مدیره برای شرکت مجتمع فولاد گیلان، تکرار می شود. طبق روزنامه رسمی به شماره ۲۱۴۲۱ مورخ هفتم مهرماه سال نود و هفت، رسول دانیال زاده نمین به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت انتخاب می شود. مرضیه محسنی به عنوان نایب رئیس هیات مدیره و دخترانش، عضو هیات مدیره ابقا می شوند. موسسه حسابرسی اصلاح گستران امین، حسابرسی این شرکت را بر عهده می گیرد.

ساختمان های لاکچری سلطان فولاد ابربدهکار بانکی و مفسد اقتصادی

ساختمان های لاکچری سلطان فولاد ابربدهکار بانکی و مفسد اقتصادی

رسول دانیال زاده و شرکت طب و توسعه تپش! شاید برای اولین بار است که نام شما با این شرکت در حوزه پزشکی آشنا می شود. بله، سلطان فولاد ایران علاوه بر ساختمان سازی لوکس در بالا شهر پایتخت،‌ در حوزه واردات و صادارات تجهیزات پزشکی و ساخت بیمارستان نیز با شماری از پزشکان و متخصصان مهندسی پزشکی پایتخت، همکاری داشت.

طبق روزنامه رسمی به شماره ۱۸۳۷۵ مورخ پانزدهم فروردین سال هشتاد و هفت، شرکت طب و توسعه تپش (سهامی خاص)، به شماره ثبت ۳۱۹۸۶۴ در تهران ثبت می شود. موضوع این شرکت: راه اندازی و احداق مرکز و بیمارستان فوق تخصصی قلب و عروق، تامین تجهیزات تخصصی پزشگی مرتبط با ارائه هر گونه خدمات بهداشتی و درمانی،‌انعقاد قرارداد با کلیه شرکت های بیمه ای، واردات و صادارات کلیه کالاهای مجاز، اخذ و اعطای نمایندگی، شرکت در مناقصات و مزایدات و اخذ وام واعتبار از کلیه بانک های کشور را شامل می شود.

مرکز اصلی این شرکت پزشکی سلطان فولاد ایران، خیابان توانیر تهران، روبروی بیمارستان دی اعلام شد. سرمایه اولیه شرکت، ۱۰ میلیون ریال و مدیران آن که از دوستان و همکاران رسول دانیال زاده هستند، به شرح زیر اعلام شد: فرید متین (رئیس هیات مدیره ) مسعود قاسمی (نایب رئیس هیات مدیره ) محمد حسین ماندگار(عضو هیات مدیره ) رسول دانیال زاده نمین (عضو هیات مدیره) حمید بهمن (عضو هیات مدیره و مدیرعامل )

دومین شرکت فعال در صنعت بهداشت و سلامت که رسول دانیال زاده تاسیس کرد. دومین شرکت فعال در صنعت بهداشت و سلامت که رسول دانیال زاده یک سال پس از تاسیس شرکت طب و توسعه تپش تاسیس کرد، شرکت توسعه طب قلب (سهامی خاص) به شماره ثبت ۳۴۸۶۰۹ نام دارد. این شرکت، در زمینه واردات و صادارات کلیه کالا های مجاز و اعطای نمایندگی شرکت در مناقصات و مزایدات و عقد قرارداد با مراکز درمانی، فعالیت دارد.

مرکز اصلی این شرکت، به سعادت آباد رفت. جایی که پاتوق بسیاری از شرکت های اقماری متمولین پایتخت است. سرمایه این شرکت نیز ۱ میلیون تومان اعلام شد. مدیرانش به شرح زیر اعلام گردید: مسعود قاسمی (رئیس هیات مدیره) امید رضا دانیال زاده (نایب رئیس هیات مدیره) رسول دانیال زاده (عضو هیات مدیره) حمید بهمن (عضو هیات مدیره و مدیرعامل)

کیان دخت توکل به عنوان بازرس اصلی این شرکت انتخاب شده بود. چند سال بعد از تاسیس شرکت توسعه طب قلب، طبق روزنامه رسمی به شماره ۲۰۱۰۰، مورخ چهاردهم اسفند ماه سال نود و دو، حمید بهمن به عنوان مدیرعامل شرکت انتخاب می شود. امید رضا دانیال زاده ، نایب رئیس هیات مدیره می شود و سلطان فولاد ایران، عضو هیات مدیره ابقا می شود. سید نظام الدین سرکشیک نیز بازرس اصلی شرکت توسعه طب قلب معرفی شد.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

3 دیدگاه در “رسول دانیال زاده سلطان فولاد دستگیر شد + تصاویر و واکنش ها

  1. محمد علی آباد

    من نمیدونم برای نوشتن این مطلب چقدر تحقیق شده، آیا شما از اینکه بهروز عبادی خورده بلاغ از نزدیکان خاندان دانیال زاده هستش اطمینان دارید؟
    چون من همکار آقای عبادی در موسسه آگاهان تدبیر پارسیان بودم و ایشون رو از نزدیک میشناسم و من میدونم که ایشون بابت حسابرسی کار فولاد گیلان چه ضربه بزرگی و جبران نا پذیری به زندگیشون وارد شد، لطفا بدون دلیل و مدرک و صرفا بخاطر جذاب شدن مطلبتون به دیگران تهمت و افترا نزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *