بازی جذاب شهر فوتبالی و تجربه مربیگری در فوتبال:

معرفی بازی شهر فوتبالی برای موبایل!

شهر فوتبالی یک بازی جذاب برای تلفن همراه است که به شما امکان می دهد باشگاه خودتان را تأسیس کنید و با جذب و پرورش بازیکنان، با رقبای خود به صورت آنلاین رقابت کنید!

مجله اینترنتی پارسی گو: برای موبایل پلیرها، بازی های معروف فوتبالی از جهات مختلف مشکل ساز هستند! از یک طرف مشکل اینترنت و پینگ و… وجود دارد، و از طرف دیگر حجم بالا و گرافیک سنگین این بازی ها اجازه نمی دهد تا همه کاربران بتوانند یک بازی فوتبال جذاب فوتبال را تجربه کنند. اما بازی شهر فوتبالی این خلأ را پر کرده است! شهر فوتبالی با حجم کم و گرافیک مناسب یک بازی آنلاین و جذاب فوتبال است که بر روی گوشی های متوسط هم نصب شده و به راحتی اجرا می شود و از طرف دیگر، مصرف اینترنت آن نیز بسیار کم است! در این مطلب به معرفی این بازی جذاب پرداخته ایم. با ما همراه باشید:

مدیریت ورزشی در شهر فوتبالی

مایکت بازی جذاب شهرفوتبالی را اینگونه معرفی کرده است: اگر شما هم از طرفداران ورزش محبوب فوتبال هستید، احتمالا به این فکر کرده‌اید که اگر شما مدیریت تیم موردعلاقه‌تان را برعهده داشتید، تا چه حد با تصمیماتی هوشمندانه می‌توانستید باعث موفقیت بیشتر تیم شوید. با این حال، تمامی این مسائل روی کاغذ ساده است و طبیعتا تیم‌های مدیریتی باشگاه‌های بزرگ، وظیفه‌ای خطیر و دشوار بر دوش دارند و بدون شک نمی‌توان ساده از کنار کار آن‌ها گذشت چرا که مدیریت ورزشی بحثی کاملا تخصصی و پیچیده است. ولی به هر حال، بازی اندرویدی شهر فوتبالی شما را قادر می‌سازد تا با گوشی خود، وظیفه مدیریت یک باشگاه فوتبالی را برعهده بگیرید و مهارت‌های خود را در این زمینه نشان دهید.

شهرفوتبالی شهری برای باشگاه شما با استادیوم و بخش های مختلف

شهرفوتبالی شهری برای باشگاه شما با استادیوم و بخش های مختلف

در شهر فوتبالی شما فقط مدیریت یک تیم فوتبالی را برعهده ندارید. بله‌، درست شنیدید. شما فقط قرار نیست وظیفه چیدن ترکیب تیم و خرید و فروش بازیکن را برعهده داشته باشید و در واقع دامنه وظایفتان بسیار گسترده‌تر است. البته، قطعا انجام نقل و انتقالات و چیدن ترکیب تیم می‌تواند هیجان‌انگیز باشد و در شهر فوتبالی هم این کارها را انجام خواهید داد، ولی کماکان کارهای بسیار بیشتری نیز وجود دارد که باید آن‌ها را انجام دهید.

شما مدیر یک باشگاه ورزشی هستید و باید بر تمامی ابعاد اقتصادی و ورزشی باشگاه خود نظارت داشته باشید. شما کار را با تاسیس یک استادیوم برای باشگاه خود و البته، چیدن ترکیب اولیه آغاز می‌کنید. از اینجا، همه چیز رنگ و بوی جدی‌تری به خود می‌گیرد. شما می‌توانید با تمرین دادن بازیکنان خود، آن‌ها را تقویت کنید. از طرف دیگر، باید در یک تورنمنت نیز شرکت کنید تا نشان دهید که باشگاه شما توانایی نبرد برای کسب افتخارات مختلف را دارد. البته که با شرکت در این تورنمنت‌ها، شما می‌توانید جوایز بسیار هیجان‌انگیزی را هم کسب کنید که می‌تواند نقش به‌سزایی در افزایش قدرت تیم شما داشته باشد.

شما در بازی شهر فوتبالی در اصل یک شهرک ورزشی در اختیار دارید که می‌توانید بخش‌های مختلف آن را مدیریت کنید. مثلا، به جز بحث ایجاد یک مقر نقل‌ و انتقالاتی برای جذب بازیکنان جدید و یک زمین تمرین که به کمک آن می‌توانید بازیکنان را تمرین دهید تا پیشرفت کنند، شما باید در شهرک ورزشی خود ساختمان‌های دیگری هم تاسیس کنید که هر کدام فواید خود را در جریان بازی خواهند داشت.

حتما بخوانید

معرفی بازی های شبیه به Quiz of Kings + تصاویر

مثلا، شما می‌توانید باجه بلیت‌فروشی یا رستوران و کافی‌شاپ در نزدیکی استادیوم خود بسازید که منجر به افزایش درآمد شما از باشگاه می‌شود و این درآمد را می‌توانید صرف باز کردن پک‌های جدید که حاوی بازیکنان جدید است بکنید. در واقع اقتصاد بازی چرخه جالبی دارد و فقط بحث بازی کردن و کسب مقام در تورنمنت‌ها مطرح نیست و شما باید سعی کنید شهرک ورزشی خود را تبدیل به یک مکان سودآور و هیجان‌انگیز برای تماشاچیان کنید.

با این حال، همیشه داشتن یک تیم حرفه‌ای که بتواند در رقابت‌های مختلف خود را نشان دهد، بسیار مهم است. شما به جز بحث امضای قرارداد بازیکنان و تمرین دادن آن‌ها، باید تاکتیک‌های خوبی را هم برای تیم خود در نظر بگیرید تا در بازی‌ها پیروز شود. حتی خودتان هم می‌توانید در مسابقات شرکت کنید ولی شهر فوتبالی بیشتر یک بازی مدیریتی است و شما باید هوش مدیریتی خود را به چالش بکشید.

لازم است بدانید که در این بازی مطرح‌ترین بازیکنان هم وجود دارند و می‌توانید با آن‌ها قرارداد امضا کنید. سیستم‌هایی نظیر گرفتن اسپانسر یا ارتقای ساختمان‌ها برای کسب درآمد بیشتر هم در بازی پیاده‌سازی شده تا حس مدیریت یک شهرک ورزشی که در قلب آن یک باشگاه ورزشی مدرن تشکیل شده، به بهترین شکل ممکن به مخاطبان منتقل شود. این بازی دارای بخشی به نام اتحاد است که می‌توانید از طریق آن با دیگر بازیکنان آنلاین در ارتباط باشید. امکان بازی با تیم دیگر بازیکنان آنلاین هم میسر شده است.

شهر فوتبالی یکی از بازی‌های مدیریتی جذاب اندروید است که می‌توانید حس ناب مدیریت یک باشگاه ورزشی و مربیگری یک تیم فوتبال را به کمک آن تجربه کنید.

نمایی از گرافیک بازی شهرفوتبالی تجربه فوتبال آنلاین ایرانی

نمایی از گرافیک بازی شهرفوتبالی تجربه فوتبال آنلاین ایرانی

ویژگی‌های بازی جذاب شهر فوتبالی

شهر فوتبالی جدای از اینکه تجربه ایجاد و تأسیس یک تیم فوتبال را به شما می دهد که تمامی کارهای آنرا باید خودتان انجام دهید، ویژگی های زیر را هم دارد:

  • مدیریت یک شهرک ورزشی
  • امکان جذب بازیکنان جدید برای باشگاه
  • تاسیس بخش‌های مختلف در شهرک ورزشی و ارتقای آن‌ها
  • امکان اتحاد با دیگر بازیکنان و چت کردن با آن‌ها
  • امکان بازی آنلاین

به نوشته پارسی‌گو در مجموع شهر فوتبالی یک بازی جذاب موبایل است که برای فوتبالدوستان می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. از طرف دیگر با توجه به اینکه نمونه های خارجی بازی های فوتبالی برای ایرانی ها چندان مناسب نیستند، شهرفوتبالی می تواند جای خالی یک بازی خوب را در تلفن همراه برای موبایل باز ها یا موبایل پلیرها پر کند.

در شهر فوتبالی شما باید باشگاه خودتان را بسازید. در کنار آن باید مجموعه های بلیط فروشی، فروشگاه لباس ورزشی، کافی شاپ و… تأسیس کنید تا بتوانید درآمدزایی داشته باشید. بعد وارد بخش نقل و انتقالات می شوید! در این بخش نیز می توانید با توجه به داشته هایتان، بازیکنان مورد نظر را جذب کرده و به تیم اضافه کنید!

همه این موارد یک طرف است! اما تجربه مربیگری در شهر فوتبالی طرف دیگر ماجرا قرار دارد و انصافا بسیار لذت بخش است. در واقع این بازی به نحوی طراحی شده که شما با هوش مربیگری و اتخاذ تاکتیک درست حتی می توانید تیم های قوی تر از خودتان را نیز شکست دهید! البته از سوی دیگر اگر مربیگری ضعیف عمل کنید، ممکن است به تیم های ضعیف هم بازی را واگذار نمایید!

حتما بخوانید

معرفی بازی Resident Evil 4 Remake و مقایسه با نسخه اولیه بازی

لینک دانلود بازی شهر فوتبالی به همراه لینک خرید بازیکن

علاقه مندان به بازی فوتبال و موبایل پلیرها می توانند بازی آنلاین و جذاب شهرفوتبالی را از لینک زیر و از فروشگاه مایکت دریافت کنند:

دانلود بازی شهرفوتبالی مدیریت باشگاه فوتبال با گوشی

برای خرید الماس و بازیکن برای تیمتان در شهرفوتبالی نیز دو راه وجود دارد: ۱. از داخل بازی خرید کنید. ۲. از سایت اصلی شهرفوتبالی خرید کنید. نکته جالب اینکه خرید از سایت اصلی شهرفوتبالی نسبت به خرید داخل بازی، با تخفیف همراه است:

فروشگاه بازی شهر فوتبالی skyt.ir

تهیه و تنظیم: گروه سرگرمی.
منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *