معمای پلیسی فرار از زندان!

یک معمای پلیسی جذاب! + پاسخ

روش کارآگاهی حل معمای پلیسی برای افرادی غیر از کارآگاهان نیز مفید خواهد بود. حل معمای پلیسی به باز شدن ذهن و فعالیت حسابگرانه آن کمک می کند!

علامت سوال معمای پلیسی

مجله خبری تحلیلی پارسی گو: روش کارآگاهی حل معمای پلیسی برای افرادی غیر از کارآگاهان نیز مفید خواهد بود. این روش به ما کمک می کند که بهترین تصمیم را گرفته و توانایی های تصویری و تفکر سیستماتیک خود را بهبود بخشیم. کارآگاهان معمولاً کشف های خارق العاده ی خود را از طریق دقت به جزییات و بررسی سناریوهای مختلف انجام می دهند. به عبارت ساده می توان گفت که جزییات خیلی بیشتر از آن چه که فکر می کنید در حل مسائل و معماها به شما کمک خواهند کرد. پس هیچ وقت جزییات را فراموش نکرده و آن ها را بی اهمیت جلوه ندهید.

روش کارآگاهی حل معمای پلیسی برای افرادی غیر از کارآگاهان نیز مفید خواهد بود. حل معمای پلیسی به باز شدن ذهن و فعالیت حسابگرانه آن کمک می کند!

در ادامه معمای پلیسی برای شما انتخاب کرده ایم که فکر کردن به آن و احتمالاً پیدا کردن جواب به شما کمک خواهد کرد که روش فکر کردن سیستماتیک را تمرین کرده و یاد بگیرید. ابتدا به معماهایی که ارائه شده فکر کنید و در انتها جواب آن ها را ببینید.

معمای پلیسی فرار از زندان

سه زندانی سعی کردند که از سلولشان فرار کنند. بدین منظور آن ها روی شانه های همدیگر بلند شده و خود را به پنجره ی بالای دیوار سلول نزدیک کردند اما نفر آخر نیز چند سانتیمتری با پنجره فاصله داشت. به نظر شما آن ها باید چکار بکنند که بتوانند به همین روش فرار کنند؟

پاسخ معمای پلیسی

بلندترین زندانی باید بالاتر از همه باشد زیرا او دست های بلندتری دارد و می تواند دست های خود را به پنجره برساند.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: روزیاتو

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *