مالک تلگرام کیست و چقدر ثروت دارد؟

مالک تلگرام چقدر ثروت دارد؟

مالک تلگرام یک جوان حدودا سی ساله روسی است که به خاطر ایده و طرح جذابش، توانسته است در مدتی کوتاه ثروتی افسانه ای برای خودش دست و پا کند!

مالک تلگرام

مالک تلگرام یک جوان حدودا سی ساله روسی است که به خاطر ایده و طرح جذابش، توانسته است در مدتی کوتاه ثروتی افسانه ای برای خودش دست و پا کند!

پیام رسان تلگرام یک نرم افزار چندکاره است که می تواند پیام، تصویر، ویدئو و اسناد را در خود رمز نگاری و جابجا کند. این نرم افزار در کشور ما هم کاربران زیادی دارد و آمار تقریبی استفاده از آن در ایران، به نسبت درصد کل کاربران آن، ۲۷ درصد ارزیابی شده است.

مالک تلگرام کیست؟

پیام‌رسان تلگرام (به انگلیسی: Telegram) تلگرام یک پیام ‌رسان چندسکویی است که برای نسخه‌های کلاینت متن‌باز است. کاربران می‌توانند پیام‌ها، تصاویر، ویدئوها و اسناد ( همه انواع پرونده‌ها پشتیبانی می‌شود ) خود را رمزنگاری ‌شده تبادل کنند.

تلگرام رسماً در تبلت‌ها و موبایل ها و دستگاه‌های بدون وای- فای هم در دسترس است. موفقیت عجیب این نرم افزار طی دو سال گذشته دور از انتظار بوده اما بد نیست بدانیم مالک جوان و مولتی میلیاردر تلگرام کیست؟

پاوِل والِریویچ دورُف متولد ۱۹۸۴ حدودا سی ساله مهندس نرم افزار وطراح اصلی شبکه اجتماعی تلگرام اصلا یک روس است که دارایی خالص این جوان رقمی در حدود ۲۶۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

مالک تلگرام چقدر ثروت دارد؟

نشریه آمریکایی فوربز، میزان ثروت «پاوِل دورُف» ۳۳ ساله را تخمین زد. مجله فوربز، ثروت پاول دورف، موسس نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام را ۱.۷ میلیارد دلار اعلام کرد.

بر اساس برآورد‌های محافظه‌کارانه نشریه فوربز، تلگرام بیش از یک میلیارد دلار ارزش دارد و به این ترتیب پاول دورف، موسس آن، بیش از یک میلیارد دلار سرمایه دارد.

به گفته تحلیلگران این نشریه، تلگرام رشد بیشتری خواهد داشت و امکان بیشتر شدن ارزش آن نیز وجود دارد و به بیان دیگر، این یعنی به ثروت مالک جوان آن بیش از پیش افزوده خواهد شد!

گردآوری و تنظیم: پارسی گو.
منابع: ۱- فردا نیوز ۲- باشگاه خبرنگاران جوان

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *