ساخت مجسمه شکلاتی کریستیانو رونالدو با 120 کیلوگرام شکلات!

شوکونالدو مجسمه شکلاتی کریستیانو رونالدو + عکس

شوکونالدو مجسمه شکلاتی کریستیانو رونالدو

مجله اینترنتی پارسی گو: یک شکلات ساز سوئیسی مجسمه شکلاتی کریستیانو رونالدو را ساخته است که با وزنی ۱۲ کیلوگرمی نمونه ای منحصر به فرد محسوب می شود.

به گزارش پارسی گو مجسمه های فراوانی از کریستیانو رونالدو در سرتاسر جهان ساخته شده است. اما مجسمه شکلاتی رونالدو در نوع خود منحصر به فرد محسوب می شود.

ورزش سه در اینباره می نویسد: یک شکلات‌ساز سوئیسی مجسمه‌ای از جنس شکلات به ابعاد واقعی از کریستیانو رونالدو ساخته که ۱۲۰ کیلوگرم وزن دارد و برای ساختش ۲۰۰ ساعت وقت صرف شده است.

حتما بخوانید

کریستیانو رونالدو بعد از فوتبال چه خواهد کرد؟

عکس: مجسمه شکلاتی کریستیانو رونالدو با ۱۲۰ کیلوگرم شکلات!

مجسمه شکلاتی کریستیانو رونالدو

مجسمه شکلاتی کریستیانو رونالدو

به نوشته ورزش سه مجسمه‌های کریستیانو رونالدو، ابرستاره پرتغالی دنیای فوتبال از فرودگاه شهر زادگاهش مادیرا گرفته تا دیگر نقاط دنیا نصب شده است. اما یکی از عجیب‌ترین مجسمه‌های ساخته شده توسط او اخیرا توسط یک شکلات‌ساز سوئیسی به نام خورخه کاردوسو از جنس شکلات ساخته شده.

مجسمه‌ای به ابعاد واقعی که ۱۲۰ کیلوگرم وزن دارد. سازنده این مجسمه شکلاتی می‌گوید برای هر چه شبیه‌تر شدن مجسمه شکلاتی رونالدو سالها تمام حرکات و خطوط بدن و چهره او را مطالعه کرده و ساخت این مجسمه برایش ۲۰۰ ساعت زمان برده است.

حتما بخوانید

کریستیانو رونالدو بعد از فوتبال چه خواهد کرد؟

سازنده مجسمه‌شکلاتی کریستیانو رونالدو به رسانه‌ها گفت: این مجسمه را من در وقتهای آزادم ساخته‌ام. این یک پروژه شخصی است که همیشه دلم می‌خواست انجامش بدهم. برای اینکه تصویر رونالدو کاملا شبیه به واقعیت باشد مدتها همه حرکات و خطوط بدن و چهره‌اش را مطالعه کردم. من علاوه بر اینکه اصالتا پرتغالی هستم هوادار پر و پا قرص رونالدو هم به حساب می‌آیم. کریستیانو به لطف تلاش و پشتکار توانسته به این جایگاه برسد.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *