بازی هدف گیری و راه رفتن با قوطی های خالی رب گوجه فرنگی! + عکس

آموزش دو بازی جذاب با قوطی خالی رب گوجه فرنگی + تصاویر

در این مطلب دو بازی جذاب با قوطی خالی رب گوجه فرنگی آموزش داده شده است. یکی بازی راه رفتن با قوطی های خالی و دیگری بازی هدف گیری با این قوطی ها است.

بازي جذاب با قوطي خالي رب گوجه فرنگی

مجله اینترنتی پارسی گو: بازی های ساده اما جذاب و شاد بسیاری را می توان با وسایل دور ریختنی در منزل داشت. در این مطلب دو بازی جذاب با قوطی خالی رب گوجه فرنگی آموزش داده شده است. با ما همراه باشید:

آموزش دو بازی جذاب با استفاده از قوطی خالی رب گوجه فرنگی

در این مطلب دو بازی شاد و جذاب را که به سادگی و با قوطی های خالی رب گوجه فرنگی قابل انجام است آموزش می دهیم. این بازی ها با وسیله دور ریختنی، یعنی قوطی خالی رب گوجه فرنگی قابل انجام است. این بازی ها همچنین هیچ خرجی ندارد و به سادگی انجام می شود.

بازی هدف گیری با قوطی خالی رب گوجه فرنگی

با استفاده از قوطی های خالی رب گوجه که آنها را تزیین کرده اید می توانید مانند تصویر هدف هایی را ایجاد کنید و برای هریک از آنها امتیاز ویژه ای قرار دهید و با استفاده از سنگ قلاب آنها را هدف بگیرید و هرکس که بتواند آنها را از چیدمان خارج کند امتیاز می گیرد.

بازی هدف گیری با قوطی خالی رب گوجه فرنگی

بازی هدف گیری با قوطی خالی رب گوجه فرنگی

البته اگر به نظرتان سنگ قلاب وسیله خطرناکی است، می توانید از توپ های پارچه ای سنگین وزن که در منزل خودتان ساخته اید و یا توپ های موجود در بازار استفاده کنید.

این بازی را در فضاهای بازی که وسایل شکستنی در اطراف نباشد انجام دهید.

بازی جذاب هدف گیری با استفاده از قوطی خالی رب گوجه فرنگی

بازی جذاب هدف گیری با استفاده از قوطی خالی رب گوجه فرنگی

تزیین قوطی ها می تواند به سادگی انجام گیرد، لازم نیست تمام آنها را با دقت رنگ بزنید. کافی است یک تکه کاغذ را به اندازه ارتفاع قوطی در دور تا دور قوطی به اضافه پنج سانتی متر برش بزنید و دور قوطی بچسبانید و روی هر قوطی امتیاز مخصوص آن را با ماژیک بنویسید.

بازی راه رفتن با قوطی خالی رب گوجه فرنگی

دو طرف قوطی رب را مانند تصویر سوراخ کنید و یک قیطان یک متری را از دو سوراخ رد کرده به نحوی گره بزنید که گره داخل قوطی رب قرار گیرد. بهتر است این بازی را در حالی انجام دهید که کفش پوشیده اید.

بازی جذاب راه رفتن با قوطی خالی رب گوجه فرنگی

بازی جذاب راه رفتن با قوطی خالی رب گوجه فرنگی

چند جفت از این قوطی های کفشی تهیه کنید و مسابقه دو بگذارید. برای بچه های ده تا پانزده سال بازی جالبی است مخصوصا اگر با بزرگترها هم بازی شوند و جایزه ای هم در کار باشد!

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید و با این بازی های جذاب و ساده به شما خوش بگذرد…

تهیه و تنظیم: فاطمه طحانی.
منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *