عکس پربیننده روز: پرستاری که در حال گریه کردن است!

چرا گریه پرستار پربیننده ترین عکس روز جهان شد؟ + عکس

عکس پربیننده روز در شبکه های اجتماعی متعلق به گریه یک پرستار است. اما در حقیقت علت گریه پرستار منجر به پربیننده شدن عکس شده است.

گریه عکس گریه اشک عکس اشک غم عکس غم غصه عکس غصه

مجله اینترنتی پارسی گو: عکس پربیننده روز در شبکه های اجتماعی متعلق به گریه پرستار است. اما در حقیقت علت گریه پرستار منجر به پربیننده شدن عکس شده است. این عکس در حقیقت زجر کشیدن پرستاران را نمایش می دهد. پرستاری که در حال گریه است سختی های بیماران و نیز زنان باردار و حس و حال خانواده های آنها را دیده است و در حقیقت با حس همدردی در حال گریه کردن است.

تصویر گریه یک پرستار در بخش زنان زایمان توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرد. این پرستار پس از شیفت‌های پیاپی و طولانی و البته دیدن شادی و غم مادران باردار خود نیز به شدت احساساتی شده بود.

عکس گریه پرستار که پربیننده‌ترین تصویر روز جهان شد

گریه پرستار پربیننده ترین عکس روز جهان

گریه پرستار پربیننده ترین عکس روز جهان

این پرستار که کاتی نیکسون نام دارد ۴ روز پیاپی شیفت داشت و سپس در پایان روز چهارم وقتی به خانه رسید روی صندلی کنار در خانه اش نشست و شروع به گریه کرد. این صحنه توسط خواهر این پرستار شکار شد و به سرعت به تصویر روز تبدیل شد.

لورا، خواهر کاتی با انتشار این عکس نوشت: او به خاطر این عکس من را خواهد کشت، اما آیا این عکس نشان نمی‌دهد پرستاران تا چه حد سختی می‌کشند؟ این عکس پس از تلاش خواهرم و در حدود ۵۳ ساعت کار در چهار روز گرفته شده است. این شامل ۱.۵ ساعت رانندگی روزانه نیز می‌شود. او معمولاً فرصتی برای خوردن ناهار یا حتی نوشیدن آب پیدا نمی‌کند؛ و او باید همیشه لباس فرم بر تن داشته باشد. او در حرفه خود بسیار خوب است، اما اغلب فراموش می‌کند که چگونه می‌تواند از خودش مراقبت کند در حالی که مراقب بیماران را در اولویت زندگی خود دارد.

لورا در پاسخ یکی از کاربران که علت احساساتی شدن خواهرش را پرسیده بود نیز گفت: این عکس درست لحظاتی پس از آن گرفته شده که او در پایان شیفت به یک زایمان بسیار پر خطر کمک کرده و نوزادی را به دنیا آورده است. بسیاری تصور می‌کنند زایمان و شادی در بخش زنان و زایمان همیشگی است. اما گاهی اتفاقاتی ناخواسته مثل سقط، آسیب‌های مادرزادی یا از دست رفتن نوزاد یا مادر نیز در این بخش رخ می‌دهد و اضطراب شغلی خواهرم بسیار بالا است. ان‌ها با نوزادان نارس، مادران معتاد و بسیاری از موارد ناراحت کننده دیگر رو به رو می‌شوند.

این پست فیس بوکی بیش از ۹۶.۰۰۰ بار به اشتراک گذاشته شده و هزاران اظهار نظر دریافت کرده است که بسیاری از آن‌ها تجربیات ویژه خود را با پرستاران ارائه داده اند.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *