تصاویری ترسناک و مخفوف که هر یک داستان ترسناک خود را دارند!

عکس های واقعی با داستان ترسناک!

تصاویری که مشاهده می کنید در شرایط عادی گرفته شده است. اما مشخص شده که چیزی غیر عادی در تصویر وجود دارد که داستان ترسناک عکس گرفته شده را تکمیل می کند!

ترس داستان ترس داستان ترسناک عکس ترسناک عکس ترس عکس جن عکس روح

مجله اینترنتی پارسی گو: تصاویری که مشاهده می کنید در شرایط عادی گرفته شده است. اما پس از ظاهر شدن عکس مشخص شده که چیزی غیر عادی در تصویر وجود دارد که داستان ترسناک عکس گرفته شده را تکمیل می کند!

اسرار وحشتناکی که پس از چاپ چند عکس یادگاری فاش شد

به گزارش پارسی گو روزنامه خراسان نوشت: شاید برایتان جالب باشد تا عکس هایی را ببینید که پس از چاپ و انتشار، داستان های وحشتناکی را نمایان ساخته اند. به گزارش پارسی گو روزنامه خراسان نوشت: همه ژست گرفته‎اند، عکاس تا سه می‎شمارد و درست در لحظه‎ای که دکمه دوربین فشار داده می‎شود، یک نفر بامزه از پشت جمعیت بیرون می‎پرد و عکس را خراب می‎کند یا شکلک درمی‎آورد و برای بقیه شاخ می‎گذارد. این عکس‎خراب‎کن رو اعصاب، بعضی وقت‎ها کمی ترسناک می‎شود؛ چون هیچ‎کدام از افراد جلو و پشت دوربین، نه او را می‎شناسند و نه آمدن و رفتن‎اش را به چشم دیده‎اند.

از این عکس‎های مرموز با حضور احتمالی روح‎ها در تاریخ، کم ثبت نشده‎است. برای بعضی‌های‎شان توضیح منطقی وجود دارد؛ تعدادی‎شان ساختگی و دستکاری‎شده‌اند و بعضی‎های‎شان به‎دلیل خطای دید، روح‎دار به‎نظر می‎رسند اما خب برای تعدادی از این عکس‎ها هیچ توضیحی وجود ندارد. در ادامه چند عکس عجیب را که چاپ و انتشارشان، سروصداهای زیادی به پا کرده است، با هم می‌بینیم.

یک روز خوب؛ من و دوستم روح!

تصاویری که مشاهده می کنید هر یک داستان ترسناکی با خود دارند. در حقیقت این عکس ها در حالتی عادی گرفته شده اند، اما حاضران در عکس و حاضران در صحنه گواهی می دهند که یک جای کار ایراد دارد و چیزی در عکس ظاهر شده که هنگام عکاسی در محیط نبوده است!

داستان ترسناک عکس یادگاری با جنازه

داستان ترسناک عکس یادگاری با جنازه

عکس یادگاری با جنازه

این تصویر، گروهی از افسران نیروی هوایی سلطنتی انگلیس را در سال ۱۹۱۹ نشان می‌دهد که نخستین‌بار در سال ۱۹۷۵، یکی از افراد داخل عکس آن را منتشر کرد. در نگاه اول، همه‎چیز طبیعی است تا وقتی که بدانید یکی از افسران حاضر در عکس، دو روز قبل از ثبت این لحظه کشته شده‎است. «فردی جکسون» مکانیک هواپیماهای جنگی در روز برگزاری تشییع جنازه‎اش، خیلی خونسرد و عادی آمده کنار همکارانش و عکس یادگاری گرفته‎است. ظاهرا همه افراد حاضر در عکس بدون کوچک ترین تردیدی تایید کردند که این شخص همان جکسون مرحوم است.

داستان ترسناک پدربزرگ از گوربرگشته

داستان ترسناک پدربزرگ از گوربرگشته

داستان عجیب پدربزرگ از گوربرگشته

«دنیس‌راسل» این عکس را در سال ۱۹۹۷ از مادربزرگش که در آن زمان تنها زندگی می‌کرد، گرفت. بعد آن را به تعداد زیاد برای بقیه اعضای فامیل چاپ کرد و به آن ها هدیه داد. هنوز چیزی برای ترسیدن وجود ندارد، جز این نکته کوچک که تا سال ۲۰۰۰ کسی متوجه تصویر مردی بالای سر مادربزرگ نشد و این نکته کوچک دیگر که بعضی از افراد خانواده ادعا می‌کنند که این مرد، کمی شبیه پدربزرگ‌ در گذشته شان است.

داستان ترسناک فضانورد در مزرعه

داستان ترسناک فضانورد در مزرعه

عکس ترسناک فضانورد در مزرعه

در سال ۱۹۶۴، «جیم تمپلتون» وقتی با خانواده‎اش برای گردش به مزرعه‌ای رفته‎بود، از دخترش چندین عکس گرفت. پس از ظاهر کردن عکس‌ها، جیم تصویری شبیه یک فضانورد را پشت سر دخترش دید و همان‎طور که داشت از ترس می‎مرد، به خودش یادآوری کرد هنگام عکاسی غیر از همسرش، فرد دیگری در آن مزرعه حضور نداشته‌است. خوشبختانه کارشناسان به داد جیم رسیدند و بالاخره برای یک عکس، توضیحی پیداکردند. آن‎ها می‎گویند این عکس «اُوراکسپوز» شده؛ یعنی نور زیادی به تصویر تابیده و در نتیجه همسر جیم که لباس آبی به تن داشته سفید و شبیه فضانوردان ثبت شده‌است. معلوم نیست همسر جیم، خودش چرا نگفته که توی عکس بوده و کارشناس‎ها را به زحمت انداخته‎است.

ماجرای مخوف دست اضافه در عکس

ماجرای مخوف دست اضافه در عکس

داستان مخوف دست اضافه

این عکس در قرن بیستم از ۱۵ دختر ثبت شده‎است که در یک آسیاب کار می‌کردند. همان‎طور که می‎بینید دخترها دست‌های‌شان را ضربدری روی سینه جمع کرده‌اند و باز همان‎طور که می‎بینید روی شانه یکی از دخترها، دستی است که بدن ندارد. بعضی‎ها می‎گویند قضیه را بیخود جنایی نکنید، این دست کسی است که در تصویر نمی‎بینیمش اما نگفته‎اند خب چرا نمی‎بینیمش! کارشناس‎ها هم گفته‎اند در این عکس خبری از فتوشاپ نیست.

فردی که برای دعا کردن به کلیسای نیوبای در یورکشایر شمالی در کشور انگلستان رفته بوده، از محراب عکس می گیرد. اما پس از چاپ عکس، متوجه می شود یک روح در آن جا حضور داشته است. محققان و کارشناسان واقعی بودن این عکس را تایید کرده اند و گفته اند که هیچ گونه دستکاری در آن صورت نپذیرفته است.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *