وقتی مامور پلیس فداکار ناجی جان مرد در حال غرق شدن شد + فیلم

فیلم لحظه نجات مرد در حال غرق شدن توسط پلیس فداکار در هند

مامور پلیس فداکار جان مردی را که در یک رودخانه خروشان در حال غرق شدن بود نجات داد و ویدئوی نجات مرد در حال غرق شدن توسط پلیس فداکار به ویدئوی داغ بدل شد.

نجات مرد در حال غرق شدن توسط پلیس

مجله اینترنتی پارسی گو: مامور پلیس فداکار جان مردی را که در یک رودخانه خروشان در حال غرق شدن بود نجات داد و ویدئوی نجات مرد در حال غرق شدن توسط پلیس فداکار به ویدئوی داغ بدل شد.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه نجات جان یک مرد هندوستانی را در یکی از رودخانه‌های خروشان این کشور به تصویر می‌کشد. این مرد که در داخل رودخانه گانگا در حال غرق شدن بود با واکنش سریع این مامور پلیس نجات یافت.

ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است لحظه غرق شدن این مرد را نشان می‌دهد. این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که مرد در معرض خطر روی آب شناور است و به سرعت توسط جریان شدید آب در حال جابجا شدن است این مامور پلیس وارد آب می‌شود. این مامور بلافاصله به سمت این مرد شنا و پس از گرفتن، او را به ساحل رودخانه منتقل می‌کند. این حادثه این هفته در منطقه «هاریدورا» هندوستان رخ داد.

این ویدئو بلافاصله پس از انتشار تبدیل به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی شد و تاکنون بیش از ۵۰۰۰۰ بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود و بسیاری از آن‌ها شجاعت و فداکاری مامور پلیس را مورد ستایش قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: مردم باید این ویدئو را ببینند. کار این مامور پلیس عالی بود. گفتنی است؛ بارندگی موسمی شدید موجب بالا آمدن آب رودخانه در منطقه هاریدورا شده بود.

فیلم: مامور پلیس وظیفه شناس ناجی جان مرد در حال غرق شدن شد

تذکر: اگر فیلم کامل لود نشده و پخش نمی شود، صفحه را رفرش کنید (با زدن f5) و مجدد ویدئو را play نمایید.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *