فردی که قصد توزیع ساندیس مسموم در بهشت زهرا را داشت بازداشت شد!

ماجرای توزیع ساندیس مسموم در بهشت زهرای تهران!

ماجرای توزیع ساندیس مسموم در بهشت زهرا تهران که با درایت مسئولان بهشت زهرا و دژبان مستقر در سازمان ختم به خیر شده است چیست؟

توزیع ساندیس مسموم

مجله اینترنتی پارسی گو: ماجرای توزیع ساندیس مسموم در بهشت زهرا تهران که با درایت مسئولان بهشت زهرا و دژبان مستقر در سازمان ختم به خیر شده است چیست؟ پاسخ سوال را از زبان مدیر عامل سازمان بهشت زهرا بخوانید:

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از دستگیری فرد توزیع‌کننده «ساندیس‌ های سمی» در بهشت زهرا (س) خبر داد.

سعید خال در گفتگو با تسنیم اظهار کرد: روز گذشته پنجشنبه ۲۰ تیر ماه فردی میانسال، روبه‌روی خانه شهید مستقر در سازمان بهشت زهرا (س) بنا داشت تعدادی ساندیس‌ آلوده و سمی را در بین افراد حاضر در بهشت زهرا توزیع کند که به محض اطلاع سازمان بهشت زهرا و با همکاری و همراهی دژبان مستقر در سازمان و همکاران‌مان در خانه شهید و نیروی انتظامی، فرد اشاره شده دستگیر شد.

توزیع‌ ساندیس‌ های سمی در بهشت زهرا (س)

وی توضیح داد: این فرد، تعدادی ساندیس را به سم آلوده کرده بود که با ورود به موقع نیروی انتظامی، دژبان مستقر در سازمان و همکاران در بیناد شهید مستقر در خانه شهید دستگیر و روانه بازداشتگاه شد ضمن اینکه بر اساس گزاراشات میدانی صورت گرفته کسی از این ساندیس‌ها مصرف نکرده است.

مدیرعامل سازمان بهشت زهر ا(س) همچنین از هموطنانی که برای زیارت اهل قبور و زیارت اماکن مقدسه در بهشت زهرا حاضر می‌شوند درخواست که مراقب افراد سود‌جو و فرصت‌طلب باشند و از اماکن معتبر و مورد تأیید سازمان نذورات مردمی را دریافت کنند.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: تسنیم به نقل از جام جم آنلاین

به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *