بررسی مشکلات و ارورهای بازی زولا!

پیغام خطا و ارورهای بازی زولا!

در این مطلب پیغام خطا و ارورها و سایر مشکلات بازی زولا را مورد بررسی قرار می دهیم. اگر مشکلی به جز موارد مطرح شده داشتید می توانید به سایت زولا تیکت ارسال کنید.

بازی زولا مشکلات و ارورها 3

مجله خبری تحلیلی پارسی گو: بازی زولا برای سیستم عامل ویندوز طراحی شده است، شما می توانید بازی زولا را به صورت رایگان دانلود و بازی کنید، شما همچنین می توانید آن را دانلود کنید و به دوستانتان نیز بدید، ولی همه کاربران نیاز دارند که یکبار در بازی زولا ثبت نام کنند تا بتوانند وارد بازی شوند.

در این مطلب پیغام خطا و ارورها و سایر مشکلات بازی زولا را مورد بررسی قرار می دهیم. اگر مشکلی به جز موارد مطرح شده داشتید می توانید به سایت زولا تیکت ارسال کنید.

پیغام خطای toggle title

اگر این خطا را مشاهده کردید، بخشی از فایلهای شما حذف یا خراب شده اند، برای رفع این مشکل شما می بایست بازی را حذف کرده و دوباره آن را نصب کنید.

پیغام خطای file corrupted هنگام نصب بازی

این خطا زمانی ظاهر می شود که کارت گرافیک شما درایور به روز شده ندارد و یا از DirectX 9.0 پشتیبانی نمی کند. لطفا قبل از اجرای بازی مطمئن شوید که درایور کارت گرافیک شما به روز شده است و کارت گرافیک شما از DirectX 9.0c پشتیبانی می کند.

مشکل نداشتن صدا هنگام اجرای بازی

فایل نصب شما خراب شده است، لطفا فایل نصب بازی را دوباره دانلود کنید و پروسه نصب را دوباره انجام دهید بازی زولا برای اجرای موسیقی و صدا از برنامه پخش صدای Ogg Vorbis استفاده می کند، این برنامه پخش صدا به همراه برنامه نصب بازی، بر روی کامپیوتر شما نصب می شود، لطفا اگر این برنامه برای شما نصب شده است از طریق لینک زیر اقدام به دانلود و نصب برنامه کنید:

http://www.vorbis.com/files/1.0/tobias/OggDS0995.exe

بازی زولا مشکلات و ارورها 2

مشکل مینی مایز شدن بازی

لطفاً مطمئن شوید که رزولیشن بازی با رزولیشن کارت گرافیک و ویندوز شما همخوانی دارد و پشتیبانی می شود، در غیر اینصورت این اتفاق می افتد

پیغام خطای system could not find zula/game/zula.exe file

بعضی از آنتی ویروس ها اتصال شما به اینترنت را محدود می کنند و یا فایل zula.exe را حذف می کنند، لطفا مطمئن شوید آنتی ویروس شما این فایل را بلاک نمی کند، پس از انتخاب فایل فوق در آنتی ویرویس به آن دسترسی لازم را بدهید با گزینه Allow را انتخاب کنید!

پیغام خطای PhysXCore.dll

فایل PhysXCore.dll خراب شده است، لطفا برای رفع این مشکل از طریق لینک زیر، برنامه مورد نظر را دانلود کرده و نصب کنید

http://www.nvidia.com/object/physx_system_software.html

خطاهای مربوط به فایل های گم شده dll.

اگر این خطاها مربوط به فایلهای بازی باشند، احتمالا آنتی ویروس شما آنها را حذف و یا خراب کرده است، لطفا به آنتی ویروس خود فرمان دهید این فایل ها را بررسی نکند و دسترسی لازم را به این فایل ها بدهید ولی اگر فایلهای استاندارد دیگری گم شده باشند و سیستم شما قادر به یافتن آنها نیست، این فایلهای را می توانید از سایت رسمی ماکروسافت دانلود نمایید

پیغام خطای به روز نبودن directx

شما می توانید آخرین نسخه از نرم افزار DirectX را از لینک زیر دانلود کنید

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

مشکل متوقف شدن بدون دلیل دانلود!

احتمالا اتصال شما به اینترنت قطع شده است و یا شما از نرم افزاری استفاده می کنید که آی پی را تغییر می دهد که باعث می شود بعضی وقت ها اتصال شما به اینترنت قطع شود، لطفا با بررسی موارد فوق دوباره تلاش کنید.

بازی زولا مشکلات و ارورها 1

پیغام خطای application already running

این خطا، زمانی رخ می دهد که کاربر باری زولا را با روش درستی نمی بندد، بازی باید با دکمه خروج شود

پیغام خطای error: 42 هنگام شروع بازی

به نظر می رسد که کامپیوتر شما تست کارایی سیستم را به پایان نرسانده است. لطفا برنامه تست کارایی را دوباره اجرا کنید.

پیغام خطای e351: corrupted engine

این خطا زمانی رخ می دهد که شما از نرم افزاری مختلفی استفاده می کنید که فایل های بازی را ویرایش و یا دستکاری می کنند، پیشنهاد می کنیم از آنتی ویروس استانداردی استفاده کنید.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: zula.ir

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *