گفتگو با واحد شهبازی تنها بازمانده هواپیمای اوکراینی + عکس

گفتگو با تنها بازمانده هواپیمای اوکراینی + عکس

واحد شهبازی تنها بازمانده هواپیمای اوکراینی تاجر و مالک یک شرکت بازرگانی است و می گوید زنده ماندنش یک معجزه الهی است. او بعد از شنیدن خبر سقوط به خانه رفته و سجده شکر به جا آورده است.

واحد شهبازی تنها بازمانده هواپیمای اوکراینی

مجله اینترنتی پارسی گو: تنها بازمانده هواپیمای اوکراینی درباره علت جاماندنش از پرواز صحبت کرد. وی که تاجر و مالک یک شرکت بازرگانی است می گوید پس از شنیدن خبر سقوط، به خانه رفته و سجده شکر به جا آورده است.

تنها بازمانده حادثه پرواز مرگ به حرف آمد

مرد گرگانی که به‌خاطر یک اتفاق از پرواز اوکراین جا ماند در گفت‌و‌گو با «ایران» به شرح این ماجرای عجیب پرداخت. صحبت های تنها بازمانده هواپیمای اوکراینی را به همراه جزئیات بخوانید.

واحد شهبازی تاجر ۵۵ ساله که مالک یک شرکت بازرگانی است درباره این اتفاق گفت: زنده ماندن من یک معجزه الهی است. من به خاطر جا ماندن از پرواز خیلی ناراحت بودم اما وقتی متوجه سقوط هواپیما شدم هر چند بسیار متأسف شدم اما به خاطر عمر دوباره‌ای که خداوند به من داد شاکر بودم.

وی که پدر دو فرزند است درباره جا ماندن خود از پرواز گفت: من شرکت بازرگانی دارم وهمزمان با شروع سال میلادی قرار بود به اوکراین سفر کنم تا قرارداد‌های کاری‌ام را پیگیری کنم. عازم فرودگاه امام خمینی بودم که در مسیر سواد کوه به‌خاطر عجله‌ای که داشتم با سرعت غیر مجاز رانندگی می‌کردم اما پلیس راهنمایی ورانندگی دستور ایست داد و پس از جریمه متوجه شدند که خودروام خلافی سنگینی دارد حدود ۲ میلیون تومان بنابراین مأمور پلیس گفت باید خودرو توقیف و به پارکینگ منتقل شود.

من هرچقدر اصرار کردم که عازم سفر اوکراین هستم و از پرواز جا می‌مانم اما آنها توجهی نکردند به خاطر انتقال خودرو به پارکینگ من مجبور شدم زمان بیشتری را در آنجا بمانم و همین موضوع باعث شد من دیرتر به فرودگاه برسم در حوالی فرودگاه بودم که متوجه شدم هواپیمایی که قرار بودم من با آن سفر کنم سقوط کرده است.

لاشه هواپیمای اوکراینی و گفتگو با تنها بازمانده پرواز

لاشه هواپیمای اوکراینی و گفتگو با تنها بازمانده پرواز

بخشی از گفتگو با تنها بازمانده هواپیمای اوکراینی را بخوانید:

آیا از مسافران این سفر کسی را می‌شناختید؟

بله تعدادی از آنها همکارانم بودند و تعدادی از دانشجویان را می‌شناختم با آنها در سفرهای قبلی که به اوکراین داشتم آشنا شده بودم.

از اینکه زنده ماندید چه احساسی دارید؟

من این موضوع را معجزه الهی می‌دانم، این حکمت خدا بود که زنده بمانم اگر افسر پلیس راهور خودروی من را متوقف نمی‌کرد من حالا زنده نبودم و باید بگویم من مدیون اعمال قانون آنها هستم.

پس از سقوط هواپیما آیا خانواده‌تان متوجه سقوط شدند؟

بله آنها خیلی نگران شده بودند و وقتی فهمیدند من زنده هستم اشک شوق ریختند.

بعد از این ماجرا کجا رفتید؟

به خانه برگشتم و سجده شکر بجا آوردم.

سرهنگ مهدی باقری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران نیز گفت: سه‌شنبه شب این ماجرا رخ داد. پس از آنکه این اتفاق باعث نجات جان راننده شد وی در تماس تلفنی از آن مأمور پلیس راهور تشکر و قدردانی کرد. او گفت اگر سختگیری آنها نبود الان وی زنده نبود.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *