پاسخ جنجالی داریوش ارجمند به بهروز افخمی در برنامه فرمول یک علی ضیاء!

پاسخ جنجالی داریوش ارجمند به بهروز افخمی!

بهروز افخمی در برنامه سلام صبح بخیر گفت داریوش ارجمند بد اخلاق است. پاسخ جنجالی داریوش ارجمند به بهروز افخمی را که در برنامه فرمول یک مطرح شد بخوانید.

حضور داریوش ارجمند در برنامه فرمول یک علی ضیاء پاسخ جنجالی داریوش ارجمند به بهروز افخمی

مجله اینترنتی پارسی گو: بهروز افخمی در برنامه سلام صبح بخیر گفت داریوش ارجمند بد اخلاق است. پاسخ جنجالی داریوش ارجمند به بهروز افخمی را که در برنامه فرمول یک مطرح شد بخوانید.

ارجمند جواب افخمی را در برنامه علی ضیا داد/ مردم می‌خواهند ستایش ادامه داشته باشد

داریوش ارجمند در برنامه «فرمول یک» به انتقاد صریح بهروز افخمی پاسخ داد. به نوشته باشگاه خبرنگاران جوان، شب گذشته سیدعلی ضیا در ویژه برنامه آغاز ربیع الاول میزبان داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت بود که پخش سریال پرطرفدار «ستایش» با حضور او در نقش حشمت فردوس اخیرا به پایان رسید.

ارجمند در ابتدا درباره موفق شدن «ستایش ۳» اظهار کرد: ما نوکر مردم هستیم. من یک بار در تلویزیون جمله‌ای گفتم مبنی بر اینکه من برای زندگی ام فلسفه‌ای دارم و الکی زندگی نمی‌کنم. عبودیت خداوند، نوکری مردم و خدمت به فرهنگ سرزمینم فلسفه زندگی ام است. برای همین هم فیلم و سریال کم قبول می‌کنم، اما آن چیزی را که قبول می‌کنم بادقت است. مثل «ستایش» که ۱۰ سال است، من سر آن هستم. در این بین فیلم‌هایی هم کارکرده ام که از آن‌ها خجالت نمی‌کشم.

یک فریم فیلم با من کار نکرده اند می‌گویند ارجمند بداخلاق است

پاسخ جنجالی داریوش ارجمند به بهروز افخمی در برنامه فرمول یک: داریوش ارجمند در ادامه به بهروز افخمی که در برنامه «سلام صبح بخیر» انتقاداتی را روانه او کرده بود، تلویحاً اینطور پاسخ داد: من به کار‌هایی که کرده ام افتخار نمی‌کنم؛ بلکه به کار‌هایی که نکرده ام افتخار می‌کنم. وگرنه کار‌هایی را که انجام داده ام همه دیده اند. نقد هم می‌کنند و بدون اینکه مرا ببینند و یک فریم فیلم با من کار کرده باشند، می‌گویند که ارجمند عصبانی و بداخلاق و ضعیف کش است و از این اصطلاحاتی که بیشتر برای نمایندگان مجلس و وکلا است، استفاده می‌کنند.

این بازیگر تاکید کرد: من نوکر مردم هستم و همین که «ستایش» گرفته به خاطر این است که من نوکری مردم را کرده ام. من از سر شانه به مردم نگاه نمی‌کنم و آن‌ها مرا از جنس خودشان دیده اند و این متعلق به سعید مطلبی است که از ۱۸ سالگی فیلم ساخته و تمام زندگی اش را گذاشت و این سریال را نوشت.

نمی‌دانم فصل چهار ساخته می‌شود یا نه

وی در پاسخ به اینکه آیا «ستایش ۴» ساخته می‌شود، تصریح کرد: به جان ضیا نمی‌دانم. به جان امیریل نمی‌دانم. اگر هست در کله آقای مطلبی است، اما مردم آن را می‌خواهند. من دیروز به حرم امام رضا (ع) دعوت بودم و ماشین آتشنشانی مرا به حرم برد، چون ازدحام مردم زیاد بود. همه هم می‌پرسیدند فصل چهارم ستایش چه زمانی می‌آید؟ اگر هست در سر آقای مطلبی است؛ من حتی فصل سه را هم نمی‌دانستم. برای تلویزیون چه چیزی بهتر از این که اکثر مردم عاشق برنامه‌ای شوند.

بازیگر نقش حشمت فردوس درباره انتقاداتی که به گریم نرگس محمدی می‌شود، پاسخ داد: ستایش ۱۷، ۱۸ ساله بوده که ازدواج کرده و یک دختر بچه بوده است. حالا هم یک پسر ۲۳ ساله دارد و حالا ۴۰ ساله است. باید او را خرد می‌کردیم؟ قرار نیست مادربزرگ چروکیده بیاوریم. زنی که تمام عمر کار کرده و رنج هم برده و همین رنج و مسئولیت او را جوان نگه داشته است! او ناچار بوده جوان باشد و رستوران را در رامسر اداره کند. او باید قدرت فرار از دست حشمت را می‌داشت.

«ستایش» باید هفتگی پخش می‌شد تا ارزش آن دانسته شود!

ارجمند تصریح کرد: مسائلی در این سریال شنیده نشد. یک چیز‌هایی را بایدقطره چکانی بدهید تا ارزش آن دانسته شود. این سریال باید هفته‌ای یک بار پخش می‌شد تا ارزش آن دانسته شود. مطلبی یک جامعه شناس درجه یک است و هیچ ضعفی ندارد.

وی درباره اینکه خادم امام رضا شده نیز اظهار کرد: این اجر صبری است که در کلبه احزان کرده ام. نزدیک به ۳۰ سال در مشهد زندگی و نوکری امام رضا را کردم. این‌ها شعاری نیست و دوستانی که دارم می‌دانند. من کارمند تشکیلات امام رضا و ۷ سال کارمند رسمی آستان قدس رضوی بودم. اما آنقدر کار‌های هنری ام زیاد شد مرا چپ چپ نگاه می‌کردند. اما نه استعفا دادم نه بازخرید شدم نه هیچ. از روزی که وارد مشهد شدم هرچه از امام رضا خواستم به من داد؛ تحصیل، ازدواج، بچه، حج و کربلا رفتن را مدیون او هستم. حرم حضرت زینب رفتن را مدیون امام رضا هستم.

حججی که آنطور استوار بود برای پول رفت؟!

ارجمند اضافه کرد: دیشب در حرم امام رضا ما را طوری نشانده بودند که گفتم اینطوری پشتم به گنبد است. مجری حالش بد بود من حالم بد بود. گفتم سی دی را بفرستند، چون نمی‌دانم چه گفتم. من هم نوکری امام رضا راکردم هم غلامی امام علی کردم هم همراهی عبدالعظیم حسنی را کردم که زیارتش با زیارت امام حسین یکی است. معتادم به اعتقاداتم که با شیر اندرون شده و با جانم به در می‌شود. من نمی‌توانم. من از عزیزان تاریخم، دینم و جنگم که بالاتر نیستم. مگر بچه‌هایی که به جبهه می‌رفتند و استخوان هایشان را می‌آورند متهم نبودند پول می‌گیرند؟ مگر کسانی که برای حرم می‌جنگند متهم نیستند چه افغان‌ها چه ایرانی ها؟ حججی که آنطور استوار بود برای پول رفت؟ واقعا؟ اینقدر شرف از وجود ما رخت بربسته؟

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *