کودکی حدیث میرامینی بازیگر سریال پناه آخر به روایت عکس!

عکس جذاب از کودکی حدیث میرامینی

تصویری کمتر دیده شده و عکسی قدیمی و زیرخاکی از دوران کودکی حدیث میرامینی بازیگر نقش نرگس در سریال پناه آخر را مشاهده می‌کنید.

حدیث میرامینی

مجله اینترنتی پارسی گو: تصویری کمتر دیده شده و عکسی قدیمی و زیرخاکی از دوران کودکی حدیث میرامینی بازیگر نقش نرگس در سریال پناه آخر را در ادامه مشاهده می‌کنید.

به نوشته باشگاه خبرنگاران جوان چند شبی است که سریال تلویزیونی “پناه آخر” به تهیه‌کنندگی داوود شاه بابایی و کارگردانی داریوش یاری، به روی آنتن شبکه یک سیما رفته است. بیژن امکانیان، کاوه خداشناس، عباس غزالی، افسر اسدی، امین زندگانی، حدیث میرامینی، سیما خضرآبادی، تبسم هاشمی، کاظم هژیرآزاد و مهدی فقیه از بازیگران این سریال هستند.

عکسی کمتر دیده شده از دوران کودکی حدیث میرامینی

در هر کشوری اخبار و حواشی مربوط به هنرپیشه‌های تئاتر، سینما و تلویزیون، به جهت شهرت و محبوبیتی که از طریق بازیگری در میان مردم کشورشان پیدا می‌کنند، دارای جذابیت خاصی است.

اینکه یک بازیگر در سریال‌ها و فیلم‌های گوناگون، نقش‌های مختلفی با ماهیت‌های متفاوت را می‌پذیرد، حس کنجکاوی را در برخی از مردم به وجود می‌آورد تا با شخصیت حقیقی و خارج از دنیای هنر او بیشتر آشنا شوند و این حس کنجکاوی در میان نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به سینما بیشتر احساس می‌شود؛ بنابراین مشاهده تصاویر هنرمندان در محل‌ها و زمان‌های مختلف یا حتی دیدن تصاویر دوران کودکی آنان برای این دسته از افراد جالب است.

در ادامه تصویری کمتر دیده شده از دوران کودکی حدیث میرامینی بازیگر نقش نرگس در سریال پناه آخر را مشاهده می‌کنید:

عکسی کمتر دیده شده از دوران کودکی حدیث میرامینی

عکس زیرخاکی و قدیمی از دوران کودکی حدیث میرامینی

عکس زیرخاکی و قدیمی از دوران کودکی حدیث میرامینی

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *