قیس سعید رئیس جمهور تونس سوار بر خودروی 206 صندوق دار! + عکس

عکس: رئیس جمهور تونس سوار بر ۲۰۶ صندوق دار!

به تازگی تصویری در فضای مجازی منتشر شده که رئیس جمهور تونس سوار بر ۲۰۶ صندوق دار ساخت ایران را نشان می دهد که با این خودرو به محل کار خود می رود.

رئیس جمهور تونس سوار بر 206

مجله اینترنتی پارسی گو: به تازگی تصویری در فضای مجازی منتشر شده که رئیس جمهور تونس سوار بر ۲۰۶ صندوق دار ساخت ایران را نشان می دهد که با این خودرو به محل کار خود می رود.

عکس: رئیس جمهور تونس سوار بر خودروی ایرانی

رئیس جمهور تونس سوار بر 206 صندوق دار

رئیس جمهور تونس سوار بر ۲۰۶ صندوق دار

باشگاه خبرنگاران درباره این عکس نوشته است: قیس سعید رئیس جمهور کشور تونس با خودروی ساخت ایران که گویا سابقه تصادف هم دارد به محل کار خود می‌رود. شاهدان دیده اند که صبح امروز «سعید» با خودروی شخصی خود که پژو ۲۰۶ صندوقدار است، عازم کاخ ریاست جمهوری خود شد.

هفته گذشته مردم تونس در پای صندوق‌های رای انتخابات ریاست جمهوری تونس حاضر شدند و به دنبال آن قیس سعید را با احراز ۷۶ درصد آراء به عنوان رئیس جمهور جدید این کشور انتخاب کردند. وی برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مبلغ زیادی هزینه نکرد و در مدت زمان در نظر گرفته شده برای تبلیغات هم تلاش بسیاری از خود نشان نداد.

رئیس جمهور جدید تونس هم اکنون در یک واحد آپارتمانی ساده در خیابان «ابن خلدون» در مرکز پایتخت این کشور اجاره نشین است و همین امر به گفته تحلیل گران به وی یک چهره مردمی بخشید و در سطح بالایی باعث جلب نظر رای دهندگان شد و همین امر در پیروزی چشمگیر وی نقش بسزایی ایفا کرد.

رئیس جمهوری که با خودروی ساخت ایران تردد می‌کند

رئیس جمهور تونس سوار بر خودروی ایرانی 206 صندوق دار

رئیس جمهور تونس سوار بر خودروی ایرانی ۲۰۶ صندوق دار

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *