مهدی میامی: به نقشم حق می دهم تا بتوانم بهتر او را بازی کنم!

بازیگر نقش غلامی در ستایش: به ساقی مواد مخدر حق می دهم!

مهدی میامی بازیگر نقش غلامی در سریال ستایش که به واسطه تجربه فراوانش از عهده نقش به خوبی برآمده به ساقی مواد مخدر حق می دهد.

غلامی در سریال ستایش مهدی میامی بازیگر سریال ستایش غلامی ستایش بازیگر ستایش بازیگر نقش غلامی

مجله اینترنتی پارسی گو: مهدی میامی بازیگر نقش غلامی در سریال ستایش که به واسطه تجربه فراوانش از عهده نقش به خوبی برآمده به ساقی مواد مخدر حق می دهد. او می گوید برای بازی در هر نقش باید نقش را بپذیرم و به او حق بدهم تا بتوانم آنرا به خوبی اجرا کنم.

ناگفته‌های بازیگر نقش غلامی از سریال ستایش

بازیگر سریال «ستایش» در خصوص ویژگی های نقش خود نکاتی را بیان کرد. به گزارش پارسی گو به نقل از مهر مهدی میامی بازیگر نقش «غلامی» در سریال «ستایش۳» درباره فضا و ساختار این سریال در تلویزیون از آن به‌عنوان مدلی برای سریال‌سازی یاد کرد و به خبرنگار ما گفت: این سریال یک قصه اجتماعی و فضایی ساده دارد که مردم دوست دارند دنبالش کنند.

وی ادامه داد: اگر آدم بخواهد فلسفه یا دغدغه‌ای را در قصه مطرح کند، شاید بهتر است مدیوم دیگری انتخاب کند. ولی سریال‌های تلویزیونی خوب است که قصه‌هایی مشابه «ستایش» داشته باشند. البته منظور این نیست که همه نوع کار تعطیل شود و فقط کار‌هایی مثل «ستایش» ساخته شود. به هر حال تنوع کار‌های داستانی باید در تلویزیون زیاد باشد، نویسنده «ستایش» نگاهی باریک‌بین به قصه این سریال داشته و دیالوگ‌های درخشانی هم به نگارش درآورده است.

میامی درباره بازخورد‌های این سریال اظهار کرد: تا انجایی که من می‌بینم سریال مورد استقبال گرفته است، در اینترنت و فضای مجازی هم می‌بینم که مخاطبان آن را دوست دارند و تعقیب می‌کنند.

مهدی میامی بازیگر. بازیگر نقش غلامی در سریال ستایش

مهدی میامی بازیگر. بازیگر نقش غلامی در سریال ستایش

وقتی مهدی میامی به ساقی مواد مخدر حق می‌دهد!

این بازیگر که نقش شخصیت منفی سریال را بازی می‌کند در توضیح نقش خود هم بیان کرد: من نمی‌گویم غلامی نقشی منفی است و اصلا اگر قرار است نقشی را بازی کنم باید ابتدا به او حق بدهم تا بتوانم نقشم را خوب بازی کنم، اما تماشاگر ممکن است به این کاراکتر حق ندهد.

ماجرای ساقی که با حمایت آقای هنرپیشه در کارش موفق است!

وی اضافه کرد: در زندگی واقعی هم همین است، اگر کسی مثلا قاچاق مواد مخدر می‌کند خودش نمی‌داند چه کار خلافی مرتکب شده است فکر می‌کند زرنگی می‌کند و از این طریق نان زن و بچه‌اش را در می‌آورد، اما وقتی ما از بیرون به این کاراکتر‌ها نگاه می‌کنیم، می‌دانیم کارشان خلاف است.

بازیگر «مدار صفر درجه» در واکنش به اینکه در تلویزیون بیشتر به ایفای نقش‌های منفی پرداخته است، اظهار کرد: من هم نقش مثبت بازی کرده‌ام و هم منفی، اما منفی‌ها عموما پررنگ‌تر است و بیشتر دیده می‌شود، چون برای تماشاگر و بازیگر چالش بیشتری دارد و اگر خوب پرداخته شود بیشتر در ذهن می‌ماند.

وی در بخشی دیگر درباره اینکه سال هاست در تلویزیون فعالیت دارد، ولی بیشتر در نقش‌های مکمل و فرعی حضور داشته است، گفت: اگر این نقش‌ها مرا راضی نکند در آن‌ها حضور نمی‌یابم، البته سریالی به کارگردانی نادر مقدس داشتم که در آن نقش اصلی داشتم، ولی آرزوی نقش اصلی ندارم و بیشتر برایم نقش باکیفیت مهم است.

بازیگر نقش غلامی در سریال ستایش

بازیگر نقش غلامی در سریال ستایش

سریال «ستایش۳» به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب از شبکه سه سیما پخش می‌شود. مهدی میامی از بازیگران پیشکسوت سینما و تلوزیون است که در کارهای فراوانی حاضر بوده و کارنامه پرباری دارد. اگرچه کمتر مصاحبه می کند و شاید کمتر شناخته شده باشد.مهدی میامی از نوجوانی در تئاتر فعالیت داشته و یکی از مؤسّسین گروه تئاتر کوچ می‌باشد. وی علاوه بر بازیگری، دستیار کارگردان چند فیلم سینمایی و بازیگر نمایش مجلس شبیه در ذکر مصایب استاد نوید ماکان و همسرش مهندس رخشید فرزین بهرام بیضایی نیز بوده‌است.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *