فیلم جن گیری از لامیا علییوا دختر 24 ساله آذربایجانی!

فیلم جن گیری از دختر آذربایجانی!

موضوع جن و جن گیری هم هیجان انگیز است و هم ترسناک. در این مطلب فیلم جن گیری ترسناک از دختر آذربایجانی ۲۴ ساله به نام لامیا علییوا را مشاهده می کنید.

جن گیری از لامیا علییوا دختر 24 ساله آذربایجانی

مجله اینترنتی پارسی گو: موضوع جن و جن گیری همانقدر که هیجان انگیز است، می تواند خطرناک و ترسناک هم باشد. در این مطلب فیلم جن گیری ترسناک از دختر آذربایجانی ۲۴ ساله به نام لامیا علییوا را مشاهده می کنید.

فیلم جن زده شدن دختر: کلیپ جن گیری از دختر آذربایجانی

جزئیات جن گیری از بدن لامیا علییوا دختر ۲۴ ساله آذربایجانی

با آنکه بسیاری از مردم آذربایجان لامیا را به انتقاد گرفته اند، ولی بسیاری از مردم نیز قضیه جنگیری را جدی گرفته اند و باور دارند که لامیا جن زده شده و باید درمان شود. قبلاً هم در یوتیوب ویدئوهایی مشابه این منتشر شده بود و تلویزیون آذربایجان افرادی که در این ویدئوها نشان داده می شود را روانی یا جادوگر دانسته بود. یکی از کاربران می گوید: این فقط تبلیغی برای پول درآوردن پزشکانی است که از خرافه پرستی مردم سوءاستفاده می کنند. وبسایت خبری Azvision آذربایجان ویدئوی طنزی در مورد جنگیری منتشر کرد و این عمل را به تمسخر گرفت. این ویدئو در اینترنت به سرعت پخش شد.

ویدئوی ترسناک جن گیری از یک زن جوان در کشور آذربایجان بازدیدهای فراوانی گرفته و حرف و حدیث های فراوانی حول و حوش آن در این کشور وجود دارد. حتی برایش جک ساخته اند. به نقل از BBC World در مدت دو هفته گذشته، آذری ها تحت تأثیر داستان زن جوانی به نام لامیا علییوا قرار گرفته اند که خانواده او ادعا می کنند او جن زده شده است. لامیای ۲۴ ساله اوایل ماه ژانویه امسال در یک برنامه تاک شوی تلویزیون آذربایجان حضور یافت و خیلی زود ویدئویی از او در اینترنت پخش شد که نشان می داد جنگیری به نام ووسال مردینلی او را درمان می کرد.

لحظه خروج جن از بدن لامیا علییوا دختر 24 ساله آذربایجانی

لحظه خروج جن از بدن لامیا علییوا دختر ۲۴ ساله آذربایجانی

کلیپ وحشتناک و ترسناک جن زده شدن لامیا علییوا دختر آذربایجانی

در این ویدئو این جنگیر برای لامیا قرآن می خواند، در حالیکه لامیا با چشمان گشاد شده به او خیره شده و گاهی به خود می پیچد و صداهای غرش مانند از خودش درمی آورد. چیزی که موجب تعجب و شوک شدن خیلی از بینندگان شد این بود که این جنگیر گاهی با چوب کبریت پوست لامیا را می سوزاند. این ویدئو بیش از ۱۸۰ هزار بار دیده شد و در آذربایجان در توئیتر و فیسبوک موضوع بحث های زیادی قرار گرفت. خیلی ها می گویند لامیا زن آسیب پذیری است که از لحاظ روانی مشکل دارد و از او سوء استفاده شده است. یکی از کاربران فیسبوک می گوید: مشخص است که اعصاب او بهم ریخته و از لحاظ روانی بیمار است. حتی یک وکیل این مورد را عمل شکنجه علنی و مستقیم خوانده بود. لامیا در مصاحبه با بی بی سی آذری تصریح کرده بود که حقوق او نقض نشده و او با تمایل خودش تحت درمان مردینلی قرار گرفته و قرار است برای ادامه درمان دوباره نزد او برود.

تهیه و تنظیم: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *