سکس ضربدری یا تعویض همسر هیچ مشکلی را حل نمی کند!

رونق گرفتن پديده تعويض همسر و سکس ضربدری در ايتاليا

تعویض همسر یا سکس ضربدری نوعی از رابطه جنسی است که در آن اخلاق و اعتقادات زیر پا گذاشته می شود و اخیرا در کشورهای اروپایی رواج بسیاری یافته است.

تعویض همسر سکس ضربدری

مجله اینترنتی پارسی گو: تعویض همسر یا سکس ضربدری نوعی از رابطه جنسی است که در آن اخلاق و اعتقادات دینی زیر پا گذاشته می شود. این نوع رابطه که اخیرا در کشورهای غربی رواج گسترده ای یافته است، چیزی به عنوان خانواده باقی نمی گذارد.

روزنامه لاستامبا و گزارشی از تعویض همسر در ایتالیا

روزنامه اينديپندنت چاپ انگليس در يكي از شماره‌هاي دو هفته پيش خود طي گزارشي به پديده تعويض همسر در ايتاليا پرداخت و از رونق گرفتن چنين پديده‌اي در كشورهاي مختلف اروپايي به ويژه ايتاليا خبر داد.

ایندیپندنت در اين گزارش خود به نقل از روزنامه پرتیراژ لاستامبا چاپ ایتالیا نوشت: بسیاری از زنان و مردان ایتالیایی که برای گذراندن تعطیلات تابستانی در منطقه زیبای “توسکانا” در مرکز شهر رم پایتخت ایتالیا دعوتنامه دریافت می‌کنند، ممکن است پیش از پذیرفتن و قبول این دعوت خوب به آن فکر کنند.

علت این مسأله آنست که شاید این زن و شوهرها مجبور شوند در مقابل پذیرفتن این دعوت همسر خود را با همسر دیگری عوض کنند. لاستامبا اين گزارش را عريانها در وقت ناهار ناميد.

در گزارش لاستامبا آمده: در هر دوره تعطیلات تابستانی حدود پانصد هزار زن و شوهر در دویست کلوپ شبانه که در سراسر ایتالیا وجود دارد همسران خود را برای برقراری رابطه نامشروع با یکدیگر عوض می‌کنند. هزار تعویض همسر نیز در اماکنی غیر کلوپ‌ها مانند گاراژهای خودرو، سواحل دریایی ویژه و حتی برخی از قبرستان‌ها صورت می‌گیرد.

تعویض همسر خیانت است

کلوپ های تعویض همسر و سکس ضربدری

در همین راستا یکی از کارکنان یکی از کلوپ‌های شبانه که مخصوص تعویض همسر است در این باره گفت: انواع آدم‌ها به این کلوپ‌ها مراجعه می‌کنند، مانند حسابدار، پزشک، بازیکن فوتبال، سیاستمدار و غیره.

در ادامه گزارش این روزنامه ایتالیایی آمده است: این آمار و ارقام توسط مؤسسه فیدر بدست آمده و آمار اعلام شده حدود پانصد هزار است در حالیکه حقیقت بیشتر از این عدد است و گمان می‌شود حدود دو میلیون باشد.

این مؤسسه می‌افزاید: آمارها نشان می‌دهد معدل سن بیشتر مردانی که تبادل همسر می‌کنند حدود ۴۳ سال و زنان ۳۵ سال است و عمل تبادل همسر فقط در شب صورت نمی‌گیرد بلکه گاهی اوقات در روز روشن و به ویژه پس از وقت ناهار صورت می‌گیرد.

سیلویو برلوسکنی

ماجرای درخواست تعوبض همسر توسط برلوسکنی

نکته تعجب برانگيز اینست که این روزنامه ایتالیایی در گزارش خود اعلام کرده سیلویو برلوسکنی نخست وزیر ایتالیا نیز چندی پیش خواستار تعویض همسر خود فرونیکا با همتای دانمارکی خود آندریاس فوج راسموسن شده بود.

این روزنامه در ادامه نوشته است: برلوسکنی در حضور همگان گفت، می‌خواهم همسرم را به راسموسن بدهم زیرا از دیگران خندان تر و شاداب تر است.

ایندیپندنت در ادامه گزارش خود آورده است: پیش بینی می‌شود این گزارش خشم کشیشان ایتالیایی را برانگیزد و از این کار در موعظه‌های خود در کلیساها انتقاد کنند.

در پایان گفتنی است تعویض همسر که به آن رابطه دسته جمعی نیز گفته می‌شود کاری است که در اروپا و آمریکا به ویژه در جشن‌های مخصوص به شدت گسترش یافته است.

سکس ضربدری و تعویض همسر

تعویض همسر یا سکس ضربدری چیست؟

آنچه به عنوان تعویض همسر یا سکس ضربدری از آن یاد می شود، پدیده ای است که به تازگی در کشورهای غربی، از جمله ایتالیا رواج یافته است. در این نوع رابطه، مرد با همسر مرد دیگری ارتباط جنسی برقرار می کند و همسر خودش را نیز به رابطه با مردی دیگر تشویق می کند. این نوع پدیده غیر اخلاقی در حقیقت بازگشت به دوران جاهلیت است و در کتب تاریخی و تفاسیر قرآنی نیز در مورد تعویض همسر و بی بند و باری های اخلاقی در دوران جاهلیت سخن به میان آمده است. این پدیده شوم، کانون خانواده ها را هدف قرار داده است و طبیعتا با رواج آن چیزی به عنوان «خانواده» باقی نخواهد ماند.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: فرارو

به اشتراک بذار:

یک دیدگاه در “رونق گرفتن پديده تعويض همسر و سکس ضربدری در ايتاليا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *